Skoči na vsebino

Natalija ne ne ne!!!!!!


matej_cbr

Priporočene objave

no potem ti edino prestane da se naučiš še žvižgat ! zelenček !?  :grim

:BUA: ja dečko ... verjetn sm js žvižgal , ko je tvoj fotr še isku kero bo oplodil :angry:

:kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jest sem slišal eno filozofsko:

Najboljše so tiste, k jih imaš v roki... :OK:

ta ni samo filozofska....je kr taprava... :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov članka v današnjih Financah...

Pivovarna Union o težavah Natalije Verboten z Newtonovim zakonom

...in to naj bi bil resen časopis :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo v članku piše kok se je Natalija dobr prodala Unionu in to z visečimi:D

union bi mogu eno reklamo s kakim lepim pivskim vampom narest. Recimo z mojim. Prodam ga tudi za protivrednost novega BMW K1200S :) .. ok, lahk tut za FZ6 al pa Husota... lahk tut nov bicikl Cannondale Jekyll :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., naj si pa kravo kupi. .)

Mi je en kolega rekel, da si bi že zdavnaj kravo kupil, pa je preveč nerodno jo za joške lovit in istočasno poljubljat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V reviji Lady piše:

Natalija je kmalu po neljubem dogodku zlezla nazaj v sedlo in dokazala, da nikomur in ničemur ne bo dopustila, da bi jo spravil z njega, ker je v svojo kariero doslej že preveč vložila. Obiskovalcem izbiranja miss term, ki je bilo na Ptuju, je ob prihodu na oder svoj nastop duhovito najavila nakako takole: ''Kot vidite, se jaz in moji dve prijateljici dobro počutimo.''. Oprsje je imela razgaljeno, kot smo pri njen vajeni, in res je bilo že od daleč videti, da je z njim vse v najlepšem redu. Obiskovalci so bili nad njeno duhovitostjo seveda očarani in so jo nagradili z bučnim aplavzom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je, dokler bo le dekolte kazala ne bomo nikoli vedeli a ima pobožne ali ji stojijo ko melone al kaj. Tud jest bi mel skor tolk velke, če bi si taprav modrc gor zapel in na pravih mestih obtesnjeno obleko oblekel. :D

Predlagam da se lepo na prvem koncertu sleče do pasu in se sprehodi med poslušalci, da bojo vsi lahko fizično preverili, a so taprave al ne. :kva2:

ps sam nej prej pove, da bo to naredila, da grem karto za koncert kupit pa en dan prej pod oder taborit, da bom 1. v vrsti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če bi se slikala za playboy :P , pa ne bo več dileme

a za playboy pa ne retuširajo fotk?

ma, ste hecni, ni kaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk tut nov bicikl Cannondale Jekyll :)

Že res, da majo doživljesko garancijo na okvir ampak...

Ima zadostno nosilnost? hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa greste???? Men osebno nej jih pokaže pa bom z rokami premeril... :lol1:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že res, da majo doživljesko garancijo na okvir ampak...

Ima zadostno nosilnost? hehehehe

SF, jaz ti sicer zaupam merjenje njenih joškic, pa vendar sem mnenja, da kontrolne šape (by myself) ne bi bile odveč :)

glede bicikal - Jekyll je kul :) Sicer pa Schauff Sumo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) hahahaha, sem se nasmeju novem paketu zizik...

matr sem jezn, ker mi prodaja Natalija, da ma take pa da je fotomontaža, ej jst sem tko jezn, ker zdej k jo vidm vedno vidm njene našponane jozle in res to ni normalno... :kva2:

Namest, da bi rekla, da je kriv pristanek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, jaz ti sicer zaupam merjenje njenih joškic, pa vendar sem mnenja, da kontrolne šape (by myself) ne bi bile odveč :)

glede bicikal - Jekyll je kul :) Sicer pa Schauff Sumo :)

Pri čemer kontrola takih meritev sploh ne bi bila odveč.

Osebno bi tovrstno revizijo opravil s temeljitim in dolgotrajnim postopkom, pri čemer bi upošteval vso potrebno stimulacijo vseh erogenih con, da ne pride do morebitnega popačenja rezultatov.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikola ej! T'ti ženski pa vala!

Četrtek, 9.9.2004  ob 05:30

povezava

Natalija Verboten je presedlala na srebrno

V Brnu ji poljubčka ni ukradel niti Pedro de la Rosa

Andraž Zupančič

BRNO - (Od našega posebnega poročevalca) Že po eni njenih uspešnic Rdeč ferrari bi lahko sklepali, da se Natalija Verboten še kako navdušuje za hitro pločevino. A to pot je z rdeče barve presedlala na srebrno.

Natalija se je namreč kot VIP-gostja udeležila zdaj že tradicionalne prireditve West race day, ki jo na dirkališču v Brnu prireja glavni sponzor moštva formule ena, McLaren West. Po posameznih državah, letos jih je bilo šest, poleg Slovenije še Poljska, Češka, Rusija, Kitajska ter Bosna in Hercegovina, so izbirali kandidate, ki so se v dvodnevnih vožnjah na stezi v Brnu (od "strupenega" mercedesa AMG do formule renault) potegovali za glavno nagrado: nekaj krogov po stezi z lanskim McLarnovim dirkalnikom MP4-17D. Slovenskemu kandidatu tudi letos ni uspelo, a bolj kot kandidati je številne novinarje in dirkače vznemirjala Natalija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!