Skoči na vsebino

jeba z bremzami


psyho

Priporočene objave

A kdo ve, kaj bi bil problem?

Ko stisnem prvo bremzo, jo pol neče več spustit motor :)

Kr žlajfa skos.

Sem mogu olje ven zlit, da sem lahko odbremzu. Kaj zdej narest??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kaj bi bil problem?

Ko stisnem prvo bremzo, jo pol neče več spustit motor :)

Kr žlajfa skos.

Sem mogu olje ven zlit, da sem lahko odbremzu. Kaj zdej narest??

Brem cilindercek zapikal? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kaj bi bil problem?

Ko stisnem prvo bremzo, jo pol neče več spustit motor :)

Kr žlajfa skos.

to men avtomatik dela :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam če se pr avtomatiku pakne zatikajo to ni nč čudnga al pa bom reku nenormalnga :) !! Sam če ti pa skuter (diski) to dela je pa mau čudn :unsure: !! Men tud zdj zadna bremza kar neki šumi k pr večji hitrosti bremzam!! Mogoče kdo ve kva bi blo lahko narobe? :?

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kaj bi bil problem?

Ko stisnem prvo bremzo, jo pol neče več spustit motor :)

Kr žlajfa skos.

Sem mogu olje ven zlit, da sem lahko odbremzu. Kaj zdej narest??

Z finim šmerglom malo pobrusi batke v čeljusti ali pa zamenjaj cevko od olja.

Jaz imam pa drug problem: včasih mi sprednja bremza zagrabi šele na koncu ko stisnem ročico, do tam je mehka, se pravi da zelo slabo zavira. Npr. naslednji dan pa je vse vredu.

Popravljeno . Popravil seemon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mjbi maš pa kolo premau zašraufan!! Men je isto uzadi to delal pa sm ugotovu da se je matica losala!!

@ciko: ploščice?! Sej je motor star 1 let pa 2500 km ma! A je to sploh možno da bi se tolk hitr obrablo? Pa to se mi zdi čudn da to šumi sam pri večji hitrosti!! Pr manjši hitrosti (recimo tud ko premikam motor z ugasnjenim motorjem) se pa sliš da ploščice ob disk mau drgnejo! To pa nebi mogle če bi ble zanč! Al bi lahko? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z finim šmerglom malo pobrusi batke v čeljusti ali pa zamenjaj cevko od olja.

Jaz imam pa drug problem: včasih mi sprednja bremza zagrabi šele na koncu ko stisnem ročico, do tam je mehka, se pravi da zelo slabo zavira. Npr. naslednji dan pa je vse vredu.

zrak v lajtengi-prezraci .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm men je prejle kar začela zadnja bremza če sm jo ful stisnu (do konca kokr se da) kar neki pokat tko k da bi mau štekal notr neki!! Pa k sm jo spustu je isto delal! Pol sm pa mau stisku da bi vidu kva bi blo lahk narobe in kar naenkrat neha tisto delat :huh: :o :? !? Zdj pa nevem kva je blo to! Sam tist k bremzam pr večji hitrosti k neki šumi pa še zmeri!! Zavorno tekočino sm preveru pa jo je dost notr tko da nevem! :( :unsure: :? ! A mjbi kdo ve kva bi blo to lahk narobe? Aja pa še opazu sm da nimam čist ravne belance (k mam belanco čist naravnost je kolo rahlo u desno ampak res ful mau-skor se ne vid)! Možn tud da je sam tista plastika na belanci mau postran pršraufana!! JAO k grem drug tedn na Avto Triglav jih bom tok napizdu!! :BUA: :fight2: :angry: !! Uno za bremze pa plz pomagejte če kdo kej ve!! Sej bremza drugač dobr sam kr neki šumi notr!! :? :cry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak se že to ven vzame? Zato k tam je en tak čudn zatič pa nevem kak uno dol spravt!! K če jih pa ne daš ven pa nč ne vidš kakšne so!! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šumenje je čist normalno pri velikih hitrostih (bolše rečeno večjih :P )

Meni je šumelo na skuterju, šumi tut zdaj.

Seveda če isto šumenje misliva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak se že to ven vzame? Zato k tam je en tak čudn zatič pa nevem kak uno dol spravt!! K če jih pa ne daš ven pa nč ne vidš kakšne so!! :?

ja za ditecha ne vem bi mogu pogledat k sm že mal pozabu :P

če misliš tisto šumenje kot M|t3k sploh ni panike.

pr firefoxu smo mogl gumo dol vzet pa pol tist železek z šraufncigrom vn uzet pol pa lahko šele ploščice zamenjaš

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z finim šmerglom malo pobrusi batke v čeljusti ali pa zamenjaj cevko od olja.

Jaz imam pa drug problem: včasih mi sprednja bremza zagrabi šele na koncu ko stisnem ročico, do tam je mehka, se pravi da zelo slabo zavira. Npr. naslednji dan pa je vse vredu.

seemon vidm d mava oba enako težavo-men spredna ucas isto dela :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

@ mjemec: pomojem so zavorne ploscice! vzames jih ven tako da nejprej cel adapter od diska snames, ker cene ne bos prisel zraven. potem imas zatic in ina na drugi strani varnostno zaponko, ki jo odstranis in potem zatic brez uporabe sile izveces! in ploscice bi morale pasti ven! nove so okrog 3-4k, odvisno od celjusti. ker vem da ima npr. aerox zadnje celjusti neke bolj ojacane in zato rabi neke posebne ploscice!

@ psyho: teb pa svetujem da vzames dol adapter in ga razdres (2 sravfa) in tam noter ko so bateki vse lepo pocisti in ga namazi z wd40! ne uporabljaj masti ker ti bo vse zamastilo, in bo se slabse!

js sm mel velik problemov z adapterjem ko sem ga barval in mi je barva zapacala tista 2 bateka in se nista premikala kot bi morala! :doze: pa btw mojemu kolegu je na runnerci tud to delalo, s tem si je unicil disk in ploscice so sle kot med :)

Zdej mam se pa js en problemcek glede diskov. Iz titega rezervarja za bremz-olje sem istocil vse olje ker sem razstavil adapter in zdej ga ne znam dat nazaj noter. bremza ne dela!? ker js vedno v cevi zrak?! zakaj? poskusil sem tako da sem mel odprto zgornjo posodico in sem bremzo "pumpal" in nato stisnil, spodaj pa sem odtegnil sravfek za zrak da je steklo ven nekaj olja in potem ga zategnil in spustil rocko! tak naj bi bil nacin, ampak ne vem zakaj zran nikakor ne gre ven. poskusil sem tudi z zaprto posodico, ampak je isto sranje! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

ja samo zraka se ne bos resil ce bos ta postopek izvedel samo enkrat bos moral malo veckrat ponovit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eno leto se je brez bremz olja vozil :glare:

ps. Preden kaj napises poglej malo datum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!