Skoči na vsebino

Rolete, ne žaluzij...


Kaiser

Priporočene objave

In sicer iščeva Roletarja, ker morava še pred novembrom vgradit rolete v stanovanje(novembra je beljenje). Eno ponudbo že imava. In sicer nama je za 9 oken zaračunal 174 tisoč brez davka :cry:

Ali kdo pozna kakšnega ki se ukvarja s tem, naj bi bil pa iz relacije LJ-NM.

Se priporočam za nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno spet iz kakšnega materjala so ruleta aluminjaste so full dražje sam so pa 100x bolše,tako da jaz mam aluminjaste vgradil jih je pa sam fant z mojo pomočjo mal sva se matrala ma je šlo,se mi zdi da je bla ena ruleta za povprečno dimenzijo okna 20 jurjev res je veliko sam razlika od prej ko se ble plastične je pa tud neverjetna in je vredna tega dnarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
In sicer iščeva Roletarja, ker morava še pred novembrom vgradit rolete v stanovanje(novembra je beljenje). Eno ponudbo že imava. In sicer nama je za 9 oken zaračunal 174 tisoč brez davka  :cry:

Ali kdo pozna kakšnega ki se ukvarja s tem, naj bi bil pa iz relacije LJ-NM.

Se priporočam za nasvete!

Js sm bil zadovoljen z Danjelo št.031-729-886. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je.

Po drugi strani pa: kako bi potem vesoljni Motomars izvedel, da je bil Mwanamke zadovoljen z Danjelo? :hmm: To je pa ipaq upoštevanja vredna informacija.

Yst recimo, sem bil svojčas izredno zadovoljen s Kristino. Številke njenega mobija pa žal nimam. Takrat še ni bilo mobijev spljoh... Se bom pa pozanimal, če ravno vztrajate.

Kok sm yst fajn B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  Zakaj take teme niso zaprte? Tiste rolete so tako ali tako že gor ali pa jih nikoli ne bo.

če bo še kdo kdaj kaj o roletah gnjavil, da ne bo še ene teme odpiral ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo še kdo kdaj kaj o roletah gnjavil, da ne bo še ene teme odpiral ...

Ja. Al pa o Danjelah pa o Kristinah. Od danes naprej vse rolete, Danjele in Kristine tuki!

Tok da se ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa full zadovoljen z eno L.............

Nop....cifre pa ne izdam!!!!!

Čist mimogrede.........pred davnimi,davnimi časi,sem se kot nadebudni fantič potepal po Nizozemski..........pa tam razen na Jebenštrase nikjer niso imeli rolet,žaluzij,zaves...WE.......

:? :hmm: :hmm: :hmm: Res ČUDN folk!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!