Skoči na vsebino

Motoristi šaleške kotline združite se!


Priporočene objave

Že nekaj časa opažam da imajo nekateri začetek tur v Velenju, pa me zanima, koliko motosvetovcev je kaj iz šaleške kotline. Če imate čas vabim vse da se dobimo ta četrtek (23.9.2004) ob 18:00 na pijači v Skalci. Vljudno vabljeni (vsaj tako ponavadi piše na vabilih).

L.P.

Seveda vabljeni tudi vsi ostali, če boste kje v bližini. Do lokala pridete če za tunelom (smer velenje->koroška) zavijete na prvem križišču levo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem drugic. Trenutno sem oddaljen cca 600 km od Velenja.  B)

A živ si pa še?? Te ni nč več za videt??

No pa drugič .)

Aja a bo drugič tud al sam ta četrtek, kolker se spomnem se je včasih ob četrtkih tam sestankovalo, :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da sem novopečeni motorista, o tem da bi to kdaj že bilo nič ne vem, seveda pa bi bilo zaželjeno da srečanje postane tradicija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nisem hudo blizu, se pa zna zgodit, da vas pridem pozdravit po šihtu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prideš ti, pridem tudi jaz!

PS: se zmeniva v sr. zvečer! .)

Velja. Upam, da naju ne bo sredin večer preveč utrudu in nama bo ostal še kej energije za četrtek.

Se že veselim....juhuhuhuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

trenutno sem v Velenju v službi pa bi tud jaz lahko pribrčal, ampak danes je pa zadeva nemogoča se spravljam na druge konje. :lol1:

drugače povejte, kajti moji vrli korošci so popolnoma mrknili :wub: oziroma jaz sem mrknil za nekaj časa :wub: (otroci pa to),

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prvo srečanje motosvetovcev iz Velenja in okolice je za nami. :yea2: Malo čudno samo da je uspelo na srečanje priti prekmurcem med tem pa so velenjčani v veliki meri zatajili :BUA: Mogoče nasledjič kaj bolje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, bi se dalo zmenit da bi bilo vsak teden ali pa na dva tedna. Prosim za predloge. Djemo se zmenit pa da vidimo a bo delovalo ali ne. Da ne pozabim :OK: za našo prekmursko gostjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, bi se dalo zmenit da bi bilo vsak teden ali pa na dva tedna. Prosim za predloge. Djemo se zmenit pa da vidimo a bo delovalo ali ne. Da ne pozabim :OK: za našo prekmursko gostjo.

Za tiste, ki delamo v LJ, bi bolj ustrezalo petek, sobota ali nedelja. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!