Skoči na vsebino

DERBI GPR 50 !!!


Unikat

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

derbi ma uvoznika, in sicer je to Velo. Ne vem, če sploh še uvažajo kake motorje, rezervne dele pa se pri njih da dobit, pa čerpav morš čakat na njih par mescev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Vidm da ste s tole temo ze rahl obupal. Ampak zej se je vendarle našu slovenski uvoznik za tegale lepotca.

Use piše pod kategorijo motocikli 125: DERBI gpr 125

:OK:

:krneki: GHOST RIDER :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene za nima pa neki stavri glede derbi gpr 50.

kokr sm vidu ma ta motor 9KW a ga lohk pol registreras kot skutr pa pac vozs z izpitom za skutr :D ???

pa se to ce ve kdo kkso stran k gor prodajajo npr. te rabljene derbije iz hrvaske al pa ke bliz slovenije????

pa glede tega uvoznika v slovenijo, kdo to je ma kksno stran al pa ce ve kdo naslov al pa kar kol d bi se dal it tega derbija pogledat???

hvala že vnaprej!!

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

derbi gpr 50 ma isto mašinco kot aprilia rs- minarelli am6, tako da je nemogoče da dobiš samo iz odblokerane ven 9kw

lp

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene za nima pa neki stavri glede derbi gpr 50.

kokr sm vidu ma ta motor 9KW a ga lohk pol registreras kot skutr pa pac vozs z izpitom za skutr :D ???

pa se to ce ve kdo kkso stran k gor prodajajo npr. te rabljene derbije iz hrvaske al pa ke bliz slovenije????

pa glede tega uvoznika v slovenijo, kdo to je ma kksno stran al pa ce ve kdo naslov al pa kar kol d bi se dal it tega derbija pogledat???

hvala že vnaprej!!

LP :)

Kakih 9 Kw si nor :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne strinjam... jst vem de ma 9km, k sm se pozanimu pr uvozniku... skor sigurn jo bom tut prot konc leta kupu :P ze sparam :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne strinjam... jst vem de ma 9km, k sm se pozanimu pr uvozniku... skor sigurn jo bom tut prot konc leta kupu :P ze sparam :D :D :OK:

lej brezveze da se kregamo ker ve 99% foruma da ima minarelli am6 kateri agregad je v le tem motorju z najboljšim avspuhom max 7-8 km

1 konj je pa le ogromno za tako malo moč ki jo premore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne strinjam... jst vem de ma 9km, k sm se pozanimu pr uvozniku... skor sigurn jo bom tut prot konc leta kupu :P ze sparam :D :D :OK:

pr kermu uvozniku? dej mi plis naslov al pa kej

pa za kok jo bos kupu pa kjeitd?????????????

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš hotu pa še kej več konjev, bo treba pa kašnega MHR-ja kupit :devil: Poglavje zase je pa riejeu, k ma odblokiran 6.8 kW (vsaj tako piše v katalogu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi*da, sej zato sm pa napisu zravn da tako vsaj piše v katalogu :slap: Kje maš logiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima kje se da kupt pa KOK stane kksn izpuh za tega derbija al pa npr. za aprilio rs 50??

(kera firma je najbols, pa kok stane pa kje se da dobit)

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

ja mene pa zanima kje se da kupt tega derbija 50ccm???

stroj rieju rs2 50ccm odblokiran 6.8 kw(<10km)?????? ne me jeb*** a ti to resno?

LP :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se neda... sm se zanimu za ta nakup pa lahko sam v italiji narocis pa se tm ga morjo narocit iz spanije pa pol k ga dobis so neki problemi z garancijo pa uradnimi servisi itd...

brezveze... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!