Skoči na vsebino

Ključ


Filip111

Priporočene objave

najbrž italjanskega... :lol1:

tak da računaj na:

ferrari

mazerati

alfa romeo

fiat

lancia

trenutno se nič drugega ne spomnim na 4ih kolesih, samo zakaj bi pa bil ta ključ ravno od avta in ne od motorja/tovornjaka/čolna/traktoraj ?

znak naj bi predstavljal narobe obrnjen Z ali pa kvadratni S vsaj po mojem mnenju... :hmm:

LP :yea1:

PS: tu so še vsi italjanski avtomobili

Abarth, Ansaldo, Aquila, Autobianchi, ASA, ATS, Bandini, Bertone, Bianchi, Bizzarrini, Chiribiri, Cisitalia, Cizeta, CMN, Colli, De Tomaso, De Vecchi, Diatto, Ermini, FATA, Fissore, FLAG, FOD, Ghia, Giannini, Innocenti, Intermeccanica, Iso, Isotta-Fraschini, Itala, Lamborghini, (Francis) Lombardi, Moretti, Nardi (Danese), OM, Osca, OSI, Pagani, Pininfarina, Qvale, Savio, SCAT, Scioneri, Serenissima, Siata, SPA, Stanga, Stanguellini, Temperino, Vignale, Viotti & Zagato

Popravljeno . Popravil [SLO]Gobec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti znak S je Silca Italy, proizvajalec "praznih" ključev, kar še ne pomeni, da je avto italjanski.

Pojdi z njim do nekoga ki kopira ključe in ti lahko v katalog pogleda(če so gor kake šifre, ponavadi so).

gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je od škode favorit klujč sam bolj starejši letnik! .)

sam ne me za besedo držat ''MISLIM'' da je :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je od škode favorit klujč sam bolj starejši letnik! .)

sam ne me za besedo držat ''MISLIM'' da je :) :)

Se strinjam ..... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Izgubil sem ključe od polota l. 2003, kako sedaj do novega ključa in koliko stroškov bo to navrglo?

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od tega, če imaš daljinsko zaklepanje, zaščito vžiga s kodo, ki je v ključu, alarm, in podobne stvari.

Najboljše pa je če greš na najbližji VW servis in vprašaš njih, ker mi lahko samo ugibamo in pametujemo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga mas na leasing pol ni problema, ga dobis v roku enega dneva ker majo itak oni enega pri sebi. Stroski pa niso tak nizki, vem da je priso za Ford Transita brez daljinca pred 3 leti 60k.

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!