Skoči na vsebino

sachs XTC 125


Crawling

Priporočene objave

Tut taki obstajajo :) Samo kolk sem jaz mogo menjavat gume, je to blo, ker so ob straneh zlizane, po sredini pa ko nove skoraj :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a se komu sanja kok stane ta crn XTC 125?

pa kok ma top speed?

peace

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kdaj so jih nehal delat??? kok kW masino majo???? k men je ta XTC ratu ful lepsi kt aprilia se posebi zarad vidnega frame-a pa bl ozke maske... k odkar sm jo vidu RSko v zivo morm rect da sploh 04' letnik ni tok lepa. ful ma presiroko masko pa odvzem zraka ma sam na eni strani. bljah <_< drgac se pa sedi na aprili al pa na XTCju cist isto. Cagiva mi pa ni usec k je fuuul prevec nagnen sedez in si s telesom jajca stiskas med tank pa sebe :cry: :cry: boli :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mau gledu na --> http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=4333 <-- temu pagu pa je kr neki zanimivih podatkov.

2t XTC so delal do leta 01' tko da bi ga verjetn v Avstiji letnik 01' dobu pod 500k. verjetn. pol bi pa sam naredu generalni servis pa bi biu kt nou. ane? :?

PEACE OUT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa un page je tud na splosn uporabn :)

kk je pa z masino pr XTCju? a je tko... hvalezna? a je ful navita? tko se slucajno komu kej sanja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist odvisno. TDR ni problem vzdrzevat, pri TZR zna bit pa kr konkretna jeba. pa gre za isto masino, le z drugacnimi settingsi (portmap, uplinjac, izpuh, itd. ). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mi tle govorimo o XTCju. a se komu kej sanja kasna masinca je to? kasne vozne pa uzdrzvalne lastnosti ma? bl kt cagiva al bl kt RSka?

pa folk na anketo! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mi tle govorimo o XTCju. a se komu kej sanja kasna masinca je to?

ni en reku d je yamahina, od DT/TDR/TZR?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo!

no na tistem forumu je en model reku da mu zaprta verzija gre 80mph. to je kok? ne res nimam pojma kok je milja. 1.8? :?

aja pa glejte to kwa so enmu naredl k so mu ga spizdili :blink: http://www.125ccsportsbikes.com/forums//in...?showtopic=4356

upam da moj motor nebo nikol dozivu tega... ;)

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sm ze najdu. 130km/h. sploh ni slabo za zaprto verzijo. :yea2:

a ta motorcek ma v sloveniji zastopnika? k jest na netu 0 ne najdem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

ok brez komentarjeu prosm... :rolleyes: stvari se dogajajo... O:-)

torej da ponovimo... SACHS je austrijska firma k vecinoma dela kr dobr uzmetenje, ukvarja pa se tud z motorji... obstajajo tud neki 1000ccm sam ta tema je namenjena enmu modelu k slis na ime XTC... u slo zastopnika na zalost ni, tanovi modeli (od 2001 dalje) pa so 4t verzije <_< :BUA:

pred 2001 je obstajala tud 2t k je mela podobne lastnosti k jih ma RSka (kr fino)

drgac motor je lep sam gniu :)

caw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

pa iz wseh wetrow skup nanosen! to ne more bit newem kakšna kwaliteta

evo da nebomo smetil po temi od Hyosunga... pomoje je motor kr kvalitetn... motor ma od TZRke (vsaj 2t modeli-kr hvalezna stvarca), vzmetenje mora bit ubijausko dobr, lep je pa tud B)

p.s.: valda govorimo o motorjih do l. 01. k naprej so 4t :BUA:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwem no, men je .....am...grd.. :> nic posebnga. mogoce grust :OK: sicer pa ni mwem kok lep no

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!