Skoči na vsebino

Gilera Runner SP 50 or Aprilia SR 50 DiTech


d3c7^

Priporočene objave

Situacija je taka...DENAR NI PROBLEM! :D

Ali

Gilera Runner SP 50 tanova...

ali,

Aprilia SR 50 DiTech tut nova..

(najnovejsi model kar jih je mislim)

Zdajle pa takole..Jas rabim motor KI

1. ima hitre pospeske, za tak motor..

2. se da dobro z njim polagat..

3. dobro koncno hitrost..

4. da je LEP! B)

5. hmm..kaj se uglavnem da je skuter 1A kar se tice vsega..

Prosim, prosim vas ce mi lahko pomagate z to izbiro vsi..od tistih najp. do tist ne :devil:

Aja pa prosim! Ce imas nek motor ki je naveden v threadu ....prosim ne govori (dej gilero, dej aprilo, mam jo tudi jas..odlicna je!)..

Malo bolj konkretni in odkriti bodite :afro1: ..in pa

Najlepsa Vam hvala! Z pozdravom Sandi Špenko.

(sem novi uporabnik, sem ze pobrskal ISKALNIKom z vsemi mogocnimi klj. besedami pa nism nic kaj uporabnega najdel..zato prosim)

post-18-1094678123.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+

Uzel bom tudi katerega drugi skuterja ki ima nastete podadtke (glej gor)

denar ni ovira sam da je lep, da gre, da hitro pospesi, da se ne kvari,..da je 1A

Najlepsa Vam hvala! Pozdrav Sandi Špenko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SRka in Runner imasta zdaj oba iste agregate (Pure Jet).Kaj naj recem oba sta to to... .) Ce nebos nic friziral je Pure Jet prava odlocitev malo zre,pospesek je,koncna solidna :) Ce pa bos friziral pa hyper 2 :OK:

Odlocitev je tvoja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak kot je Roba rekel... Če gledaš Runnerja Pure Jet, pol je agregat čisto isti kot na SR DiTechu. Pol izbiraš samo, kiri ti je lepši.

Glede tega Pure Jeta pa se sam odloči. Prednost je, da malo porabi, da odblokiran daje kar zadovoljive performance. Je pa tuning zelo drag in tudi ni pravih tuning delov, da bi bila nadgradnja tolko očitna..

Sam sem imel SR DiTecha. V ovinkih leži super, gre se nagnit do tačke, na prednjo gre, na zadnjo.. Lep je, na izi ga lahko še lepšega narediš :) Je pa res, da ti športni izpuh ne bo kaj dosti pomagal, oz. kiti (kar pa je isto kot pri Runner Pure Jet)

PS: Kaj pa Aerox Rossi replika 2004? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom tko reku mam gilero runner je sicer letnik 1996 pa me do zdej se ni razocarala pa ma 20000 km! Mam pa frenda k ma aprilio ditecha sam pa moja iber bol potegne pa tut koncna je iber bolsa pa mava oba sportne avspuhe! Tko ne bom govoru da je aprilia slabsa sam jst bi ti bl runnerco priporocu! pa sigurno se dobi vec delov ker je skor vse od piaggiota zanga pa sej ves da se najvec delov dobi kar se skuterjev tice! edin tok na te nove gilere se ne spoznam tok loh pa da je vse isto kot pri aprilii da se nm pametnjakovica delu!

.)

ja kaj boš reku da se za ditecha ne dobi delov? :hmm: :lol1:

ja za gilero so cenejši.Pa sigurno se runerco prej ukrade <_<

Pa kako more en več it ko pa imata oba ista agregata :rolleyes:

yeah right pa ti maš runnerco letnik 96 ta pa še nima direktnega vbrizga (sicer pa je vse odvisno od valčkov ane?)

sicer sem pa kar iz tvojega podpisa sklepal kaj boš napisal :)

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud DiTeche so ze vkradli brez problema ceprav nima noznega zaganjaca :xx: :xx:

ja ker skuter se pa ne da.

kokr jst vem da se runnerco vkrade v manj kot 2min ane? Nekje na enmu forumu sm bral slike so ble zravn :huh:

če pa diteche tolk izi kradejo kolker runnerce? :rolleyes: pol pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ditech je vec vreden tko da je za aprilio se vecja moznost kraje!

aha :yea2: Mal poglej cene!!! Novih modelov seveda

se mi zdi da ni prov velike razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koelga je mel prvo ditecha pol je prodal kupo runnera in je z runnerom 3x bolj zadovoljen bolj gre bolj je zanesljiv cenejši je pa še tunnat gre :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koelga je mel prvo ditecha pol je prodal kupo runnera in je z runnerom 3x bolj zadovoljen bolj gre bolj je zanesljiv cenejši je pa še tunnat gre :yea2: :yea2:

obadva sta purejet se pravi da se jih ne da lih kako tunat :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gilera vs. Aprilia?

Aprilia vs. Yamaha?

Yamaha vs. Gilera?

aH dej no sej ne gre za znamke .)

ne morš primerjat

Gilera vs. Aprilia (ta nova modela) Imata obadva isto mašino se pravi da je samo videz odločilen (par plastik pa bremze...)

Aprilia vs. Yamaha (ko sta obadva odblokirana Aprilia DiTech pihne Yamahco (arerox) v pospeških in v končni)

Yamaha vs Gilera :hmm: ampak spet he tu vprašanje kera yamhca pa kera gilera!

yamaha aerox vs gilera runner : Yamaha :yea2:

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh.. kirga koli boš kupo, ti bo prirasel k srcu in boš srečn, da ga maš :)

Vsaj kolko jaz vidim :)

Četudi so me jebali, da DiTecha ne gre tunirat, sem reko jebeš, pa sem šel stylat :)

V nobenem primeru ne boš zgrešil.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jezus ej!! A spet si ti pametn? Matr model tebe bom jst tko razbu če boš take meu :fight2: :fight1: :nono: !! Dej sprjazn se pizda no ni aerox najboljši skutr!! Tud ditech ni ampak če pa primerjaš oba nepredelana pa brez blokad je pa ditech boljši-če ne drugega vsaj v pospeških!! Pa ne mi govort da ni!! Glede tuninga je pa aerox VELIKO boljša izbira to se pa strinjam... Vedno k se začnemo kregat si ti taglavn!! A si res tolk otročji da se ti ne da nč dopovedat?! :blink: :ph34r: :xx:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz z odblokiranim DiTechom sem pihnil aeroxa (nick aeroxa :D), ki je mel gor ZXa, jaz pa vse original. Samo končno je mel par km večjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če lahk še svoj piskr pristavim....

kupi čim mlajšo sr50 z frgazarjem, kajti to je dream bike :wub:

sej zdej si se z ditechom sprijaznu..sm ni to to, ne še zdej

če pa že boš ditecha...pa glej da bo imel piaggio (purejet) motor in ne morini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gp ditech, ti si malo cuknjen. ditech pihne aeroxa? oba odblokirana? tudi prav.

emmm preber si M|t3k -kovo sporočilo.

isto je blo pr men! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bojo vojna? :xx:

jap spet. in pol morjo Americani vrzt nukico, da jo koncajo...

( ( ( BANG!! ) ) )

pi es: ce kdo kupuje skuter naj si prebere teme o skuterjih, ne pa da odpira teme v smislu "dejte mi povedat kir je bolsi", k vedno pride do kreganja pa nabijanja, pol je pa 30 tem "al je bolsi zip al typhoon", "al je bolsi BW's al zip", "al je bolsi typhoon al BW's"... :wacko: take debate so za v gostilne ob piru ali kavi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!