Skoči na vsebino

Green Card


Priporočene objave

obstaja se kak nesrecnik pod soncem, ki ga green card in podobni pop upi spravljajo ob zivce??

kaj nardit?? ad-aware ne upam uporabit k se bojim d bi mi imesh crknu (v win98 mi ni vec delala ne kazaa, ne imesh, ne nic - res pa da ni blo vec popupov), pop up blockerja neb meu k rabim pop up okno za motosvet (ob novem PMu), zaenkrat sm mal registre preuredil da mi vsaj google ofne ce mi ze mora kaj ofnat, pa se ena fora je - ko na messengerju kliknem "moj postni nabiralnik", mi vcasih ofne google namest hotmaila... :angry:

WTF to do? morm se znebit te nesnage, na tak nacin da bi mi iMesh se naprej delal... :huh: ...sj ko bom mel dost zdownloadanga bom tak DC++ zacel uporablat, sam do takrat ga pa se rabim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ti za preventivo, pred temi nadlogami priporočal ZoneAlarm, ki kar uspešno zavrača Pop-up in cookies (odvisno od tega kakšno zaščito si nastaviš). Možen probelm, ki se ti lahko pojavi ob previsoki zaščiti, je zelo upočasnjen internet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej maš v IE popup blocker.Samo, nisem siguren, ali ga dobiš v SP2 (ta se mi je sam instalirou v službi, medtem, ko sem ga doma moral sam dwnl iz MS strani, kljub temu, da sem namestil SP2) Meni deluje zelo dobrp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pravijo uporabljaj mozilo... če boš vklopil SP2 zaščite potem baje res bye bye imesh in kazaa, najboljše zdravilo kot vedno je redno arhiviranje in pa magični format c:\ ...

adaware pro meni ni naredil še nobene škode na p2p programih je pa res, da pri eni nesnagi je čisto nemočen.. a vseeno najboljši,.. ZA Firewall je proti temu rahlo nemočen,.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap,v firefoxu pol itak lahko nastimas,katerim stranem dovolis da ti odpirajo nova okna-v tem primer ti napises motosvet.com in ti bojo PMi normalno delal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri pop-up blokerjih lahko naštimaš izjeme internetnih strani kjer ti ne preprečuje pojavna okna...tako sem jaz naredil pri Sp-2 in sem motosvet naštimal za safe oz. zaupanje vredno mesto....tako da pm-je dobivam...povsod drugje pa mi preprečuje.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popup-stopper ali pa kakšen firewall (norton naprimer). Kazzo pa še uno drugo zadevico pa hitro zbriši. Ne bi verjel kaj vse ti to nameče na računalnik - se ne splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri pop-up blokerjih lahko naštimaš izjeme internetnih strani kjer ti ne preprečuje pojavna okna...tako sem jaz naredil pri Sp-2 in sem motosvet naštimal za safe oz. zaupanje vredno mesto....tako da pm-je dobivam...povsod drugje pa mi preprečuje.... :)

bom vrjetn kr to naredu k pridem domov. pri nekaterih straneh res rabim pop upe, ostalo pa me kr konkretno spravlja ob zivce... ...ni mi pa kakga web browserja za instalirat, k nism edini k dela s compom, pa pol znajo bit kaki problemi(mama'n'stuff). .)

hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nic ni pomagalo, karkoli sm naredu, se je stvar ponovila.

Zok got pissed off, zbrisal kompletno particijo na primarnem disku, in na novo instaliral winse + zone alarm. brez iMesh-a in KaAaA. B)

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clean start. Včasih res ni druge kot radikalna akicja na compu. Pa sedaj ne pozabi na firewall! Adaware je tudi zelo priročna stvarca.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

firewall imam (Zone Alarm), mam pa par pripobm nanj (oz. predvsem nase): NE ZNAM nastavit, da bi na motosvetu se prkazu popup pr novem PMu. imam med trusted areas, pa vseen.. ..GIF animacije ne laufajo (kak bedno je zaj v vomitoriumu, k se nic ne dogaja!! :cry:), pa DC++ mi ne dela. sem na hubih, pa ne najde ama nista. :cry: any hint??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa DC++ mi ne dela. sem na hubih, pa ne najde ama nista.  any hint??

:topic: če si na novo dal gor DC++ peveri če si vse izpolno, pa sprobaj različni povezavi ACTIVE in PASIVE.

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za nasvet, preklopil sem na passive, in v enem dnevu pretocil 1,5 gigabajta. B)

aja, zanima me, ce ima zone alarm kaj opraviti s tem, da smajliji niso vec animirani (GIF animacije stekajo).. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!