Skoči na vsebino

Tomo Vinkovič tuning (a.k.a. street legal motokult


Ciko

Priporočene objave

no, kake mate izkušnje kaj z tuningom, kolk vam letijo, kere ferklajdunge mate, kere felne, rezila vse, to naj bo splošna debata za vse pogovore o tomo vinkovičih (lahko tui kaj o onih pokrovih čez kanalizacijo) B)

aja, pa izkušnje z čip tuningom so dobrodošle ;) predvsem z robejovo bakico, novi designi....

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam alu felne momo al kak so ze.

ip mi je delala od robeja bakica.splaca se vam dat gor cip ker dosti bol leti.meni je prvo leto 30kmh ko pa sem dal

ip od robejeve bakice pa leti 135kmh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bah, kaj cip, akrapovic nalepko si daj gor, cip ti sam za 105 km/h dvigne top speed, ce mas pa toto nalepko dobis pa se 60konjev gor, pa ce si das se tank nalerpko gor dobis 20 konjev, pa pol se alu wing zadej, pa glavo spustis za 2 centimetra, pa se s tem dodas kak vat moci...

B)

...aja, ni ga pa tuninga s kranjsko klobaso - od tod tud izraz muscle car - meso pomaga!! :notworthy:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz pa sem zaj nabavo kromane felne ko se notranji del vrti, se veste kaj mislim :D No vglavnem to vam zelo priporočam ker sem pridobil na pospeških in na konči hitrosti enih 187km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

športne kromane batzajle na vsak cilinder svoja,navrtani bati za manjšo težo,posebna svinjska mast v kardanskih križih (bolš maže),izklopljive zapore diferenciala (spredaj,zadaj in sredinjska),razširjen,dvignjen in sploh čist hud!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športne kromane batzajle na vsak cilinder svoja,navrtani bati za manjšo težo,posebna svinjska mast v kardanskih križih (bolš maže),izklopljive zapore diferenciala (spredaj,zadaj in sredinjska),razširjen,dvignjen in sploh čist hud!

:D

uoool, stari, mas kako sliko?? :blink:

to po teoreticnih izracunih pokne Imprezo WRX STi dol!! :devil: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bat mores odspodaj odrezat da je lazji pa manji, pa tako kot so že povedali moreš še ga prevrtat čimveč krat da je čim lazji, najbolse pa je ce nabavis plasticne bate ti so najlazji :yea2: :yea2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!