Skoči na vsebino

Naj vas romunsko zlato ne premami...


Kaiser

Priporočene objave

pa to se je očitno hudo razpaslo.. a plavi nič ne ukrepajo? :?

Menda ukrepajo. Je bilo že večkrat javno povedano s strani policije, da jih lovijo. Vendar je menda problem v tem (čist verjamem), da niso skoz na istih lokacijah in ne ob istem času. Pa verjetno bi jih moral dobit pri samem dejanju. Ampak tud teli cig... niso tako neumni, da bi šli pred policajem skakat. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa une :ph34r: polcaje, ka ne veš da je polcaj dokler ga ne udarš? jih lepo mal iz pisarn pa bifejev na tankštele v (bele)golfe postavt pa da kao malcajo (cel šiht)-sej vsaj s tem ne bojo mel problemov,ker že obvladajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ukrepajo. Je bilo že večkrat javno povedano s strani policije, da jih lovijo. Vendar je menda problem v tem (čist verjamem), da niso skoz na istih lokacijah in ne ob istem času. Pa verjetno bi jih moral dobit pri samem dejanju. Ampak tud teli cig... niso tako neumni, da bi šli pred policajem skakat. <_<

:lol1:

Saj vem da si napisal menda in da nimaš ti nič pri tem, ampak :wacko: če so to res izjavli

kdo koga tukaj lovi... a to je vse kar znajo naši kriminalisti?

čičat in čakat :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Sem prebral dosedanje poste glede na to temo. Moram izraziti ogorčenje, kako ste lahko tako neempatični in nestrpni do tujcev, ki so povrh vsega še zelo revni. Moramo upoštevati, da so iz revnejših krajev in bi jim morali kot razvitejša in evropska država pomagati ekonomsko in emocionalno. Kar pa je od vsega tega najhuje je pa to, da jfoiah fiaodhfadfn hfoadmf djkahfa foahfado kadfho dakšnbllf

Ma, zajebavam se, no :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zej ža en cajt po Solkanu in Novi Gorici špancirajo, ne vem kaj so čehi al poljaki al ukrajinci in prodajajo neke dalnoglede...

veste kaj, ko vidite take cigote ob cesti, ki skačejo pred avto in te na vsak način poskušajo nategnit... se spomnite na naše vrle POLICAJE in vam bo slika jasna :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

prašte cigote, če so bili šolani v tacnu :kva2: :kva2: :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Če se prov spomnim je blo to v ponedeljek! Zapeljem v Litiji na glavno cesto proti LJ in vidim avto z vsemi 4 žmigovci! Tip mi maha zato ustavim češ če je kej za pomagat! Pol mi začne neki glumit kao da je iz turčije pa da jim je benza zmankal! pa mi v roko tlač prstane! Sem mu reku da mam 100sit k mu jih lohk dam pol pa sem samo speljal! Sem pa vidu da ko sem prehiteval avtomobile da vozniki masnovno telefonarijo! Pri meni bi predolgo trajal da se razstavim in pokličem!

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!