Skoči na vsebino

Motoristi šaleške kotline združite se!


Priporočene objave

Ker nisi dezinficirala grla kot smo ti svetovali. Matr a si mogla un Red bul žulit ne da bi ga malo začinila. Zarad tega sem brez kave ostal naslednji dan. :cry:

(torbesoševednoprimenipress) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal ... kaj ma tvoja jutranja kava z mojim večernim redbullom :?

čuvajtorbepresshvalapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te tolk kuha da še veš ne da sem te klical?????  :angry2:  :cry:  :blink:

Ja :cry: ... sorry :slap: :wacko: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oproščeno. Btw mislim da se bo jutri dal prit z mopedi :D

:blush: se bo moglo dat pridet z motorjem, ker avta nimam.....

pol smo zmenjeni za ob 19h, sej zamudila bom vseen sam da vem kolk lahk.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno, možno.. ti sporočim preko dneva (lahko mi na PM kak GSM butneš, da dorečeva)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil pa motoristek, oglasita se! :D

To ni prošnja!

to je prvoaprilska!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam po moje si pa ne upata......  :lol1:

sej pa bomo mi dal za kak kofe, če mislita da bosta mogla vse vidva dat.....

Evo mene iz fitnesa :yes: od Špilferderberja ni glasa :hmm: mogoče mora še kar v kotu klečati :lol1: jaz pridem, ko je rekla mukki, da da za kofetek :yea1:

Pridem s štirimi kolesi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: mogoče mora še kar v kotu klečati :lol1:

Mali! :grrr

Prišel, popil dva para rogov, spoznal osebo, ki me pozna od pamtiveka, podebatirali in odbrzeli v noč (motoristek je pa pravi motorist (stara cesta, ne AC) :) )..

se pa v šaleški dolini zbira dvakrat več ljudi kot v celjski sekciji.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali!  :grrr

Prišel, popil dva para rogov, spoznal osebo, ki me pozna od pamtiveka, podebatirali in odbrzeli v noč (motoristek je pa pravi motorist (stara cesta, ne AC) :) )..

se pa v šaleški dolini zbira dvakrat več ljudi kot v celjski sekciji.. :grim

In PERVY me prehiti na Vinskogorskem klancu :naughty: in jaz za njim, ko budala. :kva2:

Ne vem ali je videl, da se en norc :ninja: za njim podi, pri odcepu za Dobrno sem mu požmrkal in zatrobil in lepo v koloni odpeljal do Celja. :yea1:

Ja Velenčanke so pa res dobre mrhe! :naughty: Jutri dežuram pri XXX. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In PERVY me prehiti na Vinskogorskem klancu :naughty: in jaz za njim, ko budala. :kva2:

Ne vem ali je videl, da se en norc  :ninja: za njim podi, pri odcepu za Dobrno sem mu požmrkal in zatrobil in lepo v koloni odpeljal do Celja. :yea1:

videl videl pa ti nisem mogu vredu pobegnit ker sem imel temni vizir pa krepko prenizko nastavljeno sprednjo luč in nisem nič videl :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl videl pa ti nisem mogu vredu pobegnit ker sem imel temni vizir pa krepko prenizko nastavljeno sprednjo luč in nisem nič videl  :slap:  :wacko:

Glavno da si bil prišel do doma v 30 minutah, da ji je ostalo še 30 minut za urejanje večerne toalete.... :naughty:

...... motoristek, aja a da so te velenjčanke očarale :yea1: bo treba večkrat prit naokol :rolleyes:

Popravljeno . Popravil mukki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!