Skoči na vsebino

Zbor v Goriških Brdih 2004


cirkusdirektor

Priporočene objave

sej lahko pa da nas bodo povabli.....na zbore se vedno vabi z reklamo...morebiti le-ta še sledi.....

ma ne vem, zgleda d bi radi meli zbor...pa upajte na zbor. "normalni" motoristi sm mislu na open air festival :D

se pa strinjam z HHV-jetom d se zapeljemo v lastni režiji gor in dol po Brdih in se mamo fajn, sploh če nam bo zravn še luštno (by shargo) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor me moj plesnivi spomin ne vara, lani tudi ni bilo zbora. Pa smo se kljub temu imeli zelo lepo in smo se lahko pohvalili z urejeno in varno a obenem zelo prijetno skupinsko vožnjo.

Predlagam in navijam, da se ponovi lanska varianta, ki zaradi mene lahko postane tudi tradicionalna.

Tako tudi bo... samo še malo, pa objavimo datum!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako tudi bo... samo še malo, pa objavimo datum!

Da ne bo slučajno 9. oktobra! <_<

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo slučajno 9. oktobra! <_<

mislim, da bo prekleto malo demokracije pri tej odločitvi.. edino pravilno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da bo prekleto malo demokracije pri tej odločitvi.. edino pravilno..

Če je pa tako, se lahko zmenmo za 16. oktobra. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je bilo pa lani s hitrostjo na vožnji, oz. kako hitro se je vozilo?

Ma tam nekje do 100 se je vozilo :OK: enpar jih je magari pol naprej šlo,ma ni blo frke :yea2:

PS to pravim od Divače proti Brdom :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je bilo pa lani s hitrostjo na vožnji, oz. kako hitro se je vozilo?

Komot lahko slediš. Če pa _res_ ne bi šlo (s kakim skuterjem npr.) pa ni frke, vsak mora tako ali tako vozit svoj tempo, da se dobro počuti. Pač malo kasneje pripelješ na cilj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartali smo skupaj, da bi v koloni prišli iz Lj in Vrhnike. Že takoj po odhodu iz Dolgega mostu se je formiralo nekaj skupin, ker so nas razbili semaforji. Tisti, ki so stali prvi na semaforju, so potem prevzeli vodenje skupin. Vozilo se je po pravilih, ki veljajo za vožnje v skupinah (uporabi iskalnik in beri v forumu). Zadnja skupina z zaščitnico (Brrrm in HHV) je skozi Hrušico vozila zelo penzionersko počasi s povprečnimi 50km/h. Od Ajdovščine naprej se je formiralo še več skupin in vsi smo se kasneje dobili v Brdih. Varno in prijetno. Primerno za vse pametne motoriste (kar motosvetovci seveda smo), hitrejše in počasnejše.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novosti glede zbora v Brdih...

Zbor BO... :OK:

Sem se pogovarjal z enim članom, pa mi je povedal da zbor bo. V taki ali drugačni obliki...

Verjetno bo le bleda senca zbora, ki smo ga bili navajeni iz pred par let... Bo vse bolj na kupu v njihovih klubskih prostorih...

Konec tedna imajo člani sestanek in se bodo natančneje pogovorili o izvedbi zbora, piknika ali kakorkoli ga bodo klicali...

Ko mi sporočijo kaj več se bom oglasil...

Zgleda, da se tudi pri njih nima nobeden več volje ubadat z organizacijo malo večjih zborov in prireditev. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lani je bila prav lepa zaključna vožnja, pa še vreme nam je bilo naklonjeno. Lahko bi spet bilo letos kaj podobnega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novosti glede zbora v Brdih...

Zbor BO... :OK:

Pa saj to govorimo že od začetka te teme, da Brda bodo. Motosvetova... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerno za vse pametne motoriste (kar motosvetovci seveda smo), hitrejše in počasnejše.

No super, ker s 4T 125-ko, več kot dobrih 90 ne gre :rolleyes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!