Skoči na vsebino

Katerega soseda imam najraje ?


Rude Boy

  

98 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Italijana/ko
      10
    • Mad?ara/ko
      19
    • Avstrijca/ko
      21
    • Hrvata/ico
      10
    • sam sebe
      38


Priporočene objave

Pejte prdet skupaj ... NJihv bo bolj rižev ,tvoj pa bolj tak, ... saj veš, kak .

Kaki je pa rižev? A kot rafal iz AK-47? Moj je zelo različen. Včasih se ti zdi, da si na dizelski ladji, včasih se ti zdi kot vzletanje Pilatusa, včasih mogoče bolj kot kakšna težka artilerija (stalinove orglice), včasih kot Hoss Boss (čoper z 5.7 V8 mašino), včasih celo brni, kot da bi stal pod visoko napetostjo. Vse je odvisno od tega, kar ješ. In moja priljubljena hrana za kosilo je fižolova juha, riž z grahom ali kašnate klobase z zeljem oziroma repo, kromprijeva solata z veliko čebule (lahko tudi fižol v stroku), kot desert pa hruškov kompot. Mislim, če me pa še ob taki oborožitvi Kitajci lahko premagajo pol pa... pač jim moram priznat premoč :wacko: Tej moji cimri so ritnice tako lepo plapolale po prdecu, da se ti je zdelo kot da poslušaš odmev sredi švicarskih alp. Njo pa je to kr pomirjalo (ja verjamem, če si zamislim, da si prej napet). To je sicer že :topic: ampak treba je rečt Bobu bob ;) Torej, najraje imam tistega soseda, ki ima doma DVD in domači kino z anusnim ozvočenjem specialnih efektov ;) Tak, da se trese... Surranus al kak se že reče :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
absolutno italija je moj favorit... mal si poglejte njihove tv voditeljice in bo vse jasno... upam da se kdaj tega sindroma naleze tudi nacionalka ter ostale tv hiše

italijanke ja... :)

že če greš na sprehod po trstu....mmmmmmmm mama mia che gusti..

ni kaj se znajo uštimat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejte prdet skupaj ... NJihv bo bolj rižev ,tvoj pa bolj tak, ... saj veš, kak .

Simči,

:angry:

to pa ni lepo

:SS

poleg tega je to, če lahko pripomnim,

za nevajene

verjetno zelo neprijeten

način komunikacije

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narodnost soseda sploh ni pomembna, sam da je motorist!  :yea2:  :yea2:

tut namest kšnih "motoristov" bi raj meu trumo debilov za sosede...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to mišljeno tako, kakor sem razumel, potem mi je žal zate in se mi smiliš, ker nisi sposoben normalne debate in izmenjave mnenj o določeni zadevi. :BUA: :BUA:

Če pa ni bilo tako mišljeno, pa ignoriraj zgornji stavek pa se zmenimo za kakšno :beer2: , v odkup moji nesramnosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:OK: Najboljši sosed je sosedov sosed :OK:

mam najmanj stikov z mađari zato sem kar za njih glasoval zaenkrat nam še nič nočejo

:yea1: adijo pa zdrava ostani :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljša soseda sta onadva oldtimerja pod mano, kr nonstop švas nabijam pa kolegi pridejo k meni, pa kako pivo spijemo pa kako naglas rečemo, ampak ondava sta pa lepo ves čas tiho in prenašata ta kaos nad njima :grim . je pa res, da sta lani za moj r.d. nekaj klicarla gor, ampak je bla muzika tako na glas, da ju itak nihče ni slišal :kva2:

drugač pa menda Atile, nism čist sigurn :hmm:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, ime ji je Barbara!

Alla

Ok. ji bom odprl posebno temo :) ampak ne sedaj. morda pojutrišnjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ime ji je Barbara!

Hecno ime. Mogoče bi pa wseeno morala razmisliti o tem, da bi se preimenovala. V Barbrado...

SymPo, kaj pa če bi ji to predlagal? Obzirno seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najraje imam sosedo Barbrado, ker mi buri domišljijo takrat, ko najmanj rabim :)

ys

na tvojem mestu bi ji pa rekel da si obrije brado - no vsaj na kratko postriže, če se že brit ne bo hotela

mogoče bi potem bila manj podobna gusarju BarbiBradi in bi jo člowk laže klical Barbara

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys

na tvojem mestu bi ji pa rekel da si obrije brado - no vsaj na kratko postriže, če se že brit ne bo hotela

mogoče bi potem bila manj podobna gusarju BarbiBradi in bi jo člowk laže klical Barbara

:P

Intimni frizeraj SHARKi in Pirrulz poskrbi tudi za to. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospa je stilistka in je vedno povsem urejena. Tle pa res ne bi meli nobenega dela, ne dvomim pa, da bi vas ona lahko kaj naučila. :P

Alla  B)

a pol si redno brije brado?

:naughty:

a naučila ??

:eek:

pa lih mene so stilistke veliiik naučile ... raznih stilov ...

Alla,

a to je zdej nov ime za en str poklic ?

:devil:

figurevenerispress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem samo, da obvlada stile povezane z modo se pravi modne stile. Za kake druge pa vprašajte Symruja.  :rolleyes:

Alla  B)

ok - bomo ... čeprov vem, da fant na modo ne da kaj dosti ... zeloo verjetno so mu pa stylistke, vizažistke, ipd zaradi drugi zadev bolj pri srcu

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne maram niti madžarov niti hrvatov .) :lol1: ...so mi pa všeč madžarke in hrvatice :naughty: ...pravijo da je sosedovo boljše kot domače :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne maram niti madžarov niti hrvatov  .)  :lol1: ...so mi pa všeč madžarke in hrvatice  :naughty: ...pravijo da je sosedovo boljše kot domače  :hmm:  O:-)

pr men sosedovo ni boljše od domačga ;)

razen Barbara ;) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!