Skoči na vsebino

Kako se je motoristek znebil žene


fazerer

Priporočene objave

mater ste moški če vam tako sploh lahko rečem, :hmm: čudaki

lahko...kar je res je res..... :yea2:

sampuncestepaseboljcudne...... :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega se bojim, da bo preveč sama doma :hmm: razen, če je kakšen bober sosed, da ji bo rožice zalivo, ko mene ne bo :ph34r: :lol1: :lol1:

"Ča je pri bajti slab gospodar, rešuje ga dober vrtnar"...je pred leti prepeval Sasha, pol so ga pa u čuzo strpal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ča je pri bajti slab gospodar, rešuje ga dober vrtnar"...je pred leti prepeval Sasha, pol so ga pa u čuzo strpal :lol:

Preveč je rožice zalival :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabljal je napacno gnojilo.

Tisto z veliko C vitamina :naughty: .

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek ti si dežurna faca, po moje se ti tud sanja ne, kok te mora met žena pun kurac... :lol1:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imate res toliko norih ljudi okoli sebe, ki se hočejo vozit z vami :? . Pri meni jim še na misel ne pride :( .

LP - M

Definiri to norci

Jaz se vozim zelo solidno (upoštevam cestno prometne predpise) koliko se jih da O:-) moja končna hitrost je 130-140 km na uro, če pa po ovinkih si daš duška (mislim, da je to čar motorizma) pa ja nisi že norec :hmm:

V vsej te zgodbi je samo to, ko vozim sam s sopotnico dosti hitreje, pa me po končani vožnji vpraša- a nisi ti zdaj malce preveč hitro vozil :hmm: pa rečem neee O:-) tukaj sta pa prišla dva cestaka :devil: eden ni folgo :cry: drugi je pa čisto lepo hitro vozil :notworthy: in tukaj se je sopotnica ustrašla, da ne bo šlo prehitro :naughty: mogoče je res malo šlo :hmm: in to izven naselja :yea2:

Zato pa te norci so že pri 80-100 in več km po naselju :devil: izven naselja pa tudi do 220 in več km :devil: Lp Motoristek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek ti si dežurna faca, po moje se ti tud sanja ne, kok te mora met žena pun kurac... :lol1:

Jaz imam žensko ne moškega :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!