Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu skuterja


Taylor-xXx

Priporočene objave

Odlocil sem se da si bom kupil skuterja kr tota moja mofica nikam ne gre rihtam jo ze 1 leto :cry: pa nisem kaj prevec dosegu ... no skratka rabim skuter in se ne morem odlocit kaj kupit :P ... nagledal sem si aprilijo SR Ditech .... pa sem kr nekaj na forumih prebral da full stevec laze pa da nikam ne gre :? ... ummm HELP! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm

odvisno kero modelno leto skuterja boš kupu!

Novejšim ditechom števec laže manj.Pa po odblokiranju gre ene 80 mal več

tko da se ne strinjam da nikamor ne gre!

če ga misliš tunanat pa ga raj ne kupt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...never ending story... :doze: ...dej najprej si kaj PREBERI, ob tem uporabi ISKALNIK, pa pol v ze obstojeci temi o doticnem skuterju vprasaj kaj te zanima. prek foruma ti ne mormo izbrat motorja, vse take teme se pa koncajo z nakladanjem in/ali kreganjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm kaj pa Area 51 ta je tut full dober samo ni tak mocen (vsaj pise tak v ceniku :P ) kot ditech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pusti ti cenik!

area 51 je bolše za tunat (predelavat) Pri tem motorju moraš dat vn blokade pa en avspuh gor pa ti gre tam okol 85

meni osebno je bolši kot ditech.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi si eno vespo letnik ;recmo 86 ------>moj fotr jo je meu,pa jo je sfriziru do 100km/k. ..pa še prhranu boš! :yea2: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :> no meni je pomembno da zgleda lepo pa da ma neko moc ... pa da ni predrag ... drgac pa res area 51 je legenda ane? Za vespo :> moj prjatl ma vespo 200ccm pa mu leti tam nekje 120 :D drgac pa mi je se Yamaha aerox kr usec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zato me pa zanima ce se splaca kupit ditecha :D to je to ta negotovost ... pa jaz ne mislim predelat moj skuter :rolleyes: samo ki mu hocem blokade ven vzet ... za predelavo pa pol kasneje ... hmmm razen ce me bo prej kaj primlo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne misliš predelovat, potem vzami DiTecha.

Pa preglej malo prejšnje teme... Vem, da smo pred mesecem na čist isto vprašanje odgovarjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zato me pa zanima ce se splaca kupit ditecha :D to je to ta negotovost ... pa jaz ne mislim predelat moj skuter :rolleyes: samo ki mu hocem blokade ven vzet ... za predelavo pa pol kasneje ... hmmm razen ce me bo prej kaj primlo :hmm:

Boš vidu de te bo kr kmal prijel de bi predelov. Verjem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr areo 51 uzem pa ji dej vn blokade pa drug avspuh pa ti bo šla tko kot ditech .) Ja pa še cenejša je

pa prjelo te bo zihr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa konjske moci so pomembne :>?

seveda so. Kupi hayabuso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlocil sem se da si bom kupil skuterja kr tota moja mofica nikam ne gre rihtam jo ze 1 leto :cry: pa nisem kaj prevec dosegu ... no skratka rabim skuter in se ne morem odlocit kaj kupit :P ... nagledal sem si aprilijo SR Ditech .... pa sem kr nekaj na forumih prebral da full stevec laze pa da nikam ne gre :? ... ummm HELP! :D

Preberi si post od kitarista :) Njemu gre SF2 110km/h. Torej veš kaj moraš kupit! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laže vsem skuterjem :) Vsi 50ccm letijo približno enako, vodno hlajeni okoli realnih 75km/h (nebom začel pinkponga komu bolj laže števec). Torej, samo na tebi je, za kateri skuter se boš odločil. Glej pač iz estetskega vidika.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

hello

jest bi prosu za pomoč pri nabavi skuterja! dau bi zanga okol 220k! drgač mi je jasno mal dnarja mal muske!

Pomagite, kaj vi priporočate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Aprilio nimaš kaj zgubiti! Glede števcev pa je tako.. Meni ne laže :D Se strinjajo policaji in zaslonček na tehničnem :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je že men mal boring rečt spet KUP Gilero Runner :yawn: za tak dnar k si ga ti prprauln odštet boš dubu še zlo dobr uhranjeno :)

@romans1: zakaj maš pa ti tok pocen 125ko ?! :eek: ne bit nor..raj še mal pučaki kokr da ga daš čist zastojn skor..tole je ful pod ceno tega motorja...raj še mal počaki... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!