Skoči na vsebino

Pediatrična klinika v Ljubljani


cyc

Priporočene objave

Ha? Saj jo gradijo menda že kar nekaj časa ... temelje so že dolgo nazaj pacali, sem tudi slišal od kolega marsikatero cvetko ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha? Saj jo gradijo menda že kar nekaj časa ... temelje so že dolgo nazaj pacali, sem tudi slišal od kolega marsikatero cvetko ... :D

Daj povej, vsaj dve ali tri od marsikaterih - mene ful zanima, ker sem tudi sama mama dveh otrok in bi rada vedela, kdo za hudiča je kriv, da jo že tolk časa pacajo skup. :ph34r:

No, plis, sam dve cvetki od marikaterih, ki ti jih je povedal kolega.... :)

Pa hvala. :)

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha? Saj jo gradijo menda že kar nekaj časa ... temelje so že dolgo nazaj pacali, sem tudi slišal od kolega marsikatero cvetko ... :D

:huh: :huh: :huh:

Temelje :? :hmm: :? :huh: :huh: :huh: :huh:

Ti si mal zamešal.....tisto so piloti za zavarovanje gradbene jame, sedaj je dograjena nosilna plošča za podzemni povezovalni hodnik,ki se ne sme prekiniti.....pa so projektanti "začuda" pozabili nanj.

Ko bo končan, se podre stari hodnik, do konca izkoplje gradbena jama.......in šele nato bodo začeli s prvimi temelji.

Tako nekak iz prve roke.......čist slučajno je to tut mal moje gradbišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nam so hišo gradili sct delavci in ,,pozabili so pustit luknje za okna v zgornjem nadstropju in zidat so začeli čist na robu plate, pa čeprav jim je bilo povedano, pa zacahnjeno in iz plate štrleče železje je jasno nakazovalo, da je mišljena fasadna opeka/cegli in je potrebno pustiti rob,, No imamo pač sedaj drugačno fasado---zato se nikoli več ne čudim, da so ceste takšne kot so in da nov blok zamaka. S tem da je bil prisoten njihov strokovnjak za branje načrta....sicer jim je bilo pa čist vseeno, ker cegli so bili naši, so pač izštemal tist kar je bilo treba-luknje za okna in vrata---ja in to ,,da je neki čudno,, je opazil moj fotr, ki je prišel pogledat kako napreduje gradnja in čist ven padu...in 20 let nazaj ni bilo nobenih ,,ne bom plačal prvotne cene, reklamacij in ostalih pravic potrošnikov,,.

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, čisto verjetno :D

Imaš ti kake težave z ostalimi izvajalci tam? ;)

Jaz nobenih........me sladko boli k***.......

Delamo napol zastonj....ker so naši vrli direktorji z Gradisom pač podpisali tako prikupno pogodbo........nima veze(poslovna tajna).........

Draga moja Lina.....veš tut pred 20 leti so bili (sicer ne s predpisi) na voljo nadzorniki gradnje,ki jih je izbral investitor.....seveda jih je bilo( tako kot danes ) treba plačat....cca 1,5-3% od vrednosti del.......in bi verjetno že oni opazili napako in ukrepali. Tut ta,da pred 20 leti ni bilo možno osporavat plačilo zaradi nekvalitete je HUDO lovska........nebi trdil,če nebi bil že več let v tem poslu.....in verjemi.....zelo lepo se je dal( celo hitreje kot danes)......usekat nekvalitetnega izvajalca po žepu.

Kar se pa tiče pediatrične klinike.......držimo pesti,da jo dobimo v naslednjih 10 letih......če naujo spet razne varuhinje sklada za izgradnjo pediatrične klinike vsega pokradle......če ne bodo spet plačevali 4x za en in isti nekvaliteten in nepopoln projekt.............................pa še bi se kaj našlo :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je....bomo videli kako bo zadeva končana...saj traja že deset let govor o izgradnji....pa srečno pri delu :OK:

klimbra: kaj pravzaprav delaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra: kaj pravzaprav delaš?

...DELA... :lol1: :lol1: :lol1: on je polpenzijonist O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...DELA... :lol1: :lol1: :lol1: on je polpenzijonist O:-)

Natančno tako.....drgač pa 4 ure gledam,kaj drugi delajo....sem za to bogato plačan , da o ostalih bonitetah ne izgublčjam besed......itd

TC......ceste delam(za hobi),pa soglasja raznoraznim ljudem,firmam,....., pišem,da sploh lahko kaj zidajo,kopljejo.....itd.Nice job!!!!

ItaQ pa ga ni čez............BITI PENZJONER!!!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja Lina.....veš tut pred 20 leti so

Čist mogoče, da smo bili mi laiki oz. nepoučeni...kot se jest spomnim...najeli so (jest sem bila premajhna za karkoli) ,,gradbenike...bil je pogovor...predračun ...in nekak je bilo pričakovati, da bo stvar laufala....drugač pa nas ni nihče prav resno jemal....pač male ribe in eni izmed tisočih, ki so takrat hišo delal.

Pa da ne bo čist :topic: me zanima ali je predvidena klima....mogoče se mal čudno sliši...vendar v takem steklenjaku se bodo otroci skuhali...in o funkcionalnosti noben pravdosti ne razmišlja.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bo čist :topic: me zanima ali je predvidena klima....mogoče se mal čudno sliši...vendar v takem steklenjaku se bodo otroci skuhali...in o funkcionalnosti noben pravdosti ne razmišlja.

Glede na to,da sem videl samo načrte temeljenja in v njih je tudi velikanska povšina za prezračevalne tuljave predvidevam......da KLIMA BO!!!!!!

BTW......brez nje ,po sedaj veljavni zakonodaji, bodo težko dobili obratovalno dovoljenje............aj tink sou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bo čist :topic: me zanima ali je predvidena klima....

Draga,

a hočeš, da tamali poleg bronhitisa, s katerim bodo not prišli, v bolnici staknejo še plučnco? In to na obeh plučnih krilih ? :devil: :naughty:

Sem že tiho. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zopet se bo pojavil novi steklenjak(kaj arhekturi ne poznajo nič drugega)saj ne da bi bila gradnja kaj cenejša marsikje je znatno dražja,odločno predrago pa je kasnejše vzdrževanje,ogrevanje in hlajenje takih stavb.

.Otroci,ki se bodo zdravili oz.bivali v steklenjaku bodo okusili vse negativne stvari steklenjaka od poletne vročine,zimski mraz,posledice klimatizacije,elektrosmoga in vseh drugih težav teh sodobnih steklenih pošasti.Poleg tega bivanje v steklenjakih ni varno, ranljivi so pred orkanskimi vetrovi, požari in drugim naravnim ujmam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam izgradnjo pediatrične klinike v Postonjski jami....placa zadost,nobenih težav z klimo(celo leto enake temperature)....dokazano zdravilno delovanje vlage na dihalne bolezni....ni stroškov za kanalizacijo......OK...elektrika bi bla mal draga.

Steklenjaki......le zakaj neki.....zato,da se v odboju stekla refleksira čudovita arhitektura okolice in s tem zakrije oblikovalsko skropucalo KAO umetnikov arhitektov.......vljda,sej to jih od prvega dne študija učijo,da so oni umetniki!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SCT bo meu kar težko delo......jim prav nič ne privoščim.

Važn je samo,da se je >g.Zidar lahko spet mal napojil na tuj račun.......(me prav zanima u keri uštariji).

Zna pa bit ta posel prav zavidanja vredn......kot vsi vemo, je bilo vse do sedaj vreča brez dna in če bo tako tudi v bodoče.....jaooooooo sam1% ostanka naj mi dajo,pa sem poskrbel še za dve generacije svojih potomcev.

BTW.....men je pa prou ušeč tale klinika.......bo lepo pasala med tiste stare bajte,pa gastro bolnico,k je tut že zlo stara.......itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn je samo,da se je >g.Zidar lahko spet mal napojil na tuj račun.......(me prav zanima u keri uštariji).

A niso rekl, se govori, pravijo, se okol šušlja, vsi vemo, da ima putiko :kva2:

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...KAO umetnikov arhitektov.......vljda,sej to jih od prvega dne študija učijo,da so oni umetniki!!!!!!!

Le zakaj so se mi tu porodile asociacije:

umetniki - umetnost - art - artistke - ukrajinke - ...

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hiiihiii

Kot sem prerokoval....sej je to tudi v realnosti udejanilo.

Mega oh in sploh podjetje SCT.....je po dvodnevnem hecanju v jami nove pediatrične klinike(in seveda nepotrebnem zapravljanju davkoplačevalskega denarja:

- ponovni pobrizgi že kvalitetno zaščitenih brežin :huh:

- nerazumljivem kopanju lukenj( ki jih je sedaj potrebno ponovno zasuti in utrdit :huh:

- drekanju s pikerji pod konzolami,obešenimi na pilote :huh: :huh: :huh: )

spokal, pokasiral.....WE :wacko: :wacko:

Zakaj.....

- ni še pravega projekta

- ni še statike za temelje

- ni še pravnomočnega gradbenega dovoljenja :wacko: :huh: :huh: :huh:

itd!!!!!!!!!!!

A nismo prfektna država....... :xx: :xx:

BTW.....mi pa gremo(če bo bog dal vreme in država finance) drugi teden nadaljevati dela,ki stojijo že celo večnost,ker se banda ne more dogovort kaj bi radi imeli,kaj bodo plačali.....NORIŠNICA!!!!!!

Ni kej.....s tem tempom......morda naši vnuki nekoč vidijo notranjost te famozne bolnišnice..........še raj pa vidim,da nikoli!!! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!