Skoči na vsebino

Natalija ne ne ne!!!!!!


matej_cbr

Priporočene objave

Še en razlog da ne pijem UNIONA :rolleyes:

ampak Alpsko by another Ljubljana company , a ne?

se mi je zdel, da tist A v tvojmu imenu neki pomeni ... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zanimivo je to. He he he he. Zdaj so pa dobili oboževalci po piz*i.

Sicer pa, meni se deklič kar smili, ko so ga tako obdelali po medijih(oz po rumenem tisku). Kaj čmo, družba kot vedno ustvarja določene ideale in ljudje kot vedno, so pripravljeni marsikaj narediti, da se jim približajo. In če se s tem rešijo kompleksov ali ugodijo okolice, fine by me. Ja kaj ste pa mislili, danes je ideal lepa, pametna, prsato oprijemljiva in postavna dečva. Se vam ne zdi, da so zadnje čase vse nekam prsta in vitke. Prepričan sem, da je v naravi tovrstna kombinacija bolj redka(če je prsata je tudi maščobno obdarjena).

No, zdaj se je pa idealčič porušil in vidite miss N. v njeni po rodu določeni predispoziciji. Sploh je pa lepota zelo neoprijemljiva stvar, odvisna od marsičesa in se čez čas(ter kulturo) spreminja. Lepo bi bilo, če bi obstajali kdaj tako raznoliki ideali(pa se bojim da to ni mogoče), da se ne bi nihče sekiral če ima preveliko ali premajhno oprsje, prekratkega ali predolgega tiča, preveč ali premalo(nikoli ni dovolj malo) kilogramov. Verjetno najlažja opcija pa je, research&development of plastic surgery. Tko, pa se bomo vsi dali obdelati. Kako bo to super, ko bo lahko vsak povprečno premožen zahodnjak lep.

*d (beri drugi stavek) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje so urednice razgaljene Nove takšne malce bolj zavaljene in malce bolj zavistne ženščine B)

lahko se pa seveda tudi motim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa tako zelo všeč, ker se je toliko kranjcem sedaj njena glasba mal zafrzmagala. S kvaliteto joškov pade kvaliteta muske. :lol1: Kaj bo šele, ko bo še vsem trem veselim štajerkam bolj dol viselo? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca se je odločila, da bo shujšala...ok....zdej bo pa pač silikone not dala in bo spet...njena glasba odlična.

Pa kaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca se je odločila, da bo shujšala...ok....zdej bo pa pač silikone not dala in bo spet...njena glasba odlična.

Pa kaj???

Točno tako. :yea2:

p.s.

BTW - Natalija je prav fajn punca. Korektna, prijazna, nenaduvana in simpatično zgovorna. Ok, mal ga je pokidala, ker je šla toooook hujšat, ker v osnovi ( pred tremi leti, ko sva se nekajkrat bolj od blizu srečali) je bila :notworthy: ...Joškice, rita mal bolj okroglčkana ( ne debela), pa lep nasmejan obrazek, skratka - :yea2: Srčkano bitje.

Potem pa zgleda, da je podlegla medijskim pritiskom in pritiskom javnosti ter posredno "big šefice" in začela preveč resno upoštevati njene (Mišine)zapovedi... :huh:

Je pa zadeva res nemarno hudobna in mi je žal zanjo; sicer pa... dva meseca bomo kvakali, potem bomo pozabili, Natalija bo izdala nov CD, joške ji bo un "Glumić" popravu....V tem času ji pa želim, da bi se čimmanj sekirala, še posebej zato, ker kar slutim, kako v teh dneh salamensko uživa Helena Blagne in še kakšna "dama" slovenske glasbene scene. <_<

Je pa spet dejstvo, da si Helena Blagne niti v sanjah ne bi dovolila privoščiti al pa vsaj pomisliti na podoben spodrsljaj ( recimo, da bi se ji kirurško popravljen nos pri sestopu z odra spet povečal :blink: )

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: dragi, če si javna osebnost, si JAVNA osebnost.

Tega se morš zavedat, da te vsi vidjo.

Da se bo pa o vseh govoril sam najlepš pa to, pa kam pridemo. Tista zvezda, k noče povedat pa pokazat, da je čist navaden smrtnik, jih takoj dobi po prs(tk)ih .

Take bodo še bolj lovil, da dokažejo, da niso to, kar poudarjajo, jasno ne morš gradit na nečem, kar ne obstaja, ker se ti kmal vse podre. Še posebej, če VEŠ, da te spremljajo, še posebej, če NON STOP poudarjaš nekaj kar vsi že močno dvomijo.

Namesto, da bi priznal, da so taki kt so in bi lajf šel naprej, ogromn navadnih ljudi bi se oddahnil, da pa njihove joške niso neki nenavadnga. Ne vem, zakaj bi tle mogu bit kdo hudoben, če to objavi - sej na koncertih vse slovenčke hipnotizira z njenimi joškami... ani to hudobno? jim ponujaš neki, kr ni tako?

Pa tudi, če si jih popravi, zakaj pa ne, kaj je pa to kej tacga operacija? Tok bolš zanjo al p kogar kol, če si s tem dvigne samozavest pa mu tko paše. Sam naj ne farba zarad tega milijon ldi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal, ona je kar slinasta populacija od nje pričakuje. Kdo je zdej tuki bedast...

Joške ima naravne....v to ne dvomim, cel halo zaradi njih ste naredili pa vi.....ker sem že enkrat povedala...zakoni fizike veljajo za vse torej večje kot so bolj se čas na njih pozna in če človek shujša se to zgodi....folk pa tega noče dojeti in verjeti...ne vem no kje živite oz. je fajn vas kdaj streznit tok, da vidite da nima samo vaša ,,starkača,, doma povešenih.

To je bilo mal grdo povedano...sam pišuka včas ste prov smešni :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseen,ona si tega ne bi smela privoščit,ker na svojih mlekarnah gradi svoj uspeh (no,sej je tud cela čedna pa pet tud recimo da zna,ampak sj se razumemo). a so znani že kšni njeni komentarji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so znani že kšni njeni komentarji?

ravno včeraj se mi je prišla potožit in vprašat za nasvet kako sedaj nadaljevati kariero. sem jo peljal na burek in sladoled :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Študiram in študiram...pa se ne spomnim kje sem brala o ,,tehniki masaže,, za čvrste in polne prsi...

PERVY--odpri salon, da ti jo ne bo treba na burek vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: dragi, če si javna osebnost, si JAVNA osebnost.

Tako je, javni WC je tudi javni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Študiram in študiram...pa se ne spomnim kje sem brala o ,,tehniki masaže,, za čvrste in polne prsi...

PERVY--odpri salon, da ti jo ne bo treba na burek vozit

a bi i ti pjevačica bila? :P

ne ne burek je že OK, pol pa dosti masirat in kurit kalorije, da se ne primejo drugam. prilagam sliko prejšnjega YU estradnega projekta, ki je uspel (nivescelzijuspress) :devil:

post-11-1092831601.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni tale dečva nedavno krasila (oz. napolnila :devil: )eno cifro plejboja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj že tukaj dosti "podpolcane" zgledajo ... nek režiser videospotov, ki jo pogosto vidi (ne pa nujno tudi snema z njo), pa mi je to tudi potrdil - da so bile že prej "mlahavke" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nek režiser videospotov, ki jo pogosto vidi (ne pa nujno tudi snema z njo), pa mi je to tudi potrdil - da so bile že prej "mlahavke" :D

mrbit je tud kej snemu ala severina varianta? dej ga ti mal popraš, če ma kej na leptopu shranjenega... :kva2:

sevedapredhujšanjemdanebo :SS :SS press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? ...in kaj piše v opevanem nadaljevanju Natalijine zgodbe :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Natalijo v spominu le iz tistih casov, ko je se vodila oddajo tipa "Raketa pod kozolcem" z govejo muziko, kar pa ni ravno v mojem kontekstu! Torej za njene polne ali mlahave dude, men dol visi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!