Skoči na vsebino

Ministrstvo za motociklizem


Priporočene objave

Torej,

v Ortu deluje Ministrstvo za rokenrol, poznam tudi ministrstvo za anarhijo, pa institut za zmedene itd ...

Poigravam se z idejo Ministrstva za motociklizem. Mater, to bi blo odlično ime za firmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAAAAA, JS SM ZRAVN!!! :kva2: zavzemu se bom za pet GP dirkalisc (v piranu namesto pristanisca, v Mariboru na Slomskovem trgu, v Ljubljani na kongresnem trgu, v Kranju tud nekje v centru pa v Celju namesto mestnega parka), ograje do konca do tal, ukinat cestnino na avtocestah, zmanjsat zavarovalnine za motocikle za vsaj 95% (ce ne kr za 110 - neka dnarja bi mi prav prslo), uvedit bi blo treba subvencijo pri nakupu gum (kakih 80% bi blo cist dost za zacetek), delat na dobrem glasu motoristov, *HHHHHHHHHHHHH* (forgot to breathe, need some fresh air... :wacko:)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..men pa ni vsec, pol bi morali spet prej ali slej kravate nosit!

Jest se mam že od nedaj za gospoda in mi to sploh ne bi blo težko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit bi polagal na rondojih pa letaliscih - ko se s kolenom dotaknes tal, pa ko znas nardit 10-metrski stoppie, ti ga dajo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ni vrag da če bi en motosvetovec kandidiral da ga vsi tukaj spravimo v parlament pa da začne vsaj en štimat nekaj na tem področju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ni vrag da če bi en motosvetovec kandidiral da ga vsi tukaj spravimo v parlament pa da začne vsaj en štimat nekaj na tem področju.

štimat sam sebi biznise ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, a sem kar naenkrat volilni kandidat? :D

no, kaj mi obljubiš? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubil ti bo marsikaj sam izpolnil bolj malo.... :D

tell me 'bout it... O:-)

:naughty:

Popravljeno . Popravil špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok,ok,ok,ne me tepst, sej se javim, grem jest..prostovoljno. Zavzemal se bom pretežno za ekologijo:

-ukiniti cestnino* (pri speljevanju gre še največ benza-treba je samo 1x speljat in do cilja nič več)

-uvedit bi blo treba subvencijo pri nakupu gum* (uvesti menjavo staro za novo z doplačilom)

-delat na dobrem glasu motoristov *(predvsem pevsko-pivske vaje za šankom in dober glas pri visooookih vrtljajih in dobrem roru)

*sposojeno pri Zoku in dodelano

-da se izognemo poplavam, se prepove dež od marca do oktobra

-v izogib nepotrebnim ustavljanjem(glej tč.1) se ukine tudi radarje in kontrole prometa

-kamionski in kombi promet se preusmeri čimdlje od cest (železnice ali kar na avion) s tem se poraba naftnih derivatov in onesnaževanje zmanjša

-v vseh kampih po sloveniji ob predložitvi prometnega dovoljenja za Akat brezplačno kampiranje + welcome drink (nima veze z ekologijo. :D , ampak je vseen dobr)

-lastniki motornih koles niso zavezani za oddajo dohodninske napovedi (varčujemo papir in varujemo gozdove)

-če je zunaj lepo vreme, lahko motoristi koristijo +25 dodatnih dni plačanega dopusta (poleg rednega dopusta), pa še šef mora obvezno z nasmeškom zaželeti srečno pot (možna prijava inšpekciji za delo. sankcija +5 dni dod.dopusta in povračilo potnih stroškov za tisti dan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit bi polagal na rondojih pa letaliscih - ko se s kolenom dotaknes tal, pa ko znas nardit 10-metrski stoppie, ti ga dajo. :P

Dobra ideja :OK: , pa po celi Sloveniji za traktorje traktorske steze nardit da se ne bi premikali po polžje in spet ena nevarnost manj :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volite mene bo skoz sonce zelena trava temperatura ozračja 27 morja 25,nov asvalt na ridah in seveda po motorisrtičnih destinacijah,ukinjena cestnina,znižanje zavarovanja za 70% menjava vašega motocikla po prevoženih 20.000km za novega,ukinitev merjenja hitrosti,znižanje cen rezervnih delov in pnevmatki,prepovedano izsiljevanje in zbijanje motoristov,za krajo motorjev pa sledi električni bik,ki najprej skuri mednožje in nadaljuje proti vrhu in tako naprej,sedaj se primite za uho dvakrat povlečite in zbudili se boste iz sanj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!