Skoči na vsebino

Natalija ne ne ne!!!!!!


matej_cbr

Priporočene objave

Evo konkurence...

Pišuka Poldi, pardon Keki, a boš še nagradno vprašanje postavu, čigave so? Če je nagrada lepa, bi mogoče jest poskusu taprvi odgovarjat.... predlagam nagrado noč z njimi :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, eh, Natalija pa ti je šel ves glasbeni talent po gobe !

Več sreče pri naslednji operaciji prsatih glasilk !

Oprosite če se motim, a ji ni tudi obraza (okrog oči) malo "potegnilo", se mi zdi ful nesimetrična - še posebej na evro songu ko je "tekmovala" ! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Študiram in študiram...pa se ne spomnim kje sem brala o ,,tehniki masaže,, za čvrste in polne prsi...

PERVY--odpri salon, da ti jo ne bo treba na burek vozit

Nova, Saša Lendero... .) :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka Poldi, pardon Keki, a boš še nagradno vprašanje postavu, čigave so? Če je nagrada lepa, bi mogoče jest poskusu taprvi odgovarjat.... predlagam nagrado noč z njimi :lol1: :yea2:

Eh,Lojzi...ti pravzaprav veš čigave so..saj so ti pivo stregle,ko si bil pri meni na vrtu... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud tic ni pr nubenmu vedno v formi, zakaj se zaj zarad josk sekirate... :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

eto in danes berem v Delu da jo na zadnjem zicu vozi Michael Doohan, da ji Coultrad posoja škornje ( ma lih tako malo nogo kot ona) pa da skupaj požvižgava vesele melodije De la Rosom, da pa je Kimi ni lih "segrel" !

jaz bi tudi bil Verbotnova pa z joški ali brez ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo novo Novo, baje je spet Natalija not s pokončnimi joški? :hmm:

Nope

Nove ne,

je pa v "lady"

in res ima spet

pokončne joške,

kar sploh ni slabo, če pametno razmislimo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj so pri ženski samo joški kaj vredni. Ma, dajte si jih sami montirat, pa se občudujte v špeglu, pa se šlatajte za njih. :angry:

Alla

a si ljubosumna k nimaš takih kot ona hehe :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy:

Alla B)

P.S. Ampak saj jaz sem zadovoljna s svojimi. So točno tam, kjer morajo bit, so točno tako velike, kot mi je všeč. Za v roke jih je dost za prijet, če bi pa kdo rad mel mleko, naj si pa kravo kupi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da se lepota skriva v očeh opazovalca. :hmm:

Torej če sam sebi nisi všeč, potem zna bit konkretna jeba. Joški - glavno da so. Kdor pa ugotovi, da jih ni - zna biti pa v dreku ampak dosbesedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj so pri ženski samo joški kaj vredni. Ma, dajte si jih sami montirat, pa se občudujte v špeglu, pa se šlatajte za njih. :angry:

Alla

...js se raj z ritko igram... :wub: ...sm kaj bol pridn?? :rolleyes:

pi es: pa ne s svojo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy:

Alla  B)

P.S. Ampak saj jaz sem zadovoljna s svojimi. So točno tam, kjer morajo bit, so točno tako velike, kot mi je všeč. Za v roke jih je dost za prijet, če bi pa kdo rad mel mleko, naj si pa kravo kupi.  .)

:yea2: Ti pogrejem roko! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Stvari (joški) niso niti dobre niti slabe

naše mišljenje o njih jih napravi takšne.

(William Shakespeare)

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy:

Alla  B)

P.S. Ampak saj jaz sem zadovoljna s svojimi. So točno tam, kjer morajo bit, so točno tako velike, kot mi je všeč. Za v roke jih je dost za prijet, če bi pa kdo rad mel mleko, naj si pa kravo kupi.  .)

:yea2: Kar se mene tiče je dost da so tok velke, da k jih daš u usta ne morš žvižgat zravn :rolleyes:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kolk velik gobec imaš in koliko zob.

B) gobca mam velik ... usta pa normalno velika ... zobe pa zaenkrat odspredaj vse ... B)

:kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!