Skoči na vsebino

JAZ SM TLE NOVA


Priporočene objave

Men je pa Pikaču najbolj kulski....

Ja ma Pokemoni so prov za ta mikene......za 12 letnice je že Sailor Moon in podobne štorije :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem da ne ampak majhni otročaji hodijo po kosilu obvezno spat.

jebi se človek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fight1: :fight1:

jz spat ne hodm tko k si ti reku jz grem zlooooooooo pozna spat! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u porkaš..a to pomen da bi v mojih cajtih lahko bla tok dolgo pokonc da bi lahko Dinastijo gledala? :kva2: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi se človek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fight1:  :fight1:

jz spat ne hodm tko k si ti reku jz grem zlooooooooo pozna spat! :OK:

:lol1: :xx: Anubis kje si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u porkaš..a to pomen da bi v mojih cajtih lahko bla tok dolgo pokonc da bi lahko Dinastijo gledala? :kva2: :kva2: :kva2:

Ja :kva2: :kva2: , v mojih pa Dekameron :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki sej dekameron sem pa tud jest gledala..... .)

da pol ni blo treba domačga branja predelovat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi se človek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fight1: :fight1:

jz spat ne hodm tko k si ti reku jz grem zlooooooooo pozna spat! :OK:

Dete nevzgojeno... Vonj po plenicah pomešan s svinjanjem...hudo. Če bi Kristus tko štartal, bi ga nabili že bistveno prej, mu nebi bilo treba čakat tolk časa...

Jebanje...ne govorit o stvareh, katerim nisi kos...verjem mi, da se jebem in da ob tem bistveno bolj uživam kot boš ti v naslednji dekadi, če te bo kdo sploh hotel, ker boš ob takem tempu že čisto podrta pri rosnih 16ih...le da tisto ne bo rosa ampak slana...:) :)

Jaz grem tudi ponavadi dokaj pozno spat, ker imam največkrat dosti dela...a sva pol že obadva velika? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjem mi, da se jebem in da ob tem bistveno bolj uživam kot boš ti v naslednji dekadi

božanski...dej nam malo prizanesi s kruto realnostjo sexualnega življenja današnje ženske populacije......eni zivimo v iluzijah in se mamo tam cist fajn :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi se človek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fight1: :fight1:

jz spat ne hodm tko k si ti reku jz grem zlooooooooo pozna spat! :OK:

:cry: :cry: :cry: :cry:

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

božanski...dej nam malo prizanesi s kruto realnostjo sexualnega življenja današnje ženske populacije......eni zivimo v iluzijah in se mamo tam cist fajn :grrr

Tejka "all mighty zajebana..in progress" :)

Ne gre za kruto realnost spolnega življenja današnje ženske populacije, ker s tistim momentom, ko se bo 12letnica štela mednje, bom nehal izvajat poskuse zlivanja z Absolutom in se bom podal na Veliko Planino ovce past in jih najbrž tudi občasno flodrat.

(če je bilo mišljeno tako)

Če pa gre za realnost brez 12letnih wannabe humanoidkov, potem pa je iluzija stvar, ki

(bi) jo (morali) vsi prakticirat zaradi skupnih točk mentalitete, ki nas povzdiguje...hehehe...

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za kruto realnost spolnega življenja današnje ženske populacije, ker s tistim momentom, ko se bo 12letnica štela mednje, bom nehal izvajat poskuse zlivanja z Absolutom in se bom podal na Veliko Planino ovce past in jih najbrž tudi občasno flodrat.

(če je bilo mišljeno tako)

Če pa gre za realnost brez 12letnih wannabe humanoidkov, potem pa je iluzija stvar, ki

(bi) jo (morali) vsi prakticirat zaradi skupnih točk mentalitete, ki nas povzdiguje...hehehe...

pa ti s' tko fajn :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz spat ne hodm tko k si ti reku jz grem zlooooooooo pozna spat! :OK:

Pustite jo ... vidite da še prvi razred ni izdelala ... če črke spušča in vrstni red besedila zamenjuje ... :blink: (edino če so to posledice velika jaza) :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi se človek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fight1: :fight1:

jz spat ne hodm tko k si ti reku jz grem zlooooooooo pozna spat! :OK:

Draga Titova pionirka,

na tem forumu se uporabniki med seboj ne žalimo in si ne privoščimo zlobnih spolnih odnosov (razen v izjemnih, zaželenih primerih). Obenem moraš paziti - Anubis je zate starejši občan, zato ga moraš obravnavati spoštljivo in letom primerno. Bodi prijazna z njim, pa bo tudi striček prijazen s tabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Titova pionirka,...............

Pa človek, kje ti živiš? :blink: Tole bitje ve za Titove pionirčke samo iz pravljic. Če je seveda imela srečo in ji je babica kaj povedala o tem.

Alla :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!