Skoči na vsebino

Renault Scenic


ttajic

Priporočene objave

imeli do letos (prejšnji model ne nov) - oče med 6,5 in 9, jaz med 7,5 in 9,5 l/100 km (ročna klima, delala samo ko je bilo vroče).

sedaj citroen picasso 2.0 Hdi - oče 6,4 - 7, jaz 6,5 - 7,5 dizla na 100 km (avtomatska klima vedno prižgana).

je foter včasih mel nekaj proti dizlom in večjim prostorninam, sem ga komaj prepričal, zdaj pa je tiho :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kolk imaš težko nogo... :hmm: :devil:

Moj ata zna pridelati tudi do 13 litrov porabe :unsure: :wacko:

Ko vozi mama pa okol' 7,5 do 8 litrov :huh:

Jaz pa redkokdaj zravn pridem <_< :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Renault muss fast 900.000 Scénic zurückrufen

07.04.2006

Renault hat einen großen Rückruf für den Scénic gestartet.

Renault muss in Deutschland alle bis Mitte Dezember 2005 produzierten Modelle der zweiten Scénic-Generation zurückrufen. Bei 84.720 Fahrzeugen könnten sich "unter extremen Bedingungen" die beiden äußeren Gurtschlossbefestigungen auf dem Rücksitz lösen, teilte ein Renault-Sprecher auf Anfrage von AUTO SERVICE PRAXIS Online mit. Der mittlere Sitzplatz sei nicht betroffen.

Weltweit sind 888.647 Fahrzeuge von der Aktion betroffen, bei der die Gurtschlossbefestigung verstärkt und eine Sicherungsscheibe zwischen Gurtschloss und Sitz ausgetauscht wird. Für den Werkstattaufenthalt sind etwa sechs Stunden vorgesehen. (ng)

renault poziva skoraj 900.000 scenic-ov druge generacije na servis zaradi napacne pritrditve "kljucavnice" varnostnih pasov zadnjih stranskih sedezev.

vir: AutoServicePraxisOnline

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!