Skoči na vsebino

prevod besedila-nujno


SRmaniac

Priporočene objave

ja.tule sem iz ene strani skopiral besedilo in ga ne razumem.tu na sr50 znam vzet ven blokado v variomatu,izpuhu,nikjer pa ne najdem opisa,kako bi vzel ven blokado na fergazerju.imam sr50www.blokade so enake kot sr50LC

EVO:

Vergaser:

Dort gibt es nur eine Variante: Der Einlaß-Querschnitt ist verengt! Tauscht einfach den Ansaugstutzen aus! Es ist Blödsinning alles auseinanderzunehmen und aufzufräsen! Erwartet aber keine höchstleistungen durch diese Entdrosselung, es bringt nämlich nicht gerade viel!

ZAJ ,ČE JE TO NAVODILO ,NAJ MI GA PROSIM NEKDO PREVEDE,ALI PA MI DAJTE LINK OD KAKE TEME,V KATERI JE NAVODILO.TNX

ANŽE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole "iz rokava":

Za to je en sam način: vhodni (sesalni) presek je zožan! Enostavno zamenjajte sesalni del! Neumnost je vse (razdreti) in izrezkati! Ne pričakujte pa od tega kakšne velike moči. ne prinese namreč ravno veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA AVSPUH MAM GIANNELLI BLACK SWAN,FERGAZER PA NE MISLIM NOV KUPOVAT.SICER MAM ENGA DOMA,SAM NEWEM ČE PAŠE GOR.JA DAJ TE NAJ NEKDO POVE ZA TOTI SESALNI DEL.KJE NAJ TO KUPIM? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!