Skoči na vsebino

WRC Sardinia


devilish

Priporočene objave

1. - 3. 10. je rally v porto cerve... na sardiniji seveda :) ta vikend...

Uh, žal, to pa ne bo šlo... od 1. oktobra sem v ZDA...

PS: To NI _ta_ vikend... naslednji...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst si fullllll želim na kšn WRC rally samo tkole med šolskim letom si nekak ne morm privoščit cel vikend zamudit na rallyju!

Čist informativno mi povej...kako pa misliš it na Sardinijo???Mogoče avto,letalo,avtobus???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel vikend zamudit na rallyju!

"Cel" vikend ZAMUDIT na rallyju!?

ben ja... v naših cajtih smo meli dopust v šoli, pa si si lahko vzel fraj legalno 5 dni... če ne si pa lahko tud mami povedu da bi kako opravicilo... (lih k bi bil v petk odsotn sigurno)... :)

ma ne mislim it če ne dobim družbe... ben avta doma za do sardinije mi ne dajo... letalo je predrago... bwoo... bi se že znajdla kako...

v bistvu sm upala če gre kdo, al pa če bi se zmenlo, da se gre z avtom v štirih al petih, k se stroški pol dost lepše porazdelijo... če grem z lastnim prevozom, sama al pa v dveh, mi gre lahko v teh treh dneh... pomoje kakih 300 evrov... malo preveč za moj proračun :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gimnazija(vsaj naša)nekak ni sinonim za žurersko šolo...te tolk za čez vikend zaposlijo da bi si težko težko prvošču vikend brez misli na šolo :doze: :BUA:

Ja pa sej zdej si še zmeri legalno lahk vzamemo 5 dni dopusta samo to gre men ponavad za kšno smučanje al pa na konc leta da prej doma brezskrbno uzivamo...drgač za kšn dan se pa mamico prepriča v podpisovanje kšnih bolečih glave,trebuha,slabosti,itd,itd...

Drugač pa mislim da bi se do Sardinije dal zapelat z avtom sam je res bol fajn če se štirje zberete pa stroške porazdelite!

A tam se spi v šotorih na prostem,hotelu...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdorkoli in kadarkoli gre na Sardinijo. Obvezno prej kupite karte za trajekt, ker drugače se zna zgoditi, da ga - kljub voznemu redu - ne bo.

Več o tem tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sm prej gledu posnetke.. Dobr je zledal, ker je bla na štartu enga brzinca obešena ob cesti Slo zastava. :OK:

Pa se na netu najdemo slikco...

post-1381-1097144733_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!