Skoči na vsebino

Pomoč hrvaških motoristov...


stigmata

Priporočene objave

Ne vem sicer kam to spada in če je že kdo omenil (če je temu tako se pardoniram in me zbrišite), v Slovenskih novicah dne mislim da 19.8.2004 je članek kako so si uspeli hrvati ki so bili obenem tudi motoristi pridobit še kako črno piko pri slovencih.

Neka punca se je iz dopusta v BiH peljala skozi hrvaško z avtom slo registracije, ko so jo mislim da pri Rjeki začeli zasledovat 3 motoristi, ji prestrelili sprednjo zračnico in jo "prisilili" da ustavi ter jo zmerjali. Ko so se odpravili dalje je prišla policija, ki ni hotela ne videt ne slišat ne o motoristih ne o trekljanju, nič.

No nekaj takega, tako v kratkem, pol pa ni čudno da so vsi motroristi barabe in se samo streljajo :rolleyes:

L.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa ni čudno da so vsi motroristi barabe in se samo streljajo

da motoristi streljamo okoli pa res ni tako pogost pojav.....jaz že dolgo nisem slišal kaj podobnega tukaj okoli....očitno se tudi to dogaja....sam to je ekstremen pojav....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prodal motor, da ne bi slučajno koga ustrelil. Z motorja edino kakšnega kozla :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in javnosti bo spet najpomembneje to, da so motoristi... :doze:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da mnenje javnosti o nas ni tako... :hmm:

Večina ne povezuje motoristov z streljanji... :wacko:

Oziroma nas ne povezujejo s tako težkimi kriminalnimi dejanji.

Seveda je pa to samo moje mnenje... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prodal motor, da ne bi slučajno koga ustrelil. Z motorja edino kakšnega kozla :lol: :D

Jaz pa motorja ne bom prodal :wub: bom pa pištolo kupil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U sedaj vem zakaj so motorji tipa Gold Wing in podobni. Na takem bi lahko vsaj zoljo prevažal. Sam kako ciljat med vožnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba ziher komu stopla na žulj.... jebiga... pove pa pol tut sam tist kar hoče.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem eno sceno doživel v petek ko smo bli v kampu Lucija v Portorožu na morju.

Mi sedimo pri recepciji kjer je tudi glavna rampa za vhod v kamp. Not lahko seveda gredo samo tisti, ki so prijavljeni v kampu. Kar naenkrat se pripeljejo trije motoristi, s LJ registracijo. Eden je imel hondo CBR, drugi eno staro hondo, tretji pa nevem točno, v glavnem cestak. Prvi se zažene v kamp (rampa je bila napol dvignjena) ko se vratarji začnejo dret, druga dva se ustavita. S skrajnimi močmi prikljičeta tistega prvega nazaj s cestakom. Takoj sem opazil da je ta človek samo še za spat :angry: Redarju je povedal, da grejo samo nekaj spit h kolegu, ko mu pa je redar rekel, da not pač brez karte ne morejo je začel grozit, preklinjat... Nato je izjavil, da ima zraven kalašnikov v torbi in bo vse postrelal :lol1: Redar ga je nagnal ven, a naš junak lepo po sprednji bremzi, prva prestava pa gasa :lol1: Naredil pred 4 redarji kar pašten burnout. Potem pa spustil sprednjo bremzo in ga je katapultiralo na zadnjo kolo :blink: vendar se je uspel ujet.

V glavnem, kaj mislite kaj so si o motoristih mislili pristotni turisti <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, kaj mislite kaj so si o motoristih mislili pristotni turisti <_<

ne vemo, ti nam povej... aja, pa ko si že bil tam, bi lahko ti zagovarjal motoriste in povedal, da "niso vsi _taki_" .... pa še na motosvet bi jih povabil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vemo, ti nam povej... aja, pa ko si že bil tam, bi lahko ti zagovarjal motoriste in povedal, da "niso vsi _taki_" .... pa še na motosvet bi jih povabil :)

Brez skrbi, smo se s motoristi ki so bili v kampu zelo dobro razumeli, omenil sem jim tudi motosvet.

Glede onega bisera na cestaku ... človek je bil pijan ko marija, zato me je za trenutek prijelo da bi ga na križišču ko je čakal na druga dva kolega najraje potegnil dol iz motorja :angry: Druga dva motorista sta se sicer opravičla varnostnikom in se vedla normalno, vendar če bi imela malo mozga nebi pustila kolega da sede na motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer kam to spada in če je že kdo omenil (če je temu tako se pardoniram in me zbrišite), v Slovenskih novicah dne mislim da 19.8.2004 je članek kako so si uspeli hrvati ki so bili obenem tudi motoristi pridobit še kako črno piko pri slovencih.

Neka punca se je iz dopusta v BiH peljala skozi hrvaško z avtom slo registracije, ko so jo mislim da pri Rjeki začeli zasledovat 3 motoristi, ji prestrelili sprednjo zračnico in jo "prisilili" da ustavi ter jo zmerjali. Ko so se odpravili dalje je prišla policija, ki ni hotela ne videt ne slišat ne o motoristih ne o trekljanju, nič.

No nekaj takega, tako v kratkem, pol pa ni čudno da so vsi motroristi barabe in se samo streljajo :rolleyes:

L.P

Kaj pa če so bli mopedisti, ali skuteristi - ljudje mislijo da je skuter in moped tudi motor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!