Skoči na vsebino

dvotaktni 125 ali 250ccm agregat


medved

Priporočene objave

Hehe, če si vidu posnetek od Gixxer karta pol ti gume držijo par krogov, če ne pa nevem, moj frend je naredu kart doma, mašino je dal od BTja, je šlo ko hudič, pospeške je trgalo, končna pa ene 70km/h kar se mi zdi dost za tko...

je bla mašina seveda predelana... vem da je na takem gladkem cementu-neki podobnega zavil na polno in prbil gas je sam vrtelo :eek: , wicked, pol je tisto prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend ima doma komplet mašino z agregatom, uplinjačem od Cagive mito l.98

kupil jo je ker je hotel naredit gokart pa dat to mašino gor, pol je pa dobil mašino od CBR 600 pa bo sedaj naredu buggya pa dav gor mašino od CBR

tisto mašino od cagive pa pomoje ne rabi, aja, cena pa 80-100k sit, že 4 leta mu stoji v garaži

če te zanima PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sej se dobi kak star gokard za za kakih 50 60k

sam pol bi se blo treba kej porithat

zanima me predvsem kok zdrzi kej masina pa to

če oš meu pravo mašino za go-kart, je to pol dragi špas.. posebno olje, pa servis na 2-4 ure delovanja... se pravi, nejava bata in obročkov...

če oš sam kaj delo, daj neko alternativno mašino gor, kakega rotaxa, al pa od motorja...

drugač maš pa v domžalah enga, za dele... dobiš felne, gume, si lahko kart po delih kupiš...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
če oš meu pravo mašino za go-kart, je to pol dragi špas.. posebno olje, pa servis na 2-4 ure delovanja... se pravi, nejava bata in obročkov...

če oš sam kaj delo, daj neko alternativno mašino gor, kakega rotaxa, al pa od motorja...

drugač maš pa v domžalah enga, za dele... dobiš felne, gume, si lahko kart po delih kupiš...

LP

-matej

imas mogoc naslov od njega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!