Skoči na vsebino

JAZ SM TLE NOVA


Priporočene objave

Horjo! Punca je stara 12 let!

Tadej

jami ... za zajtrk ... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jami ... za zajtrk ... :P :D

sem mislil, da ni primerno, da se sploh pojavim v tej temi, ampak če je hotschko lahko tu, pa se lahko pojavim še jaz :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, Avril zapoj nam kakšno!

dej no ...pliz

Ja, ja,ja!!!! :yea2:

Pervy in Hočko ( ker sta se že pojavla tukaj ) bi pa verjetno rada ( od naštetih hobijev, ki jih res ni malo) videla še, kako dobro igraš rokomet.... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako dobro igraš rokomet.... :xx:

mene v bistvu najbolj zanima njeno petje ............... na mikrofon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene v bistvu najbolj zanima njeno petje ............... na mikrofon :D

mene pa kako pleše :devil:

ps: cyc, ne saj je primerno. hvala, to me opominja da VSI nekoč postanemo starejši .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jami ... za zajtrk ... :P :D

Na žalost ni! No, vsaj uradno ni.

Vsaka spolna igrica z osebo mlajšo od 15 let se po naših zakonih obravnava kot spolni napad na otroka itd. Tudi če oseba v to prostovoljno privoli.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh fantje fantje,dobr se znate zafrkavat,pohvale redno kr tko naprej :D zanimivo branje,sploh teli zajtrki pa plesi,heh pohotnezi...hehe kr tko naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, mi je prav žal ampak vedno manj in manj normalnega odnosa je v tvojih postih... .) .) :devil:

Z mašinco najbrž lomastiš okrog zato, da izgledajo bolj odrasle? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek...da bi Tejcy tut rada kak svoj talent pokazala ali pa vsaj kanček zanimanja za Vrhovce vzbudila :xx: .....pa ne zna tega direkt povedat

heh fantje fantje,...pohvale redno kr tko naprej zanimivo ..,sploh teli zajtrki pa plesi,heh pohotnezi...hehe kr tko naprej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh fantje fantje,dobr se znate zafrkavat,pohvale redno kr tko naprej :D zanimivo branje,sploh teli zajtrki pa plesi,heh pohotnezi...hehe kr tko naprej

:blink: :blink: :blink:

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh fantje fantje,dobr se znate zafrkavat,pohvale redno kr tko naprej :D zanimivo branje,sploh teli zajtrki pa plesi,heh pohotnezi...hehe kr tko naprej

pohotneži :blink: me ne, to pa že ne O:-) nemogoče, takih nas ni tu :P

PS: a ti pa si 17 stara, hmmm street legal, ccccc kaj maš pa ti rada za zajtrk? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aLOOOO Tejcy---kam si zdej šla, dej boš pol spala...glih zdej k sem ti ponudbo zrihtala...ah no!!!! :angry:

:doze: mogoče bi se mogla z Yamaho vozit, da bi bla bolj samozavestna...in bi se suvereno iz zajtrka na zajtrk vozila :naughty:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aLOOOO Tejcy---kam si zdej šla, dej boš pol spala...glih zdej k sem ti ponudbo zrihtala...ah no!!!! :angry:

:doze: mogoče bi se mogla z Yamaho vozit, da bi bla bolj samozavestna...in bi se suvereno iz zajtrka na zajtrk vozila :naughty:

Lina, po moje išče Hotedrščico v Atlasu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ste jo prestrašli ... :blink:

... sej prav tak :yea2:

Pomojem da ne ampak majhni otročaji hodijo po kosilu obvezno spat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem da ne ampak majhni otročaji hodijo po kosilu obvezno spat.

po kosilu :blink: sej je že 18 hmali. Po moje je šla prou spat k jutre more zgodaj ustat d kupi zvezke in pero pa flomastre in ravnilo (šablonsko) za u šwlo. Sej bo hmali 1.septembr :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta ... že na četu jih mam poln k****, zdej bodo pa še tlele strašil :ph34r:

počakte da tole prebere, morda celo dojame :devil: ....kaj bo to kričanja :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!