Skoči na vsebino

Poligon Valukov na Koroškem?KJE?


MiniM

Priporočene objave

Živjo

mene zanima če kdo mogoče ve kje testirajo vse te valuke ki jih opaziš na koroških cestah,kajti to bi bil odličen teren za sproščanje adrenalina

lp MiniM :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka si že bil v vojski?

bil bil, ampak takrat smo mel samo pinzgaurje pa tanke pa kakšn star kamion ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat, ko bom velik bom imel v svoji kolekciji štirikolesnih vozil tudi Valuka. Razlog je preprost. S tako količino kvalitetnega pleha je vsaka plehpička tvoja.

Ej bejba...greš mal z mano, mam Valuka...

..žoft, žoft, žoft...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vem je edini teren kjer preizkušajo Valuke - Poček pri Postojni. Okoli Raven jih verjetno samo zapeljejo. Se pa dajo brez težav čez pohorske gozdne ceste spraviti v Sl. Bistrico ali pa na Uršljo goro. Mogoče se kaj tudi tam okoli vozijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da sem včasih bil v tem poslu, smo jih iz LJ na Ravne peljali čez SL. Bistrico-Pohorje-Slovenj Gradec-Dravograd. Ne vem kje jih uni iz Raven preiskušajo, če ne na Počku. Zadeva ma pač 12t in fajn zrije zemljo tako, da ne moreš lih kakšnemu kmetu po parceli vozit. Po moje se vozijo po gozdnih cestah ali pa so na kakem zemljišču od države/firme.

Drugače pa je zdaj fajn vreme - na motor pa za njimi, ko jih uzreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa je zdaj fajn vreme - na motor pa za njimi, ko jih uzreš...

da bojo sprobali še strelno orožje in metanje granat na gibajoči tarči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bojo sprobali še strelno orožje in metanje granat na gibajoči tarči :D

Heh, odvisno od tega ali ima odprte rore. Če ima, bi tudi jaz to naredil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

no to na sliki ni valuk ampak BOV stara kripa, je pa zanimivo, da sem tudi jst srečal te in pa valuke po avtocesti... mogoče pa so tam zato, da bodo pomagali policiji ustavljat prehitre voznike :lol1: :lol1:

sicer pa ne vem kako je s poligoni, tako in tako se jih vsi otepajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!