Skoči na vsebino

Fedre (kuplunga)


Maniak

Priporočene objave

Na lindempa sem narocil set polini fedr. dobil sem modre, rumene, in sive. zanima me pa koliko so kateri trši. ker jaz ubistvu rabim +30% pa ne vem kake barve so ti. tenx za info (pod iskalnik nisem nic najdo tak da me ne grajajte)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na lindempa sem narocil set polini fedr. dobil sem modre, rumene, in sive. zanima me pa koliko so kateri trši. ker jaz ubistvu rabim +30% pa ne vem kake barve so ti. tenx za info (pod iskalnik nisem nic najdo tak da me ne grajajte)

Modra=najtrsa

Rumena= 2 najtrsa

Zelena= 3 najtrsa....

Mislim da gre tako lestvica sem ze pozabo ze dolgo nimam vec nix polini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kolko vem je to ona velika fedra ko je tam med sklopko pa onim ko gre vmes jermen kaj te vem kak se reče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega pa nazalost nevem :) jaz sem jo dobil zraven multivara, vendar je nisem dal noter ker mi ni nic bolse sal skuter, samo se morem nekaj sprckat skupaj pa bom jo mogoce uporabil :) Za kaj pa je pa nevem me tudi zanima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je za 15% trša povratna fedra od originalne, uporabla pa se pri predelanih skuterih, ko ma motor tolko moči, da jermen drsi, pač bol kot je predelan trša se da fedra, je pa valda potem bolši pospešek ko jermen ne drsi več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na lindempa sem narocil set polini fedr. dobil sem modre, rumene, in sive. zanima me pa koliko so kateri trši. ker jaz ubistvu rabim +30% pa ne vem kake barve so ti. tenx za info (pod iskalnik nisem nic najdo tak da me ne grajajte)

siva +7%

rumena +15%

modra +30%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!