Skoči na vsebino

Kolika je veše mesečna neto plača ?


  

116 članov je glasovalo

  1. 1.

    • do 100.000 SIT
      23
    • od 100.000 do 125.000 SIT
      9
    • od 125.000 do 150.000 SIT
      24
    • od 150.000 do 175.000 SIT
      10
    • od 175.000 do 200.000 SIT
      11
    • od 200.000 do 225.000 SIT
      8
    • od 225.000 do 250.000 SIT
      6
    • od 250.000 do 275.000 SIT
      7
    • od 275.000 do 300.000 SIT
      2
    • nad 300.000 SIT
      16


Priporočene objave

Zadnjič smo na 3M debatirali o plačah. Debato smo nadaljevali v OTP. Vzdrževanje motorja (poleg avtomobila ali dveh) ni mačji kašelj.

V bistvu je ta anketa le nadaljevanje debate.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm, kaj pa če si študent, lahko tud sodelujemo?

edited: kaj je pr nas neto

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem, da si na 25000 tolarjev nasekal plače na sredini, boš popolnoma izgubil realno sliko zadeve, ker si spodaj in zgoraj pustil veliki luknjiTako imaš ta trenutek največ bogatašev, 22,22 %, ker se sredina izgubi zaradi razrezanosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer začnem delat šele naslednje poletje... mesecno me pride nekaj čez/oz. 300k ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno premala, glede na porabo moje najdržje :xx: :xx:

ko sem to enkrat v šali prjavu, mi je en reku: al si ti nesposoben al pa maš napačno ženo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če začne stara mašina preveč olje žret, jo je najbolje zamenjati, ker razni liftingi v obliki generalke samo stanejo, težav pa trajno ne odpravijo. ;) :) :P

(nepovedatmojiLadykajsemtunapisal)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(nepovedatmojiLadykajsemtunapisal)

:lol1:

Moja na srečo ne čita foruma :grrr :grrr

Sicer pa bova oba brez kosila en mesec če zvejo !!!!! O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja plača je za trenutne potrebe zadosti velika.... bolj se bojim časa, ko se bova odločila za otroke...

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni problema. Delam na banki.....vlečem 4 milijone na mesec, imam vilo en maserati tutto skkassado, ma glej........ se preživi. Včasih pa mi zmanka kašen centomila v žepu...ma glih tako, za kafe z mojmi amici :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni problema. Delam na banki.....vlečem 4 milijone na mesec, imam vilo en maserati tutto skkassado, ma glej........ se preživi. Včasih pa  mi zmanka kašen centomila v žepu...ma glih tako, za kafe z mojmi amici :lol1:

B) si ti

- mafiozzo,

- mafiozzo grande,

- mafiozzo grandissimo

- LSDjevec

- dvajstprviforumovec ??

:rolleyes:

syjewseistiqracpress

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja plača je 0 ... delam za lastno osebno veselje in zadovoljštvo ... ampak ker so z mojim delom zadovoljni, dobim vsak mesec tudi nekakšno denarno nagradico ... in z njo potem razveseljujem tetice v trgovinah in kafičih ... one mi šenkajo kafico in nasmeh, jaz pa jim podarim nekaj tiste nagrade ... kam bi pa prišel, če bi vse tiste cekine nabiral in jih okoli nosil? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ti

- mafiozzo,

- mafiozzo grande,

- mafiozzo grandissimo

- LSDjevec

- dvajstprviforumovec ??

Ja no sem cugino od Francota Mercatorija. :D Na vratih moje pisarne itak piše: Dirrettor.gran figli.di putt.bastard.coglion.imbroglion.traditor.ladr.falsificator. Di Passero vien dal mare. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sem cugino od Francota Mercatorija. :D Na vratih moje pisarne itak piše: Dirrettor.gran figli.di putt.bastard.coglion.imbroglion.traditor.ladr.falsificator. Di Passero vien dal mare. :lol1:

:lol1: kej tazga pej še ne a. Plača? Hja prek študenta letošnje počitnice 100, lanske 120, predlanske nimam pojma več :? Za benzin je, pa za gumo in servis mam tudi pr kraju, druzga pa ne rabim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja prek študenta letošnje počitnice 100,

jst sem lani delal na Oš, vodil računalniški krožek za 5, 6 in 7 razred in v celem šolskem letu prejel 150k...torej si ti odlično plačan...ne vem kje delaš sam jst bi tud....

drgač pa so rezultati ankete pričakovani....lepo je vidit, da je par odgovorov čez 300k....malo bolj žalostni so pa tisti do 100k....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem lani delal na Oš, vodil računalniški krožek za 5, 6 in 7 razred in v celem šolskem letu prejel 150k...torej si ti odlično plačan...ne vem kje delaš sam jst bi tud....

drgač pa so rezultati ankete pričakovani....lepo je vidit, da je par odgovorov čez 300k....malo bolj žalostni so pa tisti do 100k....

kolk ur na tedn pa si delau?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem lani delal na Oš, vodil računalniški krožek za 5, 6 in 7 razred in v celem šolskem letu prejel 150k...torej si ti odlično plačan...ne vem kje delaš sam jst bi tud....

lej, sm delu 7ur na dan 6dni v tednu 4 tedne. pa računej :hmm: 600/ura, kaj se ti zdi dosti :? meni ne, sam glede na to d sm študent in ne redno zaposljen me ne moti in se ne protožujem :grrr kar je je dobro, lahko ne bi blo nč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk ur na tedn pa si delau?

4 krat na teden po dve uri...uradno pol pa še če so kaj rabli ali pa če je blo treba šefico nadomeščat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja plača je za trenutne potrebe zadosti velika.... bolj se bojim časa, ko se bova odločila za otroke...

Takrat bosta pa kot večina:

a) trdo prijela, tolkla nadure in preždela v službi cele dneve,

B) vpisala študij ob delu, trdo prijela in preživela ob knjigah cele dneve,

c) doštudirala ob delu, zamenjala službo, ugotovila, da bo treba trdo prijeti in preždela v službi cele dneve.

Ah.... kako pogrešam čase, ko smo bili še nomadska plemena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!