Skoči na vsebino

JAZ SM TLE NOVA


Priporočene objave

Pionirke, pionirčki...to je bilo še tako nedoraslo, kot je neoblikovano testo iz nečk :)

Najraje ga je oblikoval po željah in potrebah...vzhajal...a kaj se že dela...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz spat ne hodm tko k si ti reku jz grem zlooooooooo pozna spat! :OK:

uaaaa, rulas!!! sn lahk twoj prjatu?? :wub: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis, pa ti me vedno znova prijetno presenečaš! :blink: Saj ti veš kaj so nečke! :blink:

Malo takih danes. :OK:

:rolleyes:

HHV, v dobrobit razširjenih obzorij, imam vsaj enkrat letno manjšo trepanacijo, da sem bolj odprte glave ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek...da bi Tejcy tut rada kak svoj talent pokazala ali pa vsaj kanček zanimanja za Vrhovce vzbudila :xx: .....pa ne zna tega direkt povedat

mah lina vrhovci so ze tko al tko razred zase tko da jih ne bi naprej metala.Zmeri več bogatih ludi se sm sel,hmal ne bom nubenga več poznala :wacko:

glede yamahe emmm ne ne ne to ne bo moj motor nasledn,ampak honda al pa ducati :D dddd...

No ja pustimo kaj je komu ušeč ker se lahko samo kregamo :D

pa ne hodm zgodi spat sam zurat ga hodm an...:D od vseh barov v lj smo zašli v striptiz bar....jao to je tud zgodba in pol :D

Aja Tadej emm sej pridem naslednic brez fotra pa se support bom ratala tko da :D kumi čakam.Fotr je itak prsu zarad Jureta pogledat no naenkrat je poznal kr dost pičk tm..Zanimivo cel jebach :D

Kakšne zajtrki so men najbl ušeč,hm o mojih fantazijah ne bi razpravlala klele na forumu k so preveč khmmm hude...

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pičke?

jebach?

suport?

striptiz bar?

:blink:

želis povedat :D kaj? ja no pač ce hocs zvedt zgodbo od striptiz bara lej pač studeral smo kaj je ob 2h zutrej odpr jah gremo v ortota k je bil najbližji ok prkermao pred unim striptiz barom in nm varni zatezi da pac ne smemo tuki prkerat če gremo v ortota.Ja no pol smo se spogledal pa smo rekl,ok sej ne vem kaj ne more bit zdej to in smo šli notr na eno pjačo in vn...Ko smo prsl vn je blo full smeha ...heh loool ne morš tko :D

Ja sva sama s fotrom mi je mami umrla pred zdele bo en let septembra,no in pac očitu postim da pozab na to tko da pač spoznava druge zenske seveda mu povem ta mi je ql ta mi ni...

Eno žensko je tm poznal :D vsaj tko se je men dozdeval :D

Kok je ura :wacko: to gre cajt preveč hitr...k se za komp usedes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej pa vidm da si me hitr opazu,da sm bla tm :D hmm,no ja fotra pa najbrz še hitrej hehe :lol1:

Sej drugace bi se pa zraven prislinil - pa ni upal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej drugace bi se pa zraven prislinil - pa ni upal :)

a je to tista, k je zmer jezikala, k sm po pol litra vode prletu za šank?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to tista, k je zmer jezikala, k sm po pol litra vode prletu za šank?

Ne, to nism bla jaz...Jaz jezikam sam kadar je treba,največkrat kadar mi dopizdi kak čefur...

Alla bom upoštevala tvoj nasvet..Thnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja Tadej emm sej pridem naslednic brez fotra pa se support bom ratala tko da :D kumi čakam.Fotr je itak prsu zarad Jureta pogledat no naenkrat je poznal kr dost pičk tm..Zanimivo cel jebach :D

Support bos ratala? S kom si se pa menila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Support bos ratala? S kom si se pa menila?

s Tadejem mogoče? :D

zihr ji je natvezu, da supporterke morjo čez mašinco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s Tadejem mogoče? :D

zihr ji je natvezu, da supporterke morjo čez mašinco :P

kašno mašino spet...ma ja kr neki...

support...mislna sm da bi bla rada....sam studeram hmm solo rider...hmmm bolje...

Men je useen kaj sm, nism.vazn da zrihtam motor,pa da grem une cefurje spravt v kc po obravnavi, slucajno ce pride do tega, da bom jaz kriva...ne uide jim mesc kliničnga...o nene skini jih majo zlo radi jaz pa skine tud zlo :D nekatere,k so vredu :D

Zdej grem pa počas kuhat kosilo..Hm če je kdo lačn ga povab sm sama duma :D pa hrana na kitajski način u voku bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej grem pa počas kuhat kosilo..Hm če je kdo lačn ga povab sm sama duma :D pa hrana na kitajski način u voku bo :D

eni smo pa lačni... :(

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej grem pa počas kuhat kosilo..Hm če je kdo lačn ga povab sm sama duma :D pa hrana na kitajski način u voku bo :D

jst bi pršu na ,,sladico"...

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!