Skoči na vsebino

JAZ SM TLE NOVA


Avril

Priporočene objave

Men je useen kaj sm, nism.vazn da zrihtam motor,pa da grem une cefurje spravt v kc po obravnavi, slucajno ce pride do tega, da bom jaz kriva...ne uide jim mesc kliničnga...o nene skini jih majo zlo radi jaz pa skine tud zlo :D nekatere,k so vredu :D

kua te bodo čefurji šele potem "ljubili", če te v roke dobijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kua te bodo čefurji šele potem "ljubili", če te v roke dobijo ...

oh ja pa kaj pol...jaz mam pa njih ze zdej rata k mam 600jurjev skode na motorju...vec k je cel motor sploh vredn..sam to se da vse popravt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašno mašino spet...ma ja kr neki...

support...mislna sm da bi bla rada....sam studeram hmm solo rider...hmmm bolje...

Men je useen kaj sm, nism.vazn da zrihtam motor,pa da grem une cefurje spravt v kc po obravnavi, slucajno ce pride do tega, da bom jaz kriva...ne uide jim mesc kliničnga...o nene skini jih majo zlo radi jaz pa skine tud zlo  nekatere,k so vredu

Zdej grem pa počas kuhat kosilo..Hm če je kdo lačn ga povab sm sama duma  pa hrana na kitajski način u voku bo

fak! :blink:

james joice Ulysess....Mollyin monolog :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak! :blink:

james joice Ulysess....Mollyin monolog :grrr :grrr :grrr

LOL, točno na to sem pomislil, ker me je spomnilo, le da se imena dela nisem mogel domisliti :lol1: :lol1: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak! :blink:

james joice Ulysess....Mollyin monolog :grrr :grrr :grrr

Ja.

Sem ti lihkar poslala pm, če greva danes popoldne na ročnodelski krožek.

Bomo štrikal dons.

Mi je vseen bolj fajn kukr drug teden, ka bo kvačkanje. :)

No ja, pa košarco ne pozab vzet kot ponavadi. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva kva tle kva? kdo bo koga zdaj supportal, pa kdo bo komu dal pa zakaj se tu sploh gre?

damn jaz nič ne razumem, bom preprosto vprašal: Kdo je tu nov in kdo da (ženske za fuk, moški za pir)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.

Sem ti lihkar poslala pm, če greva danes popoldne na ročnodelski krožek.

Bomo štrikal dons.

Mi je vseen bolj fajn kukr drug teden, ka bo kvačkanje. :)

No ja, pa košarco ne pozab vzet kot ponavadi. :doze:

butara! Dons je klekljanje!

Moram še svoj klekljarsk ipribor posikat. Po la na juriš, novim klekljarskim zmangam naproti!

V boj za slovensko klekljo! Klekljarski pozdrav,

klekljač Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

butara! Dons je klekljanje!

Moram še svoj klekljarsk ipribor posikat. Po la na juriš, novim klekljarskim zmangam naproti!

V boj za slovensko klekljo! Klekljarski pozdrav,

klekljač Simon

Butarec!

Pičkarski festival je šele od petka do nedelje.... danes pa je četrtek! :fight2:

Sicer maš pa prow : " Za domovino, s klekeljni naprej!" :yea2:

p.s.

Mimgrede - jutr popoldne sem doma in se ne morm zmislt, kaj bi počela ( ker ročna dela odpadejo) drugega, kot odprla kakšen pir vsem MS-jevcem, ki bodo mim mene prečkali v Tolmin O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimgrede - jutr popoldne sem doma in se ne morm zmislt, kaj bi počela ( ker ročna dela odpadejo) drugega, kot odprla kakšen pir vsem MS-jevcem, ki bodo mim mene prečkali v Tolmin O:-)

kot voznik začetnik :naughty: pred in med vožnjo alkoholnih pijač ne smem uživati. LAhko jih sicer gledam .... Pijem pa šele po vožnji :)

Ampak - sporoč mi na PM, kako te najdem, s prepoznavanjem itak ne bo težav :) Se oglasiva s Pervyjem :) :naughty: :naughty:

PS:: A 50-San bo doma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

butara! Dons je klekljanje!

Moram še svoj klekljarsk ipribor posikat. Po la na juriš, novim klekljarskim zmangam naproti!

V boj za slovensko klekljo! Klekljarski pozdrav,

klekljač Simon

Jaz ti posodim pribor, ker grem za 14 dni na dopust. Sem ti to že prej javla, pa me nekdo ne mara in me briše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno; lahko gre za čas vajinega obiska moped pucat v garažo :naughty:

:004

ne, k v bistvu bi tut njega ponucal, če bi se dal :D

PS: :afro1: Tom Jones ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avril beži s tega foruma, dokler še moreš .)

run, bitch!! RUUUUUUUN!!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Ne, to nism bla jaz...Jaz jezikam sam kadar je treba,največkrat kadar mi dopizdi kak čefur...

...po tvojem pisanju sodec blebetas 24/7... :huh: ...prav rad bi te v zivo spoznal, d bi vidu ce si se v dejanjih tak samozavestna, mwahaha!! :devil: :naughty:

A ženske pa ne smemo dat za pir?  :blink:

Alla

iiiii, kake lepe ideje mas ti!! :wub: ...se mal, pa bos moja vzornica!! :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se men sam zdi ,a je "naša" Avril že obupala nad Motosvetom? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovili smo da ima scootera ... vbistvu ga nima ampak ga ima njena sestrična, ki pa še tudi nima izpita ... torej ga tudi ona ''nima'' ... :blink:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ženske pa ne smemo dat za pir? :blink:

Alla

Alla: Pervyeva "ustava" dopušča ženskam večje pravice kot moškim. Slednji lahko dajo samo za pir, medtem ko ženske za fuk ali/in pir!

Ja, kar veliko svoboščin vam daje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovili smo da ima scootera ... vbistvu ga nima ampak ga ima njena sestrična, ki pa še tudi nima izpita ... torej ga tudi ona ''nima'' ...  :blink:

:hmm:

Nima skutera!!! :kva2: :wacko: :kva2: :? P***a jest se ne grem več <_<

Aja sem narobe prebral, ga ima :? al pa ga spet nima :unsure: .

Zdej se pa res ne grem več :angry: .

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole me spominja na trop kojotov, ki so se spravili na novinca/ko ki se hoče pridružiti tropu. Nato pa se od vzburjenja še malo med sabo pogrize.

what ever

Novincem Welcome

post-11-1092943804.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla: Pervyeva "ustava" dopušča ženskam večje pravice kot moškim. Slednji lahko dajo samo za pir, medtem ko ženske za fuk ali/in pir!

Ja, kar veliko svoboščin vam daje :lol1:

seveda jaz sem PRO CHOICE, fuk ali fuk in pir, izbira je vaša (jaz navijam za opcijo 2 .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!