Skoči na vsebino

10.Twin Horn Beach Party


mk-r

Priporočene objave

Jaz sem bil pa kr malce razočaran! Udeležba slabša kot minula leta(Faakers zee, Feistritz.....) žurke pa kr ni hotl bit une prave. Ni blo slabo ampak Twin horn beach party..so bli zmeri zakon

Balfast food so zakon, pivo je bilo mrzlo in OK, za morje so povedal da je še vedno slano in mokro, pot je pa gut ker je vsaj tolk dolga da se ne vsedeš gor in si že prec dol.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zboru kopat se v toplem morju in to komaj 10 metrov od šotora je že en razlog več, da se ga udeležiš :OK: Plac je bil fenomenalen, muska res ni bla neki, je pa pečen piščanec prav pasal v naše želodčke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zboru kopat se v toplem morju in to komaj 10 metrov od šotora je že en razlog več, da se ga udeležiš :OK: Plac je bil fenomenalen, muska res ni bla neki, je pa pečen piščanec prav pasal v naše želodčke :)

Edino česar se spomnem je PIR :beer1:, od tega me še dons glava boli :lol1:, Morje??? ja pa menda sem se res kopal, o piščancu pa nimam pojma Karmi sm pa čakal da kje tvoje rogličke zavoham:)))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, Beach party pac, sam da na plazi se je bolj malo dogajalo, Ljudi manj kot leto poprej, drugace pa vsem zeljnim zura je blo zadosceno! Dol smo srecali tud nekaj motosvetovcev, Bibo, Lasagno, Satana... samo kasneje se nekako nismo vec nasli, da bi se kaksno rekli in do konca poplaknili grlo...(pa tko majhen plac) Je bil pa prisoten obcutek, da gre sezona h koncu in imamo ze polno kapo zurov .) drugace pa zgleda, da pregovor, "Samo naj jaci ostaju" vseeno drzi .)

svaka čast a pol ste šli i z avstrije na hrvašk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, Beach party pac, sam da na plazi se je bolj malo dogajalo, Ljudi manj kot leto poprej, drugace pa vsem zeljnim zura je blo zadosceno! Dol smo srecali tud nekaj motosvetovcev, Bibo, Lasagno, Satana... samo kasneje se nekako nismo vec nasli, da bi se kaksno rekli in do konca poplaknili grlo...(pa tko majhen plac) Je bil pa prisoten obcutek, da gre sezona h koncu in imamo ze polno kapo zurov .) drugace pa zgleda, da pregovor, "Samo naj jaci ostaju" vseeno drzi .)

svaka čast a pol ste šli i z avstrije na hrvašk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJla,

vsem lepa hvala za lepe besede o srecanju. Za cas se strinjam, da bi moralo biti prej, bi blo tud bolj pestro (turistke pa tako). Sicer pa sem za sugestije in mnenja vedno odprt. Aja pa za tuse se opravicujemo, je crknila glavna cev. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.

Končno sem lahko izstopil iz šotora-sta bila še dva postavljena na vhodu. Torej veliko folka, v PETEK je bila muzka resss dobra, fletni lokalni neslavni bendi (Big Wave!), sobota bolj tko. Muzko na stran, za žret je bilo mnogo variacij : chilli, krače z zeljem, pilići, klobase in pa standard mleta ponudba. Pir piten in žmohten, vreme končno poletno. Nažgan sem bil oba večera (ko kaže nulanula?), srečal Firestarterse (crknila mi je pumpa :P , bomo jutr nadoknadil), Sairach ino Blatne (pardon, Kočevske) medvede.

Pri Twin Hornih je pač luštno (pa na morju je). In morje ima vonj piva. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, smo se peljali v Pulo, skoda, da ti je crknla pumpa na motorju, ce ne, bi ga lahko picili z nami.

EJGA , dobro je že to da smo se srečali :beer2: zdaj vemo kdo smo,gremo pa lahko nekam skupi !!!!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pira je o?itno bilo preve? marsikomu. Nedeljska vožnja domov je bila ko v transu!!!

Pa so se nekaj menli o 0,0 .) me res zanima, ce bi nas ustavli, kaj bi rekla pojoca travica :rolleyes: Jaz sem se namenil preko Buzeta po Istarski magistrali domov...ne vem kako, da sem prisel ven pri Kopru :wacko: :cry:

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doooobr je blo :P .)

Sam kondicije (pravi sošolka) mi je zmanjkal v soboto.

((jebila že 3tjanoč))

PUla je od nekdaj nekaj več. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doooobr je blo :P .)

Sam kondicije (pravi sošolka) mi je zmanjkal v soboto.

((jebila že 3tjanoč))

PUla je od nekdaj nekaj več. :OK:

Pula je ipak zakon sam škoda, da sm letos mankal .... no ste ga žural pa še za mene:)

Hmmmm ..... da ni bla šošolka na dopingu slučajno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJla,

vsem lepa hvala za lepe besede o srecanju. Za cas se strinjam, da bi moralo biti prej, bi blo tud bolj pestro (turistke pa tako). Sicer pa sem za sugestije in mnenja vedno odprt. Aja pa za tuse se opravicujemo, je crknila glavna cev. LP

Ja sam fantje tle se pa ni kaj zgovarjat na cevi. Če bi cev počla bi bli tudi Brioni brez vode, tam si pa s tistimi hoteli tega ne morejo privoščiti. (Vir - domačin)

Bi lahko vsaj eno ali dve cisterni vode prpelali, saj ni blo niti pipe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam fantje tle se pa ni kaj zgovarjat na cevi.Bi lahko vsaj eno ali dve cisterni vode prpelali, saj ni blo niti pipe...

Za pit je pir, za umivat si pa morje imel, torej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superblackbird,

mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa... Sem rekel,da se opravicujem (pa ni cisto tako z vodo, domacin gor ali dol... Cisterna je sicer bila pri kuhinji, drugo leto pa bomo nekaj ze napravli, ce bo spet sr...Je pa morje izredno cisto, tusi pa pri sosedih (Hvala Shargo ) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superblackbird,

mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa... Sem rekel,da se opravicujem (pa ni cisto tako z vodo, domacin gor ali dol... Cisterna je sicer bila pri kuhinji, drugo leto pa bomo nekaj ze napravli, ce bo spet sr...Je pa morje izredno cisto, tusi pa pri sosedih (Hvala Shargo ) :OK:

Ma ne sekiraj se.

Kdor se je želel tuširat se je lahko znašel in šel v sosednji camp.

Čist vse pa tud ne more bit OK. Če bi bli pa tuši bi pa vsi jamral ker bi bla mrzla voda.

Važn da je bil pir pa dobra družba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pula je ipak zakon sam škoda, da sm letos mankal .... no ste ga žural pa še za mene:)

Hmmmm ..... da ni bla šošolka na dopingu slučajno  :lol1:

Se mi je zdelo, da mora bit nekaj zadaj ? :hmm:

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!