Skoči na vsebino

MV Agusta


Godspeed

Priporočene objave

  • 3 mesecev pozneje...

Ej folk mv - jov je u slo 4-je komadi tko za info sam da se naute kregal!!!!!!

pa lepo se mejte!!!!!!

:alien1: :alien1: :topic: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem sem moral imeti zadnjič kar srečo, 27. aprila sta bile dve na grobniku ( slovenski dan) še eno sem pa srečal v velenju.

Unga z četrto sem mogel pa nekje spregledat! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep ena je tud z dolenskega konca, zadnč se nek čudn motor mim mene pele, pa sm mislu da je skuter, sam je čudn skuter zgledu. Pol ko se je pa mim pelu pa uaaaa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sva se z dekletom vračala s Krka ko sva dohitela par - on je imel MV-jko F4 - srebrno rdeča, ona pa Brutale rdečo, tablica pa je bila LJ - v tistem trenutku sem pomislu na dve stvari - kako lepe stvarce in pa svaka čast, da kupiš dve MV- Avgusti! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj tvoj kolega prpopa kakšno slikco gor, da vidmo, če ga res ma doma.  :D

Lojzek ga definitivno ima. Videti: kjerkoli v MB, na rondoju, po dravski dolini, na Golici (tud na kolenu se ga da lepo pelat). :OK: Drugače pa moje skromno mnenje: divota :yea2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lojzek = un k ma replico Ago (rdece-srebrna + rumen krog)? neka sm cul o 12ih milijonih, pa mi nekok ni za verjet... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sva se z dekletom vračala s Krka ko sva dohitela par - on je imel MV-jko F4 - srebrno rdeča, ona pa Brutale rdečo, tablica pa je bila LJ - v tistem trenutku sem pomislu na dve stvari - kako lepe stvarce in pa svaka čast, da kupiš dve MV- Avgusti! trance_40_thumbup.gif

hehe to je polovica vseh, ki so u sloveniji :)

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lojzek = un k ma replico Ago (rdece-srebrna + rumen krog)? neka sm cul o 12ih milijonih, pa mi nekok ni za verjet... :blush:

Ne vem o kaki replici govoriš. Kolko jez vem, je zadeva original, o 12 miljonih bi pa mogoče lahko govorili. če bi bila F4 sport-Tamburini (je na sliki nekaj postov više). Mislim pa, da je ta okrog 6. Zadovljen? :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, original sm mislu - zgornji del rdec, spodnji srebrn, na levi in desni strani pa rumen krog (pa mislim d crna enka not) - barve, s katerimi je svoj cas z Agusto dirkal Agostini... ...ga je frend vidu, sliku, pa niam tuki slike... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, original sm mislu - zgornji del rdec, spodnji srebrn, na levi in desni strani pa rumen krog (pa mislim d crna enka not) - barve, s katerimi je svoj cas z Agusto dirkal Agostini... ...ga je frend vidu, sliku, pa niam tuki slike... :hmm:

Mislim, da je ta pravi..... :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, original sm mislu - zgornji del rdec, spodnji srebrn, na levi in desni strani pa rumen krog (pa mislim d crna enka not) - barve, s katerimi je svoj cas z Agusto dirkal Agostini... ...ga je frend vidu, sliku, pa niam tuki slike... :hmm:

Sorry, se nisva dobro razumela. Sn šele zaj vido, da si na starega Giacoma mislo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Test MV Aguste 1000 S na avtomoto.siol.net

Me zanima, če je avtor motocikel res vsaj malo objektivno "testiral", ali pa mu je prišli že ob prvem dotiku? :P Se mi zdi, da dela škodo svojemu imenu in tudi imenu MV Agusta ... :SS :SS

Obenem me zanima kakšno mnenje čimmanj pristranskih poznavalcev: kako se obnese taka mašinka v primerjavi s kakšnim litrskim superbike japoncem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Test MV Aguste 1000 S na avtomoto.siol.net

Me zanima, če je avtor motocikel res vsaj malo objektivno "testiral", ali pa mu je prišli že ob prvem dotiku? :P  Se mi zdi, da dela škodo svojemu imenu in tudi imenu MV Agusta ... :SS :SS

Obenem me zanima kakšno mnenje čimmanj pristranskih poznavalcev: kako se obnese taka mašinka v primerjavi s kakšnim litrskim superbike japoncem?

svojega mnenja ne morem dat ker nažalost :cry: pač nisem vozil še zadeve, če pa verjamemo nemcem (motorrad & polo magazin na DSF) ima motor super ciklistiko ampak nič kaj boljše od top japoncev (ZX 10 R, GSX-r 1000, R1, CBR 1000) ker je boljši itak težko bit. nekaterim paše bolj nekaterim manj kot japonci ampak recimo da je v tem enak. zavore so itak top na vseh, je pa v primerjavi z japonci podhranjen in je bil tudi na pisti (verjetno zaradi tega) najpočasnejši pri vseh voznikih.

njihov zaključek - odličen motor ampak krepko predrag če ti ime ali to da ga nima vsak ne pomenita dosti.

moj komentar - Ko sem ga videl prvič pred leti na predstavitvi v Milanu sem bil navdušen nad izgledom, po tolikih letih nespremenjenega designa se oko navadi pa tudi konkurenca je šla naprej, zdaj me ne gane več in tudi če bi stal enako kot japonci bi vzel japonca, ko pa vidiš to ceno ti je vse jasno :nono: .

nevem edino od kod novinarju podatek da je najhitrejši motor, tako v top hitrosti kot na pisti so ga VSI štirje 2004 japonci nažgali. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vendar pa je šteti japonske litrske cestne motorje za tekmece MV Agusti skoraj pod častjo. Po zmogljivostih se sicer lahko primerjajo, nikakor pa ne po imidžu, ceni in voznih lastnostih.

To je iz une strani siol.net :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, če je avtor motocikel res vsaj malo objektivno "testiral", ali pa mu je prišli že ob prvem dotiku? :P

Se strinjam.. res "profesionalno" napisan članek :lol1:

Če ustavimo pri izgledu ki ga tako kuje v zvezde... :doze: nič posebnega.. dost japoncev je lepših .)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ustavimo pri izgledu ki ga tako kuje v zvezde...  :doze:  nič posebnega.. dost japoncev je lepših  .)

..OK tle se pa men zatakne,...da so japonci lepš od te umetnine :D ,..no way :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamburini je stvoril tri najlepše motorje na svetu:

DUCATI 916

MV AGUSTA F4 750/1000

MV AGUSTA BRUTALE 750/910

japanpisser.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamburini je stvoril tri najlepše motorje na svetu:

DUCATI 916

MV AGUSTA F4 750/1000

MV AGUSTA BRUTALE 750/910

japanpisser.jpg

Vsak oci majo svojga malarja.. pr teli agusti je moj malar zbral napacen odtenek.. zal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tudi ni neki oh in sploh, mogoče se vam zdi zaradi tistih pretiranih miljnov tako nedosegljiva in lepa :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamburini je stvoril tri najlepše motorje na svetu:

DUCATI 916

MV AGUSTA F4 750/1000

MV AGUSTA BRUTALE 750/910

Ne samo to! V sedemdesetih je bil eden od ustanoviteljev Bimote. Ime je sestavljeno iz začetnic priimkov ustanoviteljev : BI MO TAmburini .

Dejstvo je, da je genij, ki je ustvaril motorna kolesa, ki so že v času svoje izdelave postala legende.

Kaj Japonce loči od MV Aguste ? Zmogljivosti, cena ? Niti ne.

Brezčasnost oziroma "timeless", če se tako izrazim.

MV Agusta preprosto povedano nikoli ne bo izgledala zastarelo, Japonci pa čez nekaj let ali najkasneje, ko pride na trg nov model izgubijo ves svoj čar ! Žal tako je.

Za nekoga nekoga je MV Agusta lahko umetnina, drugemu pa le kup kovine in plastike, prav tako kot je umetniška slika na platnu lahko nekomu predstavlja le popackano platno.

Vsake oči imajo svojega "malarja",in prav je tako, ker bi bil dolgčas na svetu, če bi vsi imeli enak okus ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MV Agusta preprosto povedano nikoli ne bo izgledala zastarelo, Japonci pa čez nekaj let ali najkasneje, ko pride na trg nov model izgubijo ves svoj čar ! Žal tako je.

Za nekoga nekoga je MV Agusta lahko umetnina, drugemu pa le kup kovine in plastike, prav tako kot je umetniška slika na platnu lahko nekomu predstavlja le popackano platno.

tuki ti dam popolnoma prav

ceprav jst nisem ljubitelj italijanskih motorjev ampak kar se pa tice aguste je pa popolnoma zgodba za sebe

model f4 ki je ze na trgu mislim da je kakih 7 let je se vedno lepsi od vseh novih japonskih kamikaz

ni mi vsec zato ker je ta motor enkrat in vec kot enkrat drzji od japoncev tudi ducati je pa ga nebi nikol kupil ce bil za isti dnar kot japonec

mv agusta f4 vizualno za mene nima konkurence pa si lahko misli vsak po svoje kaj hoce

100 ljudi 100 cudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, cena katastrofa  :grrr kot da bi bila zlata. Zato ih tudi ni videti nikjer.

Lp

Ej folk mv - jov je u slo 4-je komadi tko za info sam da se naute kregal!!!!!!

pa lepo se mejte!!!!!!

:alien1:  :alien1:  :topic:  :alien1:  :alien1:

eden se vozi po velenju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej niso tok dragi ... kak mal boljše opremljen BMW stane glih tok ... RT .. al pa LT ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!