Skoči na vsebino

dvotaktni 125 ali 250ccm agregat


medved

Priporočene objave

ow jaz že kak mesec iščem mašino od 125 do 250 ccm dvotaktno ampak sam mašino.pač jo zelo nujno rabim pa nemorm nikjer dobit da bi jo kdo imel.prosim če kdo ve kje bi lahko kupil tako rabljeno mašino naj mi prosim sporoči.hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja poznam enga mehanika ki je sicer res full nategant glede motorjev, baje prodaja motorje brez vednosti lastnika in mu potem ne da denarja......

skratka ima pa dosti rezervnih delov, masino pomoje tud kaksno...nevem kaj rabis...samo ce se bos karkoli menil z njemu, potem se meni samo tako da vidis stvar jo sprobas in mu takoj das denar ter zkljucis posel z njim, nic v naprej denarja oz. karkol da ne dobis takoj....je pa iz Luže pri Kranju, pise se Jarc. Posici v telefonskem imeniku...vendar res bodi previden, ker baje je tak, midva sva imela en posel in sem kar vredu skoz prsu samo sem mu skoz za vratom visel .....

Uspesen nakup ti zelim.

Lp;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo te prosim da se izogibaš Jarca ker mulc je živ hudič, s fotrom se boš mogoče kaj zmenil. Ali pa če si še večja baraba kot on.

Je pa tako da nazaj dobiš manj kolikor si pripeljal. :grim

Prijetno trgovanje želim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo te prosim da se izogibaš Jarca ker mulc je živ hudič, s fotrom se boš mogoče kaj zmenil. Ali pa če si še večja baraba kot on.

Je pa tako da nazaj dobiš manj kolikor si pripeljal. :grim

Prijetno trgovanje želim :)

No sej to sem mislu ja...sam sem mal dolgovezil....

Lp;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj pa rabis ravno 125/250 cc 2T masino?? za home made gokart? letalo? podmornico? space shuttle? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas je bolj bogo...poglej na odpade v IT in mogoče celo v A...preglej italijanske moto forume, internetne oglasnike,...za 125 ne bo problem, 250 pri nas skoraj ni, jih je pa dosti v tujini. Takoj najdes mocno karamboliran motorcek na prodaj.

Slišal sem, da je nekje odpad blizu Trsta in da imas vsega tam. Hodijo eni hard endurasi tja in nabavljajo robo. Baje dobis dober enduro tudi za 500EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpadi v italiji so res lahko dober vir kakšnega dela...sploh mašine...lahko pa malo prečekiraš pri slovenskih serviserjih...zagotovo kje komu leži kak agregat...

za kaj pa rabiš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi ta odpad v Italiji blizu Trsta bil?

kontaktiraj Žana al pa Schultza..oni so bolj blizu meje...mogoče kaj vedo.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma rabm mašino za gokard.Ka mam profesionalno ogrodje pa sm ga malo predelal pa sem mel do zdej 600 ccm 4 taktni motor od honde cbr sam je mal prehudo pa še v ful slabem stanju je ta mašina.zato bi rabu nekje med 125 ali 250 ccm.pa najboljša bi bla od krossa ka ma najmanj brezvezne šare gor (alternator, zaganjač, baterija ......)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps mal sm utrgan na gokarde ka letijo preko 200 km/h.seveda si lahko predstavljate da to ni običen stroj.sem ene 2 meseca porabil sam za konstruiranje spoilerjev da mi stvarca ne poleti. papa pište kej.

PS: če koga zanima načrt ali kakšna slika naj mi sporoč.

bY BY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej klapa dobite slike asap sam da jih dobim iz enga druzga kompa ka jih na temu nimam.ps: načrtov ne dam ker sem predolgo časa porabil da sem skonstruiral zadevo.sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načrtov ne dam ker sem predolgo časa porabil da sem skonstruiral zadevo.

malce dvomim v avtenticnost tistih slik, ki jih isces... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko bi kako slikco sem spodaj pripopal, da vidimo kaj ustvarjas...

Tut mene zanima kako zgleda zadeva.. slikce dobrodosle :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

mene zanima kok je kej z temi deli za gokarde

kolk pridejo kej gume

pa kake servise je treba kej delat pa na kolk :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za gokart gume pridejo cca.5k vsaka, feltne pa isto!

sm se že neki zanimu da bi sam sestavu...sam ni financ za mašino, gume, vse ostale stvarce tko da je zaenkrat samo v glavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sej se dobi kak star gokard za za kakih 50 60k

sam pol bi se blo treba kej porithat

zanima me predvsem kok zdrzi kej masina pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!