Skoči na vsebino

Nasvet glede opravljanja izpita in nakupa motorja


Lonchy

Priporočene objave

:yea2: sm stara 13 let pa me zanima kako delaš izpit za 50 kubičnih pa to.... js sm fuul nora na motorje :wub: pa me zanima če se splača kupt Aprillia RS 50 letnik 2003 k stane 700 000 sit pa gre sam 50 km/h.

pa še to učer sm vidla da ma moja frendica Natalija(14) Gilero 50 ccm sam nism nč najdla podatkov o tem motorju.

plis dejte mo pomagat.

P.S-kok cajta traja da nrdiš izpit za 50ccm :hmm: :?

P.S.1-js mam na bančni kartici okol 40 tisoč, pa me zanima kok cajta bi trajal da bi prhranla 700 000 če vsek roj.dan dobim prbližn 15 tisoč, pa vsak mesc 5 tisoč.

:unsure: :010 :music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa me zanima če se splača kupt Aprillia RS 50 letnik 2003 k stane 700 000 sit ...

No, tole po moje bolj spada pod temo o Skuterjih kot

v motocikle ampak bo to, ce je potrebno uredil dobri Ice. B)

:huh: Ne vem, ce se ti splaca, vem pa, da si ga s tem

denarjem (40.000 sit), takega ne mores privoscit :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stane 700 000 sit ...

plis dejte mo pomagat.

...P.S.1-js mam na bančni kartici okol 40 tisoč, pa me zanima kok cajta bi trajal da bi prhranla 700 000 če vsek roj.dan dobim prbližn 15 tisoč, pa vsak mesc 5 tisoč.

:unsure:  :010  :music3:

Konstano in takole po kapljicah :rolleyes: bos brez upostevanja vseh

mogocih atributov (kot so zivljenski stroski, obresi, nujne

potrebscine, prihodki-zasluzki, itd) potrebovala 8 let in

9 mesecev, kar pomeni, da bos po tako okrnjenem scenariju

varcevanja prisla do zadostnih sredstev sele po 22 letu starosti. <_<

Slabo kaze, a ne :cry:

Naj te razveselim :OK: : Starejsa, ko bos, vec prihodkov bos imela, tako

da se zna zgodit, da prides do motorja mocno prej pred 20 letom! :yea2:

:P Pa pol ne pozabit se na strosek registracije in goriva :kva2:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to učer sm vidla da ma moja frendica Natalija(14) Gilero 50 ccm sam nism nč najdla podatkov o tem motorju.

S kje pa je ta Natalija(14)? Ali ima Gilero DNA rdeče barve?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, majo eni finte :lol1: Pomoje boš kr precej šparala, ker rojstni dnevi niso glih pogosto (razn, če se pretvarjaš, da si se dvakrat rodila). Sicer si pa zračunaj sama, kako bo s prihodki. Pa najboljše, da si še nekaj babic pa tet omisliš, pa poletno delo, pa ti bo mogoče zneso za onega Derbi GTR ;) Je treba delat...

Izpit za 50ccm pa delaš pač tolko časa, kolkor si pač levi. Zdaj se moraš še nekaj po cesti vozit, jas sem tiste čase enkrat med stožci peljal in to je blo to... Raje idi delat izpit za 125ccm čez dve leti <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim d so ti vsec sportniki - lepo to. B)

lej, ni ti treba kupovat novega motorja - taka zadeva je draga ko hudic, ker pol zanj dobis dosti manj kot si dala. mislim d je rabljen motor dosti boljsa izbira, tako financno, kot za ucit (ker za manj denarja dobis boljsi motor). .)

aja, izpit se pa dela enako kot za 125ko. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za izpit rabiš od 40000tisoč minimalno do nevem kolko odvisno kak si nerodna

kaj se pa rske tiče obvezno kupi rabljeno pokoplje te če kupiš novo pa ko jo kupiš novo ne vleče nikamor jaz sem moral mojga v brek v1 predstavi ter še z nogami pomagat nikamor ne gre

kajse pa tiče pol ko zamenjaš izpuh pobereš blokade mogoče še zamenjaš bat pa je to to

pridno šparaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep. izpit je okrog 40. pol pa prištej še enkrat 40 za registracijo in zavarovanje.

Motora se ti pa ne splača novega. www.bolha.com ali www.(Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) inmaš kr nekaj RS50 gor :)

PS: Šparala boš kr precej.. pomojem boljše posojilo pri starših vzet :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah je malo neumno !! :BUA: za izpit ....... lahko tako racunas

-plavi karton+predavanja 15k = 15.000 sit

-teorija okrog 7k=7000 sit

-ure (voznja s skuterjom) 7 ur po 6k = 6000 sit vsaka ......pozimi pa bo 7000 sit vsaka minimalno je 7 ur ......ce bos rabla vec kot

moje sosolke bos rabla vec placat !!

GLEDE SKUTERJA :devil:

-aprillio SR (di tech) dobis za veliko manj ......tko da ne ciljaj letnik 03 za 700k

-priporocam Piaggio NRG mc3 ali mc2 za PUNCO kot si ti pa Gilera Stalker = :OK: Gilera Stalker je malo manjsi

skuter pa se lahek je za punce primeren ce ne pa vivacity .....ki je podoben temu .... al pa ZIP

ce rabis se kaj Sh0Ck_eR@hotmail.com

cya B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahk poveš kje si te cene zvedu? pa kj je plavi karton? :)

lih koncujem izpit mam samo glavno voznjo tko da vem kolko sem placal pa kolko je kera stavr stala B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je blo tko, da si rabu min. 10 ur, jaz sem jih mel 13. Ura je 5k, testi so 5k, predavanja 10k. Zracunajte si sami.

ja mogoce pri tebi ........zdaj je vse drazje ....... pred 2 leti v izoli je bil izpit 6k ... ostalo je blo zastonj ......prejsnje leto so pa dali nov zakon :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi ble take cene pred 2ma letoma bi jaz rajše počakal še malo pa šel za A delat, ker to se več ne splača :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jezus tut nima dolg ispita a je tko? jst sm sam 6 ur obveznih vozu. 7 je bla že ispitna. ura je koštala 4 jurje fruzga se pa ne spomnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!