Skoči na vsebino

Potovanje L= en teden?


Climber

Priporočene objave

S climberko (moja zena), imava prvi teden v juliju enotedenski dopust (no children) in zbirava predloge za kaksno dobro turo!!!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko km bi pa naredila? predlog: ceska/slovaska ali tirolska in juzna tirolska (alpe,ovinki,gor-dol....).

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kilometri sicer niso problem, mava utrjene riti (sva mela hude starse), kako je pa kaj s spanjem na ceskem/slovaskem? Si bil ti ze tam?

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti nazaj so bili kampi kar solidni (ce ne pricakujes hilton-intercontinental).cene na noc ca.DEM 7-11.-,cene hrane nizke,benc je bil drazji kot v SLO.

best

Ice

Edited by - Ice on 28/05/2001 08:21:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ceska je OK, dosti za videt pokrajine in znamenitosti, cene OK. v vecjih mestih (praga,brno,..) parkiraj na varovanih parkiriscih in imej debelo ketno ker je dosti ciganov in drugih podobnih. z cehi pa imam same dobre izkusnje.

si kaj razmisljal o alpskem delu italije in francije ali pa provansi, toscani???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po provansi mam namen jet rajsi z biciklom, Alpe bi ble pa super, mas plan jet

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za plan morem pogledat par stevilk nazaj v motorrad ker so meli neke najlepse alpske ture. bo malo trajalo ampak ti javim, pa ce te bo zanimalo dobis kopijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber: sem bil aprila sluzbeno na Ceskem. Hrana je se vedno kar precej cenejsa kot pri nas (za cca. 20-30% v gostilnah). Za kampe pa ne vem, ker sem spal v penzionu (nic posebnega, 6000 SIT z zajtrkom, Praga). Bi pa enkrat sel tja tudi turisticno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!