Skoči na vsebino

Katerega soseda imam najraje ?


Rude Boy

  

98 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Italijana/ko
      10
    • Mad?ara/ko
      19
    • Avstrijca/ko
      21
    • Hrvata/ico
      10
    • sam sebe
      38


Priporočene objave

hja,kapavem-še najraj zaidem v italijo :wub: ...čeprav znajo bit "tipični italijančki" mal nadležni..."mal"

avstrijci so okidoki :OK:

z mađari nimam prevelikih izkušenj, pa me niti ne interesira,da bi jih pridobival :)

s hrvati je pa tko, da manj ko jih vidim/slišim, raj jih mam :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami egoisti tukaj. :devil: :lol1:

čeprav, če si predstavljam same špilferderberje okoli mene, me malce zmrazi O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse...dokler ni problem z njimi....z njimi kot celoto ne pa parimi posamezniki....to pa je izjemno redko...če sploh je kdaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...glede na to d sm mel punco k izvira iz italije... ...pa mam punco k izvira iz hrvaske... ...pa daaalec nazaj sm sral z eno madzarko... ...kurc, glasujem za avsterijo! :lol1: :devil:

edited later: Spilferderber, samga sebe mam prevc rad da bi hodu sam s sabo - verjetno zasluzim kaj boljsega, a ne?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...glede na to d sm mel punco k izvira iz italije... ...pa mam punco k izvira iz hrvaske... ...pa daaalec nazaj sm sral z eno madzarko... ...

..in prepričan sem, da si v vmesnem obdobju tudi sam s sabo hodil.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najraje imam sosedo ........ , še posebaj, ko ima oblečene bele hlače, spodaj pa tangice :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najraje mam sosede na zadnjem delu naše hiše..... tam me vsako jutro namesto nadležnih človeških glasov zbudijo ptičke, ki so res enkratne sosede....kapo dol nad takimi komšijami.... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa mel za sosede Kubanke (no OK Kubo nasploh), a je to mogoče uredit, saj mi je vseeno kako samo da nas odšlepajo nekak dol, saj je še placa za en otok Republik St. Eslovenie. Recimo da nas vržejo tam vmes med J Ameriko in Kubo, recimo enih 15 min z trajektom do obeh :hmm:

drugače pa Mađarke niso švoh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst pa študentko iz sosednje garsonjere. Mislim, da je Mađarica. Prepričan pa nisem... :rolleyes:

Tale je bla lansko leto moja cimra ;) Mislim, da je iz Mongolije, samo nisem ziher :unsure: Kak naj razumem Kitajce, kaj govorijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je bla lansko leto moja cimra ;) Mislim, da je iz Mongolije, samo nisem ziher :unsure: Kak naj razumem Kitajce, kaj govorijo?

Pejte prdet skupaj ... NJihv bo bolj rižev ,tvoj pa bolj tak, ... saj veš, kak .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!