Skoči na vsebino

Politične zarote - črna bodočnost


Broj Jedan

Priporočene objave

Zanimivi ste. Eden trdi nekaj, drugi drugo, toda vsak tako samozaverovano vase. O vprašanjih ki zadevajo "Boga" in naravo človeka. Vse kar lahko jaz pripomnem na to je, ne vem. Oziroma sem tiho.

Če je vsakemu izmed nas edini argument lastna domislica, četudi še tako dobra, mi to ni v nikakršno zagotovilo, da smo roboti ali posledica naklučji.

Zato je pa težko živeti v svetu z neskončno resnicami. Ker ne vem ali je kakšna temeljna ali ne. Vse kar mi zaenkrat preostane, je spoznavanje teh neštetih verzij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komunist...najvišji program...ohranjanje vrste???

1. Neplodni nimajo tukaj kaj iskati, pedri, lezbijke tudi ne, tisti, ki so brez otrok po lastni izbiri....??? Zakaj pa potem so, kdo jim je tak falš program ustavil in zakaj---mogoče bi moral programer zamenjat pijačo :hmm: ?

2. Vrste izginjajo..nastajajo pa nove

Komunist

Postavljanje vprašanj samemu sebi, potem pa prepustiti podzavesti, da odgovori na njih, je osnova vsakega razumnega razmišljanja.

Čim je vklopljen razum...je podzavest potlačena/ neaktivna; v bistvu ti jo razum omejuje.

Človek ni robot, ker ima spoznanje in s tem možnost izbire (to je tisto kar je nerobotsko) vedno se odloča (razmišlja) med JA in NE...kako se bo odločil je tisto kar ga definira...spet po našem pojmovanju: kakšna oseba si. Razlika med otrokom in odraslim je samo v iskušnjah (svojih in drugih), iz katerih se učiš, ali si dobro ali slabo izbral...spoznanja so pa zelo tvoja...(iz istih situacij ljudje doživimo različna spoznanja) in seveda zavedat se je treba da iz knjige ali pripovedovanja ne boš izvedel kako diši ananas...torej ni jo čez lastno izkušnjo.

Narediti otroka..to zna vsak tudi nek zapit osebek z iq 15...zakaj, če je vse tako robotsko simple, mi fotr in mami...ne moreta narest enga ubogega prsta, če mi tega odrežejo...to je mačji kašelj v primerjavi s celim bitjem.

Sym...naključna bitja...ne, med miljardami spermijev, ki jih je skozi življenje izločil moj fotr je ratalo glih meni :grrr ...nisem naključje....... sem, grem in spet pridem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym...naključna bitja...ne, med miljardami spermijev, ki jih je skozi življenje izločil moj fotr je ratalo glih meni :grrr ...nisem naključje....... sem, grem in spet pridem B)

Kako pa veš kaj TEBE definira ... morda mamino jajčece, morda očetov spermij, prva celična delitev ... nekaj tretjega ... :hmm: .) Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno se odloča (razmišlja) med JA in NE...

Bog je dal živim bitjem pamet ne zato, da bi lahko pisala poste na forumih, ampak zato, da bi lahko preživela. Za delovanje je potrebna energija. Rastline jo dobivajo od sonca, živali pa od rastlin in drugih živali. Živali z malo pameti so že vse izumrle.

In pravilno si napisala, vedno se odloča med JA in NE, kajti prav vsi programi so pisani na odločitvah med JA in NE! Drugače se sploh ne da programirati.

Si se pa spustila v drobnjakarstvo, neplodni in tisto, kot da se stroj ne more pokvariti! Pokvarjen stroj pa je predviden za hrano drugemu. Ranjenega leva požrejo hijene!

Saj vem, da te moti duša. Živali imamo realna čutila, vid, voh, tip, sluh in okus. Vsa so razvita glede na vrsto hrane. Pes ima fantastičen voh, da lahko zavoha svoj plen, mačka dobro sliši in vidi v temi, ker miši ponoči prilezejo iz lukenj.

Kot pomoč za obstoj pa imamo še duševna čutila kot je dobrota, plemenitost, jeza, zavist, zloba, sovraštvo itd. Temu pravimo duša. Dobra duša pravimo, če se kdo žrtvuje in pomaga drugim.

Vsaj začasno izklopi verske dogme. Že sedaj imamo robote, ki samostojno razmišljajo. Za sedaj so še le specializirani. Vesoljski, v tovarnah, šahovski robot že sedaj premaguje najboljše velemojstre in nikoli ne spregleda figure. To bo šlo hitro naprej. In ne spreglej! Vsi roboti imajo vgrajene programe za delovanje!

Poskušaj sama sebi odgovarjati na zastavljena vprašanja!

Te lepo pozdravljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje dojemanje sveta, moje reakcije in akcije....in seveda račun za telefon...ki me vsak mesec spomni da definitivno SEM.  :?

to že ampak ali bi bila ti tudi ti, če bi se kateri drugi paglavec uspešneje zapodil do jajčeca ... ali pa če bi tvoja mama zanosila en mesec kasneje ... ipd ... to so konkretna vprašanja, ki mene zanimajo ... :hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem sama sebi že odgovorila na vprašanja in sem ugotovila:

1. Drugim pomagam zato ker se jest bolje počutim--toliko o dobroti.

2. Na enake situacije reagira vsak drugače (torej tule ni programa) in vsak vidi, sliši, dojema drugače-po svoje.

3. Glede na fantastično razvitost čutil oz.prilagojenost? Človek ima NEIZKORIŠČENE možgane čeprav je to tisto kar naj bi bilo oh in ah bolje in potrebnejše od vonja in oči......uporablja jih dejansko zelo majhen procent...medtem, ko je netopir razvil svoj sonar do potankosti in nam bi bilo za preživetje dovolj eno tako razvito čutilo...možgani so veliko več..

4. Človek se od živali loči tudi po tem, da se ne pari z bližnjimi sorodniki (pusti bolnike pri miru) po nekaterih definicijah naj bi mu bilo to pogojeno z dušo oz. bog-om (bog zgolj in samo ime..ne stric na dveh nogah).

5. Človek razmišlja kaj je bilo, kaj bo, žival ne....vzame trenutek in JE ta trenutek, ni nikakor vezana na čas...a jo boli 2 uri ali 2 dni....njo boli zdele a jo bo tudi jutri ni pomembno.

6. Danes ni noben ,,peder....,, ogrožen od nobene hijene...in do sedaj niso izumrli (ko bi jih lohk spucali)...zdi se da jih je čedalje več.

Včem pa je po tvoje fora ,,biti robot,, oz. kaj tvoj bog z njimi (nami) počne in seveda zakaj?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to že ampak ali bi bila ti tudi ti, če bi se kateri drugi paglavec uspešneje zapodil do jajčeca ... ali pa če bi tvoja mama zanosila en mesec kasneje ... ipd ... to so konkretna vprašanja, ki mene zanimajo ... :hmm:

Jest mislim, da sta oče in mami naredila samo kalub...dušo notri posejal ...to pa nista več ata in mama...zdej a jo kdo poseje al si sama izbere kaj se bo v tem življenju naučila....in zato izbrala točno mojga fotra in mami...mogoče imajo kakšne ,,neporavnane račune od prej,, in dokler se stvari ne pošlihtajo se rojevamo v različnih vlogah v isti skupini ljudi-duš.

Pa nisem nek hare krišna al neki ampak trenutno se ukvarjam z vprašanjem obstoja in bla bla bla... in prebiram to in ono...in zdi se mi dokaj razumljivo in nekak sprejemljivo, verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vsemogočni, klanjam se pred tabo. Celo življenje sem jo iskal, resnico namreč. Vedno se mi je izmikala. In zdaj prideš ti, pa rečeš, da je resnica samo ena.

Ponižno te prosim, bodi toliko dober in me reši muk dvoma in dilem.

Povej, kaj je resnica. Kaj je ta ena in edina resnica!?

Ne, ljudje res ne vemo kaj je resnica. Zato prosim, bodi dober in razjasni našo nevednost. Še enkrat te naprošam. Povej, kaj je resnica.

Oprosti za zamudo, izgleda da sem spregledal.

Kako, pri bogu, bi naj bilo več resnic? Bog je ali pa ga ni. Resnica je samo ena. Ali res obstaja bog, ali pa ne obstaja. Jasno je, da oboje ne more biti hkrati. Torej je resnica samo ena.

Pa to bi lahko tudi sam ugotovil brez moje razlage!

Če pa iščeš, katera od obeh možnosti je resnica, pa ne morem pomagati. Osebno trdim, da bog obstaja. Ne prenašam pa ver in verskih voditeljev, ki si s prodajo boga ponižnemu ljudstvu služijo kruh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!