Skoči na vsebino

Eni so pa res prfuknjeni


Priporočene objave

Never hit a person (even if monkey) with glasses...

...... vidim, da se je tip zvlekel...... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam, da nam domišljija dela...

Hja, sej zato jo pa imamo. :P

Pa še slogan iz ene stare reklame:

"Nemogowče je mogowče!" Tudi takle opičjak.

Pa LP by HHV

(LetimStroboPaNeonkeNabavt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda,da nisem pička......kok bi mu ga jaz rad fafallllllllllllllllllllll

aja sej je gej........jest bi mu ga fafalllllllllllllllllllllllllll

Upsss....kuko se pa to dela.....še nism probu.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je car... pa tista Mirela tudi hehehe, menda je eno žensko z vazo po glavi al neki takega... zdej ima pa tipa s Corradotom Vr6 :D :D :D

Čaki mal.....a niso coradota nehal delat že pred 20 leti???????

Aja.....važn,da mu ga fafafafafafafafafafafaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo tipa nekak sem spravit, mislim da bi nam dal dosti materiala za smeh, sam se že dolgo nisem tako nasmejal :lol1:

edino obljubite, da ne boste agresivno do njega ker nam bo hitro pobegnil :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... vidim, da se je tip zvlekel...... :D

...ampak le pri Einherjerju... ;)

PS: pa tut taka opica mora enkrat dat očala dol, če druga ne, da si jih spuče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo tipa nekak sem spravit, mislim da bi nam dal dosti materiala za smeh, sam se že dolgo nisem tako nasmejal :lol1:

edino obljubite, da ne boste agresivno do njega ker nam bo hitro pobegnil :devil:

no, dajmo mu eno prošnjo spisat za njegovo prisotnost na našem malem motosvetku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mu je treba zelo pazljivo in premišljeno in z izkazanim strahospoštovanjem vabilo napisat... drgač se tak ibrmudel ne bo ukvarjal s takimi vabili. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mu je treba zelo pazljivo in premišljeno in z izkazanim strahospoštovanjem vabilo napisat... drgač se tak ibrmudel ne bo ukvarjal s takimi vabili. .)

pač mu bomo napisal da mamo tle Škoda,da nisem pička......kok bi mu ga jaz rad fafallllllllllllllllllllll

aja sej je gej........jest bi mu ga fafalllllllllllllllllllllllllll

enga interesenta za njega :D :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, dajmo mu eno prošnjo spisat za njegovo prisotnost na našem malem motosvetku :)

..in seznam Izbrisanih se bo sčasoma povečal... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, čez vikend sem si vzel cajt in si natančno prebral vseh 15 strani tega topica.

Omenjeni tip & Co se lepo delajo norca iz določenih ljudi. Parodija na razne čapce.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj sem toliko prišle k sebi, da se malo pohvalim, da mi po zadji predelavi avto kar dobro leti.

V glavnem, bil na Bledu, skupaj s kolegom, k ima neko kao zrihtano calibro v kao rdeči, čeprav je bolj roza farba, sva šla tja frajarisat.

Sicer je bila tam malo pod avtobusno postajo oz. pri Zlatorogu al kwa je tist, zapora ceste, sam sva unmu smrkavcu, ki je špilal redarja rekla, da je Iztok (kolega s calibro) gej in da ga bos kasnej napiu, če se ne zmiga stran. Mudel je užgal črto, midva pa sva zapeljala kar med folk. Jaz sem prižgal strobote v meglenkah, on pa rdeče neonke pod avtom in ful sva naredila vtis na bejbe pa ful povzročila fovšijo med tipi, tko k zmer, kadar kam prideva.

No, pol midva lepo zaprakirava horse, pa so se uni seljaki tam neki bunili, pa sva jim rekla, da sva sinova poslancev Državnega zbora in da bo sprejet zaokn o davku na konje in kočije, pa so lepo utihnil. Nato se počva dol v enga od unih instant lokalov, k so jih postavil, pijeva pir, žreva pljeske in zajebavava kelnarco (ej, tangice se ti vid skoz dlake).

No, pol k sva bila že konkretno nabita pa sva šarmirala že celo četo bab, se je začel ognjemet, ki je bil bedn. Itak, da Gorenjci šparajo na raketah, sem reku. No, zravn je bilo neki pizdovja, ki je takoj protestiralo pa neki čez Ljubljano začelo govorit, no pol so pa tam te babe našle enga maminga sinčka, ki mu je fotr gorenjski obrtnik kupil audija S4 al ena taka nemška jajca.

No, beseda je dala besedo in smo šli stavit, kdo bo hitrejši. No, sem reku unmu bedniku, da mu dam avto, če me prehiti, če pa izgubi, mi bo pa njegova pička fafala. Una se takoj zbuni uibr, sam pol so te tipu tud njegovi kolegi začel smejat, češ kwa ma bedn avto pa da je reva, če si ne upa no in pol je pristal...

Pa greva tko midva na street prot Lescam a ne, k sreč je bil promet bolj prot Lj, pa sam GASAAAAAAAAAAA ke prot avtocest. No, tam je pa tipo spušnil, k mu gre avto sam 250 na uro, k ma valjda blokado, men je pa brez težav stegnu 260, sam več si nisem upal peljat, k sem brez sprednjega spoljerja.

Kva sem kul! Še kulega v calibri ga je skor prehitu, hehehe.

Aja, lohk bi si drugo babo dobil tip, tale ni glih dobra, khm kadilka.

:lol1:

....težko bi opredelil....al je tip debil.....degen.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Never hit a person (even if monkey) with glasses...

Don't hit them with glasses, hit them with the fist ... :lol1: ;)

Drugače pa - kolikor sem do sedaj videval poste tega tipa, bi rekel da se samo zafrkava iz čapcev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa - kolikor sem do sedaj videval poste tega tipa, bi rekel da se samo zafrkava iz čapcev ...

in iz bolj "resnih" forumašev, tudi na motosvetu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni so vaši vtisi o tipu po prebrani njegovi objavi?

Člouk nebi mogu verjet, če nebi bral. Pomoje je to kak kreten, k je mel preveč cajta oz. kaka budala zafrustrirana, ki pritegne pozornost nase le, če piše in objavlja take izmišljotine.

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Don't hit them with glasses, hit them with the fist ... :lol1: ;)

Drugače pa - kolikor sem do sedaj videval poste tega tipa, bi rekel da se samo zafrkava iz čapcev ...

Whay hit.....beter fisting!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....v pravem pomenu besede!!!!! :kva2: :kva2: :xx: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj iz Bleda mi je poslal tale e-mail :

Pozdravljen prijatelj

Kot veš smo pred kratkim praznovali Blejsko noč, bilo je čudovito. Obilo hrane in pijače, dobra muzika in še ognjemet. Obiskovalcev je bilo kot še nobeno leto, folk se je zabaval, plesal, pil in jedel kot že dolgo ne. Za posebno zabavo pa sta poskrbela, dva mestna šmrkolina, ki v mestu očitno ženske ne dobita. No, tudi pri nas je nista.

Sedel sem pred enim od številnih šankov, pil svoje pivo in s kolegi premleval krajevno problematiko. Nakar v daljavi opazimo dva avtomobila, ki se pol ure prebijata skozi gručo ljudi in na koncu parkirata 15 metrov od parkirišča, delno na zelenico delno v obcestni jarek. Izstopla sta iz avtomobilov, za katera ne vem, a sta bili podobna novoletnim jelkam ali kramarskem vozu, vse na njih je nekaj utripalo in po tleh svetlo. Sem prvo mislil, da bosta žarnice prodajala. Čudno mi je bilo le zakaj sta nadrla devetletnega fantiča, ki jima je prišel srečke za srečolov prodajat, češ, da sta pedra. Pa saj dandanes to ni več nič posebnega. Mogoče sta pa mislila, da je redar.

Vse nadaljne budalštine teh dveh tipov me sploh ne bi več zanimale, če se petelinčka ne bi vsedla za sosednjo mizo. Pojavi za v cirkus. Poznaš te petelinčkaste frizure ustvarjene z pol kile želeja, ki jih mularija nosi, bele majice brez rokavov, bele hlače, sončna očala iz Petrola......, no ta dva sta bila še napudrana, da sta mozolje skrila. Po nekaj minutnem računanju in proučevanju cenika sta naročila eno pivo in krompirček. "Guspa, pa luhko še dubiva en prazn kozarček?" To je bilo naročilo za oba, porkaduš, še moj sedemletni sin več poje. Še naprej smo s kolegi pili svoje pire, ter se klovnoma iz mesta vse bolj posmehovali. O ja, popestrena zabava z drugega planeta je zmeraj dobrodošla. Bi jima za zahvalo plačal vsakemu svoj pir, pa me je bilo strah, da bosta totalke, kdo pa ju bo vozil do Ljubljane. Tisti krompir sta požrla v trenutku, pivo pa sta pila z "užitkom", lepo počasi. Sumim, da sta hodila na WC vodo pit, da jima dragocenega pira ne bi prehitro zmanjkalo. Očitno sta bila deležna premalo pozornosti mimoidočih deklet, saj njuni žvižgi so postajali vse bolj moteči. Na koncu sta se odločila, da bosta se s kelnarco pozabavala. Ampak za tako početje ne bi smela naletet na Podbojevo Vilmo. Ta pogumnejši ji je bleknil nekaj o tem, da se ji tangice nekje ven vidijo, ta drugi se je pa smejal. Prijatelj, povem ti, ko ga je Vilma pograbila za goltanec, potegnila njegovo faco k svoji, tako, da je od malega surla bila zvita za 90 stopinj, ter mu siknila, da se naj ne pogovarja z njo dokler ima šlic odpret in poscane mokasine, je bilo mene strah. Povem ti še nikoli nisem nikogar videl se tako hitro pobrat od mize, denar sta zmetala iz žepov ter tekla, tekla, tja nekam proti jezeru. Sem ocenil, da sta prostovoljno pir in krompirček plačala po trojni ceni. S kolegi smo naročili novo rundo in se naprej zajebavali, na šmrkolina smo pozabili.

Po dobrih dveh urah veseljačenja smo se odpravili na obhod, pozdravli znance in dekleta, še tu pa tam rekli kakšno, pri kakšnem šanku še kak pir spili in uživali v zabavi poletne noči. Bil je čas, da se odpravim domov in šel sem proti parkirišču. Ni vrag, da sem spet naletel na ona dva smrkolina. Seveda sta bila ponovno v središču pozornosti. Očitno sta se hotela odpravit domov, neumno je bilo le to , da eden od njiju ni dobil avta iz jarka. Gume so zdrsavale, blato je letelo po zraku, okolišna mladina pa se jima je smejala. Mislil sem si, da pa rezultate te potencirane neumnosti moram videt in sem si vso nadaljnje dogajanje ogledal. Ko tipček avta le ni dobil iz jarka, je ta drugi privlekel neko vrv za vlečenje, očitno jo dosti rabijo, avta sta privezala in z muko le dobila avto iz jarka. Neumno je bilo le to, da sta s svojim "strokovnim" početjem na enem od avtov odtrgala sprednji spojler. Šele ko sta s sklonjenimi glavami pospravljala vrv in ostanke nesrečnega kosa plastike, sem opazil, da je eden od njiju ves moker. Sosedovega poba sem vprašal zakaj pa to. Pa mi je oobrazložil, da je imel idejo, da mu ga bo ena od punc po neki dirki fafala. Njej pa se je zazdelo, da je dečko potreben takojšnje ohladitve. Vrgla ga je v jezero.

No tako je potekala naša Blejska noč, mirno in zabavno kot zmeraj.

lep pozdrav Miha Hudournik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale zadeva zna dobiti neslutene ustvarjalske in večdimenzionalne razsežnosti. ! komaj čakam naslednje branje.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!