Skoči na vsebino

"NOU LET NA FULL"


Priporočene objave

Ojdi zadetki!!!

No me prav zanima kako ste preziveli novo leto... jaz trenutno... nimam pojma kako zgledam, pa me tudi kaj dosti ne zanima... Torej kako je ze bilo?... Ce se seveda kdo spomni...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene!

Ker sem v Noisovi deželi torej v VELEJU in tukaj internet dela zlo počas preko volje se šele zdaj oglašam tebi viragica. Upam da se bo še kdo skorajžu in čimprej opisal svoje novo leto.

Midva z moniko in njeno sošolko smo ga dočakali na "Titovem" trgu v Veleju v spremstvu Vilija Resnika. Naredu je žur kot se za gre. Dve uri neprestane dobre muzike potem pa smo odšli v diskača v Šentilj pri Veleju(Apoolo) Sedaj ko smo doma se oblečemo v kombinenzone in gasa na Roglo smučat saj moramo biti že okoli 8.30 že na rogli saj imamo dopoldanske karte že v roki. Ne vem kakšen bom zgledal popoldne po smučanju ampak mislim da bom čist fertik.

Pišem vam kaj zvečer oz. jutri iz ljubljane.

SREČEN NOU LET

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hanzi: kua si zaboga delu u Veleju, mater? No sej, če praviš, da je blo fajn...

@Nov let na full: ja, mi smo ga tud fajn žgal... smo hotli it v center za polnoč, pa ni ratalo ... Sex-darila smo si tudi potalali, jebemu, jaz sem dobil vodko, ki jo je blo treba takoj ugenat

Sicer pa sem se zjutraj zbudil kot prenovljen, krasen dan je in če ne bi imel akumulatorja fuč, bi se verjetno malo zapeljal z mojim pegasotom... ahhh, sezona, pridi že

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko poročilo tudi s silvestrovanja v Ljubljani. Opravičujem se, ker sem še malo hripav, ampak verjetno ste hripavih glasov v teh dneh vajeni.

Bili smo v zvezda parku. Folka polno, Foxy teens smo zamudili, Drinkersi imeli standarden nastop, Mambo kings so se izkazali za podpovprečen terasni bend. Je pa bila muzka skoraj do treh, za razliko od prejšnjih let, ko je bilo vsega konec že ob enih. Meter medice je bil 2600 SIT, pa še preveč vodena ni bila. Zeblo me je samo malo v prste na nogi, posredovanja reševalcev nisem rabil (čeprav bi dvema reševalkama, ki sem ju videl, prav z veseljem dovolil, da mi dasta kakšno umetno dihanje). Drugače pa glava je v redu. Sicer sem prespal prvi del novoletnega koncerta z Dunaja, drugega sem pa le ujel.

Kakorkoli že, hvala bogu, da je novo leto tu in lahko z veseljem pričakujem sončne dni ter suh in topel asfalt.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooo... kaj sem pa jaz to uspicila.... ejejejejejejej

No, ker se sama nisem napisala kako je bilo pri meni, se bom zdele najprej posteno PREEEEEETEEEEEEEGNIIIIIILLLLA (dobro jutro) in malo pocebljala. Moja druzba (ne vem, spet sami zadetki) se je odpravila v Emonsko klet v Lj. Guzve ni bilo, no ce si se hotel guzvat, si se pa. Bilo je bilo odlicno... pijano... za zakljucek se ene par rund biljarda... za pravi finish pa odlicen zajtrk s kavico.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm novo leto preživel s kolegi v klubu Lipa.Tam sem bil prvič, fešta na vrhuncu.V glavnem po šestih urah plesa (zlo energičnega)dns ne vem al se me noge še držijo al ne.

Škoda ker ni nov let enkrat mesečno.

Zdej pa nazaj spat.

LP

Leteči (danes bolj ležeči)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa trenutno bega ena sama misel, ki mi spati ne da: KDO HUDIČA SI JE IZMISLIL PRVI JANUAR ...BOLI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapustil stajersko in vetrovno Roglo in sem ze v Ljubljani. Zdaj pa počasi spat ker sem v današnjem jutro zatisnil oči za dvajset minut potem pa šel skijat.

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

[maroon]@Hanzi: kua si zaboga delu u Veleju, mater? No sej, če praviš, da je blo fajn...

Men je blo. Zadnja leta bil v ljubljani pa je taka gužva da lahko stojiš samo na eni nogi pa še to na prižgani petardi.

V veleju je bilo manj gužve tako da smo malo lažje dihal. Naj povem da je resnik dva komada odšpilu do pasu gol pri približno -10 C. potem lahko sklepaš kako smo se mel

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eheheheheheh .....bili v prekmurju (matr...ne vem ...se mi nekam sumljivo zdi ) v goricah.pa v MS ob polnoci (eksplozije,ognjemet,zadetki) z druzbo.v glavnem zelo v redu.BTW nazrl smo se ko prasci

vsem vse dvojno nazaj za 2002

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18.00 popoldne pred novim letom sem "zakurblal" svojo mašinco in potem sva se z mladenko odpravila na večerjo k znancem, kjer smo jedli kot pra....., nato pa smo ob polnoči izvlekli "artljerijo-beri rakete in petarde" in uprizorili svoj šou.Še danes se čudim človeškemu telesu, koliko lahko prenese alkohola...........

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mene pa trenutno bega ena sama misel, ki mi spati ne da: KDO HUDIČA SI JE IZMISLIL PRVI JANUAR ...BOLI

Mijauuuuuuuuuuuuuu,

tik, tak,tik, tak

žiga, žaga, žiga , žaga.....

Moja glava na 1.1.2002

Kdo si je izmislil žgane pijače.

prazna flaša press

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojo najdražjo sva si pa letos omislila malo drugačno praznovanje. Skuhal sem nama krasno večerjico ob svečah, pogledala sva si en dober DVD (predvidenih je bilo sedem, za vsak slučaj), od desetih sva bila pa leteča od frenda do frenda. Malo po Ljubljani, potem skok v Kamnik na odprtje šampanjca in ogled okoliških ognjemetov (z višine se fajn vidi), pa spet nazaj v Lj. Ob treh pa spat, ker me je zjutraj čakala vetrovna smuka na Krvavcu. To je blo moje prvo novo leto brez prevelike količine maliganov v krvi - v 2002 brez mačka, bolje se ne bi moglo začeti.

Veliko sreče, zdravja in blablabla vsem Motosvetovcem, pa veliko varnih kilometrov na dveh kolesih.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da se se mal jaz javim, ker me je zadnje cajte bolj malo tukaj.

30.12. smo zjutraj ob cca 8.30 picili v Pulo (klubsko) kjer smo si najeli en apartma in ga napolnili z baloni in alkoholom (in hrano-kar je blo sekundarnega pomena).

V principu alkohola smo spili v vrednosti manjsega obrambnega proracuna povprecne afriske drzave - pa vendar vecino relativno trezni. Malo smo pohajkovali po Puli (nekateri so si ogledali tudi tisto razvalino, ki je nikakor ne uspejo porusit, da bi naredili kako parkirisce).

Za samo novo leto smo kartali in sele par minut cez (po pokanju petard in ostalega) ugotovili da je ze mimo. Pokanju pa smo se pridruzili z prej omenjenimi baloni, ki smo jih pokali na balkonu. Varnost nam je prva briga!!

1.1. pa nazaj in zvecer takoj pit :)

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fešta, kot vsaka druga. Nič posebnega. Kakor kaže, bom res moral začet piti pijače, ki vsebujejo alkohol.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T.i. Najdaljša noč v letu je bila dobesedno najdaljša, saj se že dolgo nisem tako krasno naspala. Bili smo na enem vikendu nekje v Prekmurju, kjer so nas eni ... terorizirali z Britney Spears, Kelly Family pa s Severino in podobnimi. Po polnočnem ognjemetu in zdravici se je blago alkoholno utrujena rokerska manjšina - v skladu z reklom, da pametnejši odneha - odpravila spat.

Najboljši del vsega je bila vožnja tja in nazaj z vmesnimi postajami.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Fešta, kot vsaka druga. Nič posebnega. Kakor kaže, bom res moral začet piti pijače, ki vsebujejo alkohol.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Miško to pa neboš reko sem slišal da si čago ko nor

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, pa sem skupaj s prijatelji dočakal novo leto na Pokljuki v neki koči. Bilo je noro. Hrane na kilograme in pijače na litre, vendar vseeno nisem bil tako nalit kot sem pričakoval. Kar mi je pa bilo zelo v veselje in mi je mankalo zadnjih nekaj let je bilo praznovanje povezano s snegom. Kakšno veselje, obnašal sem se kot pet let stari otrok. Ja, jebat ga, sem pač iz Primorske in to iz Vipavske doline, kjer sneg zapade vsakih 1000 let.

Pozdrav od Roberta

Uredil - Robert on 03/01/2002 00:50:06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Ratečah. 4 X 2 komada iznenada. Imeli lastno glasbo z boksi, da je bilo fino plesno vzdušje. Na žalost plesal premalo, ampak prst mi ni omogočal več. Ker se običajno malo napijem le dvakrat na leto (za novo leto in na smučanju), je to letos skoraj izostalo - me skorajda ni prijelo. Nič hudega, je pa zato toliko bolj dolenjce v sosednji sobi... Spat šel ob 5:30. Preživel zelo lepo novo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ljubljanski grad...nekje do 1,30 ..potem žurka pri prijatlih do 4,45...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mijauuuuuuuuuuuuuu,

tik, tak,tik, tak

žiga, žaga, žiga, žaga...

Moja glava na 1.1.2002

Kdo si je izmislil žgane pijače.

prazna flaša press

mat

Hja, mat, kva zdej nekaj jamras??? Na zuru pri tebi smo se imeli naravnost neznosno dobro - glasba nase mladosti, hrana, pijaca, bencinski cvek... do zgodnjih dopoldanskih ur. In ce bi vec plesal te tele zavijajoce zivali in glasni rokodelci ne bi nikoli ujeli... Rakete in vulkani takoj po polnoci so bile spica!!! Se enkrat hvala za zelo prijetno praznovanje!

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo da ste vsi preziveli.

jaz sem z druzbo prezivel na mojem vikendu na pohorju, od 30 do 1 popoldan pijanka, ki pa ni mela pravega efekta glede na to da sem se na njo izdatno pripravljal nekje od 10.12. z glavo vse v redu edino bioritem mam zrusen ker sem v zadnjih 14 dneh samo dvakrat sel spat prej kot od 4 zjutraj zato zdaj do te ure tezko zaspim in se niti slucajno ne morem vstat pred 10. uro. no trenutno to popravljam in mi bo upamo kmalu uspelo.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Fešta, kot vsaka druga. Nič posebnega. Kakor kaže, bom res moral začet piti pijače, ki vsebujejo alkohol.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Miško to pa neboš reko sem slišal da si čago ko nor

Grobnik, 1:39.317

Ni res, nisi me videl in ne moreš ničesar dokazat.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hja, mat, kva zdej nekaj jamras??? Na zuru pri tebi smo se imeli naravnost neznosno dobro - glasba nase mladosti, hrana, pijaca, bencinski cvek... do zgodnjih dopoldanskih ur. In ce bi vec plesal te tele zavijajoce zivali in glasni rokodelci ne bi nikoli ujeli...

In če bi več plesal, bi manj pil. Nekdo mora pa tudi flaše prazniti. Letos sem se jaz žrtvoval, drugo leto boš pa ti na vrsti.

Glede plesa, sta me pa, če se prav spominjam (megleno), žena in Nada nadomestile, vsaj pri kan-kanu so bile odlične.

kje so podvezice press

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!