Skoči na vsebino

Zločin se ne splača!


Priporočene objave

Pravijo da se živemu človeku vse zgodi. Tukaj je primer kako človeška neumnost nima meja. Nekaj mesecev nazaj sem se popoldan okoli 16:00 vrnil v poslovno stavbo v kateri imamo poslovne prostore, čakalo me je še nekaj neodkončanega dela tako da sem se odločil da postorim še nekaj zadev. Ko stopam po stopnicah v 5-to (najvišje nadstropje stavbe) mi nasproti prideta dva tipa v trenirkah za katera se mi je zdelo da tam nimata kaj iskati. Ko pridem čisto na vrh vidim da so bila vlomljena vrata iz glavnega hodnika na teraso. Adrenalin mi je narastel in hitro oodklenil vrata naše pisarne. Takoj opazim da so bila vrata iz pisarne na teraso odprta in da je z moje mize izginil dokaj drag digitalni fotoaparat. Seveda sem se takoj pognal za mulotoma, ki pa sta takrat že izginila iz okolice stavbe. Vrnil sem se v pisrano pogledat če manjka še kaj in poklical policijo. Odpravil sem se pred vhod v poslovno stavbo da bi tam počakal na policijo in glej ga zlomka vidim enega izmed teh dveh tipov (nisem bil ravno 100% ziher da je on) zato si prižgem cigaret in ga gledam. Ko me tipo opazi se vsede na klopco kakih 40m stran in čaka. Minutko kasneje se mu pridruži še drugi najprej pogleda okoli bližnjega grmovja nato pa zaglede mene in se vsede poleg prvega. Stopim do njiju in ju vprašam kaj za vraga sta počela v stavbi. Eden odgovori da sta iskala WC. Jaz mu odrnem da tam ni nobenih WC-jev in. V tem trenutku se za mano ustavi bela opel astra. Ko jo tipa zagledata se obrneta in zgasneta proti bližnjemu blokovskemu naselju. Pogovorim se z kriminalistom ki se je pravkar pripeljal. Omenim mu, da je eden nekaj gledal v bližnje grmovje. Malo pobrskava in najdeva, tako fotoaprat kot izvijač s katerim sta vdrla. Čisto iz fribca kriminalist prižge fotoaparat in oba zagledava v prvem planu v ločljivosti 1600x1200 faco enega izmed teh dveh tipov!!!! Fantje so se lepo poslikali potem pa fotoaparat odvrgli v grmovje da bi ga kasneje odnesli!?! Pade komu na pamet oddaja Amercias Dumbest Criminals?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROTFLMAO... itaq... hehehe....

Sej tut če bo tole pršl kdaj do sodnika bo nejbrž reku d ni dost dokazov....

Smeha pouhn....

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAA, PA NE MORS BIT TAK KUOJ, NO!!!! :lol1: :lol1: :lol1:

...sozalje storilcema! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot bo povedal tudi kec, je zgodba resnična, pozabil je omeniti, da sta genialca vlomila že nekaj časa prej, vzela digitalca in šla v mesto, lepo slikala sebe ter kolege (tudi filmčki obstajajo) ter se potem (z digitalcem vred :wacko: ) vrnila na kraj zločina. HOW DUMM CAN YOU BE?!?!?!?! :lol1:

no upam da sem prav povedal, drugače pa me bo že kec popravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sta že digitalca ukradla je prav, da tudi kaj poslikata, mar ne.....sej nista tako neumna.... :D :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy prav povedal. Po dejanju so se fantje malce sprehodili in očitno bili pri nekomu doma pa malo v bližnjem parku potem pa se vrnili na kraj zločina in takrat sem naletel na njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, tisti čapc na prvi sliki jo je očitno že dobil na gobec, ima skrivljen nos :lol1: Saj ni čudno, če je tudi ob drugih primerih prišel nazaj na kraj, kjer je kradel/delal pizdarije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadaljevanje zgodbe bo bo žalostno. Ne boste se več smejali.

Policija bo čepca ovdedla k preiskovlnemu sodniku, ki ju bo kljub dokazom in verjetno "debelem policijskem dosjeju" izpustil na prostost, zadeva bo šla na tožilstvo po redni poti in med tem časom bosta brez skrbi še naprej delala pizdarije (kraje, vlomi, ropi, tatvine,...). Ko bo končno zadeva na sodišču se bodo pa pojavile besede kot so zastaralni roki, časovna odmaknjenost,........

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti Kec nas mal ne fopas tlele :hmm: Sta z kriminalistom najdla fotic, pol ti je pa kr pustu fotke dol cuknt, da si jih ti tle objavu :lol1: ti, dej povej se ime kriminalista, kuga je to zaen model :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako gre zadeva v smislu moj fotoaparat moje slike, ergo moja odločitev kaj z njimi (vsaj upam da je tako v pravnem smislu :hmm: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je blo pa to res matr sta pa res debila! sam sej mozn da je res ker tut take debile srecas!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....potem pa se vrnili na kraj zločina in takrat sem naletel na njih....

Verjetno sta rabla še PC, da bosta CD zapekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot bo povedal tudi kec, je zgodba resnična, pozabil je omeniti, da sta genialca vlomila že nekaj časa prej, vzela digitalca in šla v mesto, lepo slikala sebe ter kolege (tudi filmčki obstajajo) ter se potem (z digitalcem vred :wacko: ) vrnila na kraj zločina. HOW DUMM CAN YOU BE?!?!?!?! :lol1:

no upam da sem prav povedal, drugače pa me bo že kec popravil.

Če je to vse res :rolleyes: :wacko:

ju sumim da jima fotoaparat ni bil dovolj

in si ju ti srečal na "drugem "obisku ko sta znova poskusila srečo :angry:

A sem v prvi objavi prav prerbral da je tega že dolgooooo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!