Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu skuterja


Taylor-xXx

Priporočene objave

Gilera je predebela, tisto med nogami, tank, je pa sploh sfaljen. Pa še Aprilia SR50 Ditech original jo nese v pospeških in končni, brez predelav, samo odblokirano :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW mam js di-techa pa sm se pelu na prjatlovi runnerci l. 05 pa sm mislu da bom umru to ma tok slabe pospeske ej da se ti strga. Moj ma se omejevlac obratov notri pa ga stegnem.

Zdej mi gre 70 po k dam vn omejevalc bomo vidl kaj bo..

Tko da ditech majka.

Edit//: Aja glede stevca men laze za ene 12% amapak ni pene boli te kita vazn da je motor dobr.

Popravljeno . Popravil Weasel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa ravno tisti tank med nogami všeč :D

Ja itak točn tko..pa kaj tist tank ceu skutr je hud. Dej ne mi s temi Apriliami ker sm meu SRko sicer ne Di-Tech je pa lih tko en jajc. Pa še deli so tok dragi da te sam srt prime k greš prašat kok bi stal kšna plastika, luč itd. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW mam js di-techa pa sm se pelu na prjatlovi runnerci l. 05 pa sm mislu da bom umru to ma tok slabe pospeske ej da se ti strga. Moj ma se omejevlac obratov notri pa ga stegnem.

Zdej mi gre 70 po k dam vn omejevalc bomo vidl kaj bo..

Tko da ditech majka.

Edit//: Aja glede stevca men laze za ene 12% amapak ni pene boli te kita vazn da je motor dobr.

nobenga omejevalca obratov ni :grrr

lahko pa daš odpret čip sam dal boš 6k al kok že dobu pa 2km/h, ČE BOŠ !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števc meni laže za ene 5. Sm se vozu za enim avtom ki ma na sredini armature digitaln števc in je meu skos 5(+/-) manj kot jas na števcu :) (pol sm pa gas pa mimo njega):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej na lepoto pa na dobavljivost poceni deli..

Kako se smejem kako eni govorite ' skuter leti ' ali pa govorite o nekih konjih. Za boga saj ni dirkalni stroj, dajte se postavit na realna tla.. Koneckoncev ima 50 kubikov ! To je za mestno voznjo lih da prideš iz točne A v točko B. Ne mi ne ki utrujat o pospeških in hitrosti ki izpadete otročji

O čem nabijajo :eek: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!