Skoči na vsebino

podjetja ki predelujejo celindre


borollety

Priporočene objave

A kdo slučajno ve za kako firmo(al pa privat), ko se ukvarja z predelavo celindrov. Naj po ta firma specializirana, ne pa kak lojzek za ovinkom :D

lahk je tud v tujini.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo slučajno ve za kako firmo(al pa privat), ko se ukvarja z predelavo celindrov. Naj po ta firma specializirana, ne pa kak lojzek za ovinkom  :D

lahk je tud v tujini.

ajd

Nizozemska:3BR,XSH,FST,Twins Racing,Kompanstuning

Slovenija:Scooterkit(se mi zdi),MikMekanik(nisem 100%)

Avstrija:Scooter Scene Graz

Kaj bi pa sploh rad predelal?Stage?

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma svojga Hebota bi mal sfriziral :D Neki sm pri XSH gledal, pa se mi kr dobade tista zadeva za 100eurov.

Ma v bistvu bi ga dal sfrizirat kok se da (kanali max) , Scooterkitu pa ga nedam kr itak nimajo pojma o friziranju (high-end racing).

aja, celinder pa je hebo manston replica 47,6

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma svojga Hebota bi mal sfriziral :D Neki sm pri XSH gledal, pa se mi kr dobade tista zadeva za 100eurov.

Ma v bistvu bi ga dal sfrizirat kok se da (kanali max) , Scooterkitu pa ga nedam kr itak nimajo pojma o friziranju (high-end racing).

aja, celinder pa je hebo manston replica 47,6

ajd

Jaz ce bi ze dal Stage delat bi izbiral med XSH in 3BR.Samo bi se verjetno za XSH odlocil...Bomo vidli .) Ves mogoce kako dolgo traja da zadeva pride do njih da oni uredijo in poslejo nazaj? :hmm: Ce seveda gre....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največji problem je v tem kr je ta firma na nizozemskem! Velik kje sm že videl, da majo celindre sfrizirane pri XSH, pa tud Twin ni tak slab. Nekje sm najdu film ko so sfrizirali črnega zipa sp(ta novga) pa je šel k pra**. Glede cajta pa ne vem kak dolgo bi ti to rihtali, pa itak se ti ne splača celinder na nizozemsko poslat, kr bi preveč dal za poštnino. js bi najraje videl, da bi mi kdo to v SLO zihtal, al pa v Avstriji al Italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je varianta, da jim daš keš, ti oni nov cilinder kupijo, stunajo in pošljejo.. tak je poštnine samo pol.

Stvar dogovora..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scooterkit me je opozoril, da ga ne smem žalit. Tak da prejizrečeno jemljem nazaj.

o.k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

borollety mislim da pinjas ve za firmo oz. nekoga ki tuna cilindre v Italiji,ker se spomnim da sma se 1x o tem nekaj pogovarjala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A kdo slučajno ve za kako firmo(al pa privat), ko se ukvarja z predelavo celindrov. Naj po ta firma specializirana, ne pa kak lojzek za ovinkom :D

lahk je tud v tujini.

ajd

Kar se frizure valjev tiče, je MikMekanik :notworthy: car, ki ga poznajo ne le v Sloveniji in na Hrvaškem ampak tudi v Italiji, Belgiji, Nizozemski, Franciji. Njegov ZIP SP ima točno toliko moči in navora kot Polinijev tovarniški.

Možakar je naredil že veliko valjev za minimoto, skuter, motocross, da o 4T motorjih :topic: tukaj ne zgubljamo besed. Problem pri njemu je ČAS :blink: ker se trenutno ukvarja z letalskimi motorji :hmm: . Sicer je pa dosegljiv (ko je) na 01 4340216.

Howgh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!