Skoči na vsebino

ACV - HoverCraft


hoverboy

Priporočene objave

Glej en kolega mi montira film skupi, k je tud snemov, pa zravn še hišo zida, tko da mislm da bo še kak teden za počakat, mislm pa da bo nor film, glede na to da sm s hoverjem kar dobr od tal skoču partrat, pa tud u brzice sm se bl zapodu k taprvič :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tole je kr nora stvarca...sm se skori že vozu k je en fant tle pri nas v bližini Sostra hotu narest en tak jezerček da bi se ljudje vozil s temi hoverji pa je mel ene probleme pa pol ni blo nič iz tega...sm bil pa pri njemu pa mi je že ene par stvari razložu pa tud za vožno sva bla nekak zmenjena pa pol ni nič s tega ratal tko da si še zmeri želim tole probat peljat tko da ko bodo testne vožnje lepo prosim če tele na forumu to objaviš...bi fulllllll rade volje prišel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ta fant ki praviš, ma sedaj na lavrici jezerček, tam renata ATVje, paintbal pa šolo vožnje s hovercraftom ma tud. Pr nem nared tečaj za vožnjo s hoverjem.

Proga je zraven kros sterze v vasi Sela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ta fant ki praviš, ma sedaj na lavrici jezerček, tam renata ATVje, paintbal pa šolo vožnje s hovercraftom ma tud. Pr nem nared tečaj za vožnjo s hoverjem.

Proga je zraven kros sterze v vasi Sela.

Ja točn o tem na lavrci govorim...njega so okradl in mu iz unga njegovga šotorčka pobral za fullll dnarja robe in kokr jst vem je zapru vse skupi!Priznam pa da nism tam bil že več kot mesec tko da ne vem kakšna je res situacija tam,so mi pa to povedal moji kolegi s katerimi hodmo na kros progo včas kaj pogledat!

Z njem sm se tud menu da bi naredu tečaj za hoverja pol se mu je pa to zgodl in je propadlo!

Mogoče veš,se je odloču še 1X poskusit na lavrci???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je nabavu še tri ful hude ATVje, katere si lahko izposodiš za cel dan, hoverja pa mu tud niso odnesli, tko da ne vem zakaj bi nehu s clubom,

en ATV je 4x4 wd, tisga si bom jest en dan izposodu, če mo bo dal kej skonta seveda, mislm pa da pride najem za en dan za ATV okol 20k, tko da je fajn še koga shecat pa ga dva al pa trije skupi vzamejo za kak dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se opravičujm za napačne informacije glede tega cluba na lavrci!

Sm prejle pršu od tam ker me je zanimal kaj je zdej na stvari in sm ugutovu da je fant ostal tam in je še razširu svojo ponudbo tko da takoj ko se mi pozdrav koleno(pred kratkim,v petek,sm natrgu stranske kite v desnem kolenu)in bom mal bol mobiln letim do tega tipa se zment tut za tečaj za hovercraft ker me res drži da probam to stvarco!

Pa tud z ATVjm se mi je fulll noro vozit tko da če bo tip prpravlen mogoče za kšnga prešerna spustit ceno bi rade volje kdaj vzel ATVja za cel dan!

Za paintball k ga ma tud tm smo pa že itak bli s kolegi zmenjeni da gremo tud 1X to sprobat!

Je fajn če je taka stvar od doma oddaljena 10min vožne z motorjem :D :OK:

P.S.:

Kej veš kolk kubične ATVje je model nabavu???Predvidevam da so znamke Bombadier(se mi tud sanja ne kako se to pravilno napiše)ker ma ful tavelkih plakatov kot reklama za to znamko tm naokol razobešenih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Morda čist neumesno vprašanje......

Kolk kej košta tak HC

Kolk kej popapa bencinčka

A je tut zanj potrebno plovno dovoljenje, pa izpit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda čist neumesno vprašanje......

Kolk kej košta tak HC

Kolk kej popapa bencinčka

A je tut zanj potrebno plovno dovoljenje, pa izpit.....

To je pa tok relativno vprašanje... plastika je na voljo že od 1250 EUR dalje, , pa če znaš sam kakšen rabljen motor moči tja do 50 HP od sesutega motorja gor zmontirat pa prenose narest prieš skoz pod 300O EUR, če pa ne znaš, pa je komplet brez motorja od 4000 EUR dalje.

Če upoštevaš da je hover uporaben skozi vse leto na vseh podlagah (klikni) je v bistvu hover najcenejša igrača ki ponuja največ adrenalina, skozi vse leto, ne samo preko določene sezone.

Na mojem naprimer je bil samo motor in prenos 5000 EUR, se pravi več kot cel hovercraft.

Moj je kar požrešen cca 20 l/uro, kolega pa montira na enega motor od daewo matiza s prenosom, in bo imel porabe cca 6 l/uro.

Nalepim slikce, samo da mi jih pošlje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!