Skoči na vsebino

Eni so pa res prfuknjeni


Priporočene objave

Daj, ne vzami vsega tako resno kot prebereš. Tip več kot očitno samo provicira in dviguje prah z izmišljenimi prispevki, da vidi kako ljudje reagirajo.

Drugače pa.....hja, če bi kdo na hitro prebral samo kakšno našo temo bi si tudi lahko ustvaril napačno mnenje.

Računalnik pač vse prenese.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem na nekem forumu nekaj iskal sem slučajno naletel na objavo enega kretena.

Ko sem bral njegovo objavo - tip ima nick KJARTAN.

http://www.poljub.com/modules.php?op=modlo...t=12062&start=0 sem skoraj

:SS :SS :SS

Kakšni so vaši vtisi o tipu po prebrani njegovi objavi?

Tadej

Da je stvar izmisljena niti ne dvomim, da je pa kreten sem pa 100% preprican.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj sem toliko prišle k sebi, da se malo pohvalim, da mi po zadji predelavi avto kar dobro leti.

V glavnem, bil na Bledu, skupaj s kolegom, k ima neko kao zrihtano calibro v kao rdeči, čeprav je bolj roza farba, sva šla tja frajarisat.

Sicer je bila tam malo pod avtobusno postajo oz. pri Zlatorogu al kwa je tist, zapora ceste, sam sva unmu smrkavcu, ki je špilal redarja rekla, da je Iztok (kolega s calibro) gej in da ga bos kasnej napiu, če se ne zmiga stran. Mudel je užgal črto, midva pa sva zapeljala kar med folk. Jaz sem prižgal strobote v meglenkah, on pa rdeče neonke pod avtom in ful sva naredila vtis na bejbe pa ful povzročila fovšijo med tipi, tko k zmer, kadar kam prideva.

No, pol midva lepo zaprakirava horse, pa so se uni seljaki tam neki bunili, pa sva jim rekla, da sva sinova poslancev Državnega zbora in da bo sprejet zaokn o davku na konje in kočije, pa so lepo utihnil. Nato se počva dol v enga od unih instant lokalov, k so jih postavil, pijeva pir, žreva pljeske in zajebavava kelnarco (ej, tangice se ti vid skoz dlake).

No, pol k sva bila že konkretno nabita pa sva šarmirala že celo četo bab, se je začel ognjemet, ki je bil bedn. Itak, da Gorenjci šparajo na raketah, sem reku. No, zravn je bilo neki pizdovja, ki je takoj protestiralo pa neki čez Ljubljano začelo govorit, no pol so pa tam te babe našle enga maminga sinčka, ki mu je fotr gorenjski obrtnik kupil audija S4 al ena taka nemška jajca.

No, beseda je dala besedo in smo šli stavit, kdo bo hitrejši. No, sem reku unmu bedniku, da mu dam avto, če me prehiti, če pa izgubi, mi bo pa njegova pička fafala. Una se takoj zbuni uibr, sam pol so te tipu tud njegovi kolegi začel smejat, češ kwa ma bedn avto pa da je reva, če si ne upa no in pol je pristal...

Pa greva tko midva na street prot Lescam a ne, k sreč je bil promet bolj prot Lj, pa sam GASAAAAAAAAAAA ke prot avtocest. No, tam je pa tipo spušnil, k mu gre avto sam 250 na uro, k ma valjda blokado, men je pa brez težav stegnu 260, sam več si nisem upal peljat, k sem brez sprednjega spoljerja.

Kva sem kul! Še kulega v calibri ga je skor prehitu, hehehe.

Aja, lohk bi si drugo babo dobil tip, tale ni glih dobra, khm kadilka.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni so vaši vtisi o tipu po prebrani njegovi objavi?

Jaz bi reku, da ga ne izzivat na drag-race :) Pa babo pred njim skrit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vraga, saj je tako blesavo, da je že zabavno. Kaj veš - mogoče je pa tip dal skozi tečaj kreativnega pisanja.

Kot je rekel nevemkdo - računalnik vse prenese.

Jaz sem najprej sam zeval, potem sem se pa prov režal. Sicer pa res - nomen est omen - Kjatren naj bi bil kreten ali pa pač samo zabavni provokator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En z istim nickom je aktiven tud na Mojpes.com.

Dve cvetki od njegovih mnogih I. in II.

Poznam nekoga, ki se mu je na avtu utaboril tako odlakan maček, da mu z zračno puško ni prišel do živega. K meni si je prišel sposodit samostrel in harpuno...na srečo mi je prej povedal, kaj namerava storiti.

Men je kr duhovit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek je hudo moten ... upam, da ne pobere koga s sabo, ko ga sreča prezgodnja matilda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: OB prebiranju tega prfuknjenega članka mi kar na bruhanje gre :devil:

:topic: kakšni debili :devil:

evo, počelo je klasično zgražanje ...

... ker smo vsi mi boljši, pametnejši in lepši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En z istim nickom je aktiven tud na Mojpes.com.

Dve cvetki od njegovih mnogih I. in II.

Po pregledu cvetk sem enoglasno sklenil, da je tip žrtev tečaja kreativnega pisanja.

Sicer pa so njegovi prispevki zelo zabavni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pregledu cvetk sem enoglasno sklenil, da je tip žrtev tečaja kreativnega pisanja.

Sicer pa so njegovi prispevki zelo zabavni.

Probajmo ga dobit še na motosvet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je fejst fant......dejte mu predlagat naj si kupi motor.....

Matilda...vabi

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko pac cefurcek prezivlja mladost, se malo potrjuje pred prijatelji in zivi v nekem svojem svetu. Po mojem, bi pa on bruhal ce bi bral zgodbo kako mi zjutraj vstanemo, sprehodimo psa, skocimo po mleko, pa se na kavico zraven, sto ljudi sto cudi! Mi pa ni to nekaj neposebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina ima prav. Naj si kupi motor. Dolgo in daleč ne bo!!"!! Ostali pa srčno upajmo, da ne bo koga s seboj odnesel.

Me pa prav zanima koliko mora plačat, da ga njemu katera povleče?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1....sva unmu smrkavcu, ki je špilal redarja rekla, da je Iztok (kolega s calibro) gej

Verjetn sta kar oba :hmm:

2......midva pa sva zapeljala kar med folk.

čelna al pa konkretn zamah s podlahtjo bi bil dost učinkovit :ph34r:

3.Jaz sem prižgal strobote v meglenkah, on pa rdeče neonke pod avtom in ful sva naredila vtis na bejbe pa ful povzročila fovšijo med tipi, tko k zmer, kadar kam prideva.

ziher..kar cedil se je od bejb, tipi so se pa ob tla metal ala "zakaj nism tud jest tak pederčina..." :notworthy:

4... zajebavava kelnarco (ej, tangice se ti vid skoz dlake).

spet najbolj učinkovita rešitev kot pod točko 2 :ph34r: :ph34r:

5...pa sva šarmirala že celo četo bab,

aha... si kar predstavljam tedva šarmerja... :wub:

6...našle enga maminga sinčka, ki mu je fotr gorenjski obrtnik kupil

ko bi mel mal možgan, bi vedu, da nadimek "mamin sinko,k mu je fotr auto kupu" vela tud zanga :lol1: :lol1:

7...sem reku unmu bedniku, da mu dam avto, če me prehiti, če pa izgubi, mi bo pa njegova pička fafala.

v tem primeru bi se jest spustu na nivo pod točko 2 in 4. ene sedemkrat bi blo mrbit dost.. :fight2:

8...njegovi kolegi začel smejat, češ kwa ma bedn avto pa da je reva, če si ne upa no in pol je pristal...

popravek:tip ni reva ampak idiot.

9... men je pa brez težav stegnu 260, sam več si nisem upal peljat, k sem brez sprednjega spoljerja.

reva....

10Kva sem kul!

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne vidiš kislih kumaric----dej se spomni se kaj, da nam skrajšaš čas. :huh:

PS. da ne bi kdo mislu, da sem tist Kjanmbrambrammbramjfarjmf jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ... še en REVČEK, ki se skriva za računalnikom... :doze: :rolleyes: ... se mi prav smili... :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, se vas da hitr sprovocirat ... :)

se podpišem pod tole :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj, ne vzami vsega tako resno kot prebereš. Tip več kot očitno samo provicira in dviguje prah z izmišljenimi prispevki, da vidi kako ljudje reagirajo.

Drugače pa.....hja, če bi kdo na hitro prebral samo kakšno našo temo bi si tudi lahko ustvaril napačno mnenje.

Računalnik pač vse prenese.

Alla B)

Preberi vseh 15 strani. Za osebe ne vem, avtomobila Maseratija in Corada sem že videl po LJ.

Lahko, da se trije zajebavajo izza računalnika in gledajo, kako folk reagira.

Lahko so pa tile čefurji res tako prfuknjeni. Opisane stvari (stroboskopi, meglenke pod avtom, obvladanje borilnih veščin, slovnica na forumu, Maseratiji itak nimajo nobne cene, ker jih noben noče kupit) lepo kažejo iz kje tipi izvirajo....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo kažejo iz kje tipi izvirajo....

Če pozorno prebereš, boš videl, da je na delu morda prvi pravi "čefurski literat". :)

Tega pa ti ja ne verjameš, da je lahko nek tak luzersk ičefur tudi zelo pismen in navdahnjen s tako kreativnim (in prokreativnim hehe) miselnim tokom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!