Skoči na vsebino

Tvoj naj smajli


Priporočene objave

No, vidiš! Ti že ni nič več jasno. Kar počak še mal :lol1: Anubis bo glih kar pomalcal, potlej gre pa v akcijo. A si ti vidla njegov avatar? Pa tam se še ne vidi vsega! :kva2:

kwa kako akcijo????????????? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat, po premlademu mesu imam drisko. Je pa cel kup drugih neprilik, ki prežijo na aprilske anomalije.

Ko si star 12 je potička v peskovniku, ko si pa mal starejši je pa potička rumkola. Ko si še mal starejši pa je potička uspeh, če jo prineseš do WCja. Potem pa postane potička nezavedno dejanje. Aprilska, a ti vsaka potička z lopatko uspe bit trda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne, sam me mal ferbec matra, a se bo tema prijela in mogoče še presegla rekord neke ....  čaki, kaj je že bla tista muhca enodnevnica?

Sarchy?

Horjo pozabu si na Vrtnico, ki se je izkazala za blazno trpežno in bodljikavo vrtninico..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa kako akcijo????????????? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

no, ta je še nedolžna.... mrbit je prjavljena zarad tega, k so tko kjutkani smajliji tle na našem forumu....

bom pa glasvou, da nam

:topic:

glede na to, da je še nedolžna pri 12 glasujem za

:notworthy:

glede na tematiko foruma glasujem za

:SS

P.S. @ anubis: maš ti kako zenbudistično knjigo pregovorov in življenjskih modrosti, al ti to kr tko iz glave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, jao.. dobili smo fanatično oboževalko samjlijev.. mam feeling, da bo zaklepanja še pa još..

avril, sicer dobrodošla, ampak pokaži vsaj mini-interes za mopede, da te zle sile motosveta ne zatrejo v kali :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manu, :cry: so mi prišle v oči, ko sem videl, da nekdo mojega notranjega :devil: le nekdo :friend2:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manu, :cry: so mi prišle v oči, ko sem videl, da nekdo mojega notranjega :devil: le nekdo :friend2:

O:-)

Vse za tvojega notranjega :devil: ... veš da.... :rolleyes:

lej me... že jokam... :cry:

p.s.

Zdej pa dost, ker bomo tamali temo ferderbal! :fight2:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj na zadnjem zicu se pa lahko pelješ. Če jih imaš res že celih 12. Se bo že našel tu kakšen hud skuteraš. Pa na zaščito ne pozabit!

Misliš rečt kak hud tip s poni ekspresom :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ta je še nedolžna.... mrbit je prjavljena zarad tega, k so tko kjutkani smajliji tle na našem forumu....

bom pa glasvou, da nam

:topic:

glede na to, da je še nedolžna pri 12 glasujem za

:notworthy:

glede na tematiko foruma glasujem za

:SS

P.S. @ anubis: maš ti kako zenbudistično knjigo pregovorov in življenjskih modrosti, al ti to kr tko iz glave?

:? KDO JE REKU D SM ŠE NEDOLŽNA???????????????????????? :? zmotu si se stari :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? KDO JE REKU D SM ŠE NEDOLŽNA???????????????????????? :? zmotu si se stari :BUA:

:wacko: :blink: :wacko: :cry: :wacko: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je napredna ta naša mladina.... :kva2: :wacko: :cry:

Pismo rosno jest pr 12 še nism vedla zakwa jo imam :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš dugo B)

p.s. njena spletna stran trdi, da ima "plesočo miško" :lol1:

Popravljeno . Popravil špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne morem glasovati, :cry: ker mojega smajlija ni med njimi, :beer2: je samo on, ko pride pozneje :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je napredna ta naša mladina.... :kva2:  :wacko:  :cry:

Pismo rosno jest pr 12 še nism vedla zakwa jo imam :blink:

:kva2: sj je tok stara k moje kurje oko :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa res pogrešam enga smajla oz. sta dva skupi. En pride ga da ven tadrug pa poklekne... hm....no dostikrat se mi zdi to idealen odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojega naj smajlija tud ni med predstavljenimi, mislim da ga je imela ena od forumašic, pred davnimi časi za avatar :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!