Skoči na vsebino

Nova svetovna ureditev


Komunist

Priporočene objave

Zdaj so nam v okviru Nove svetovne ureditve že pričeli prodajati tudi našo lastno vodo.

Indijanski poglavar je vprašal belce, ali boste tudi zrak privatizirali?

Stavim, da se bo to zgodilo! Plačevali bomo takso za dihanje zraka!

Je to kje zapisano v koalicijski pogodbi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1  Indijanski poglavar je vprašal belce, ali boste tudi zrak privatizirali?

2  Stavim, da se bo to zgodilo! Plačevali bomo takso za dihanje zraka!

3  Je to kje zapisano v koalicijski pogodbi?

1 ti pa tvoj indijanski poglavar sta pa nekoliko v zaostanku

<_<

2 že zdavanj urejeno & je treba plačevati ... a tebi ne?

:( brezhecapress

3 ne - to je zapisano v zakonodaji :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj se mi zdi, da živim v štali in da sem prišel do zanimivega zaključka, da nas nekdo redi za zakol (izrabo). Ko pa folku to omenim, mi pravijo da sem:

nor,

depresiven,

da preveč berem,

da bluzim,

da naj se malo sprostim...

In potem vprašam: "Pa če bi bilo res, bi ti z mano delil to zaskrbljenost?" Po navadi odgovorijo, dda se s takimi bedarijami pač ne bodo obremenjevali.

Očitno folk samo dobiva kar mu gre. Čredna živinčeta pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW - ali je kdo opazil, da so nam sprivatizirali tudi prihranke. Za svoje prihranke v npr. EUR dobiš celih 1,5% obresti na leto (obdavčenih) ob 2% EUR inflaciji. Vse za razvoj gospodarstva in višanje BDP.

Tako bogate mamce s svojimi prihranki de facto financirajo bogate podjetnike in državo za njihovo enormno zapravljanje, ki ga imenujejo gospodarski razvoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda živiš, in jaz in drugi tudi, v štali.

Štala je koncentracijsko taborišče za živali.

Zadnjih 60 let ima koncentracijsko taborišče zaradi strica Hitlerja smrtno negativen prizvok.

Sicer je pa lahko zadeva življensko dokaj nenevarna. Gre za zgoščeno zbiranje osebkov na določenem prostoru in ni nujno da je edini izhod smrt. Amerikanarji so tako zgoščeno zbirali ali v konc. lagerje pošiljali poševnooke na svojem ozemlju potem, ko so jim njihovi sorodniki uprizorili sodni dan v pristanišču Pearl, masovno pobijali jih pa niso.

No, in dandanes je krogla Zemljina s 6,5 milijardami ljudekov eno tako veliko koncentracijsko taborišče. In v vseh filmih, ki opisujejo koncentracijska taborišča je striktno pokazano, da moraš v taborišču spoštovati taboriščni red, sicer si hitro ob glavo. Zato se vsi držimo pravil svoje barake v lagerju, ker nas neka neznana sila vodi k preživetju, pa čeprav iz dneva v dan. Tistih nekaj neprilagojenih se lastnoročno spravi na štrik.

Ker tistih časov, ko so praljudeki in neandertalci družno skupaj skakljali po hostah in nabirali koreninice in jagodičje, že zdavnaj ni več. Porabiš preveč hektarov ozemlja za vsakdanje preživetje, kar pri današnjem številu ne znese več.

Zato smo sedaj pač na umetnih krmilih in v družbenih normah.

V teh krmilih in normah pa vijugamo kot pač vemo in znamo in si vsak zase predstavljamo, da uživamo nekakšno stopnjo svobode. In to velja prav za vse, tako za tiste, ki tam nekje v USAju, ali kjerkoli, od pozadi diktirajo globalno politiko, do sinonima prostodušnega življenja pri nas, klošarjev. Vsi smo v konc. lagerju, le v različnih barakah. Ene imajo centralno ogrevanje in klimo in dvigala, druge pa niti vode in klozeta ne.

Ker tisti zakol, ki ga omenjaš in je prisoten od takrat dalje, ko je na Zemlji prevladal spolni način razmnoževanja, je, da pikneš luštno punco, ji napraviš okrogel trebušček, poskrbiš da dete zraste do stopnje, ko si lahko samo nabira koreninice in jagode, potem pa se lahko oba stegneta. Svoje si opravil. To, ko danes vlečemo zadevo do 80. ali 100. leta je samo sranje, ko ima človek potem čas, da razmišlja kaj bi sam s seboj in s svetom in potem ti hodijo po glavi take blodne o štalah in reji za zakol. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda živiš, in jaz in drugi tudi, v štali.

Štala je koncentracijsko taborišče za živali.

Zadnjih 60 let ima,....

A morš ti glih vse povedat ? .)

Ne bi kaj zase obdržal ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, tebe je tko luštno brat ... vse je fajn logično in jasno in ne vem zakaj se drugi sploh še trudijo po svoje razlagat zadeve... :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj se mi zdi, da živim v štali in da sem prišel do zanimivega zaključka, da nas nekdo redi za zakol (izrabo). Ko pa folku to omenim, mi pravijo da sem:

nor,

depresiven,

da preveč berem,

da bluzim,

da naj se malo sprostim...

... mogoče je pa "Matrix" imel prevelik vpliv na tvoj svetovni nazor ...

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omenil sem Novo svetovno ureditev kot vabo, pa nič ne trzate.

V Južni Ameriki so vodo že privatizirali. Država je dala licenco privatnikom, da jo lahko tržijo.

Pri nas tudi že nek privatnik za težke milijone piše podoben zakon, bolje rečeno isti zakon.

V samoupravljanju je bila voda družbena lastnina, v t .i. demokraciji pa je lastnik vode država, ki je vodo prilastninila. Razlika pa je ogromna. Prej si lahko vodo pil, kjerkoli je tekla, sedaj moraš za to pravico vprašati državo!

Tako namreč zahteva Nova svetovna ureditev.

Vodo iz vodovoda smo sicer res morali tudi prej plačevati, le da nismo plačevali same vode, ampak samo stroške dobave vode. To pa ni isto.

Kaj mislite, kdo je avtor Nove svetovne uresitve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Južni Ameriki so vodo že privatizirali. Država je dala licenco privatnikom, da jo lahko tržijo.

Pri nas tudi že nek privatnik za težke milijone piše podoben zakon, bolje rečeno isti zakon.

so gledal Studio city.... :hmm:

pri nas se ne bo isto zgodilo...v neki meri se strinjam z zakonom...če si poslušal tistega gospoda veš zakaj...problem je da moramo vodo uporablja racionalno....in če bi bila voda zastojn tega ne bi počeli...predstavljaj si kaj bi delali ljudje doma če bi imeli neomejene količine vode na razpolago....nekje vode sploh nimajo pri nas jo pa stran mečemo...

sej tudi zrak ni zastojn....ker če bi bil...bi ga še prej uničili kot ga bomo sedaj...

čeprav so vodni viri na zemlji obnovljivi in se regenerirajo to še ne pomeni da nismo sposobni z iracionalnem izkoriščanjem vode nekoč ostati brez nje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in potem ti hodijo po glavi take blodne o štalah in reji za zakol. :P

Prvih pet let naj bi bilo svobodnih, a jih preživiš precej usmerjeno, v vrtcu.

Naslednjih 20 let se šolaš, da ti od rit teče.

Potem 40 let delaš in to po novem od jutra do večera, 40 let se pa tudi kani podaljšati na 45.

In potem živiš svoje življenje kakšno leto, kdo pa celo 10 let.

Vse kar ti dajo je tistih nekaj let v penziji, ko si star in nemočen, obstaja pa močna tendenca, da se tudi to ukine.

Res je, za zakol nas ne gojijo (ker človeško meso pač slučajno nima cene), to je prispodoba. Bolj bo prava tista iz Matrice - sistem se vampirsko napaja z našim časom in našo energijo.

Kar pa se krivinarjenja tiče, krivinarili smo v socializmu. Tukaj se vsako krivinarjenje hitro zaključi v odprtem brezdomstvu, zato prostovoljno preživimo življenje v šoli, službi itd.

Kar pa se nove svetovne ureditve tiče, bi bilo treba nujno ali skrajšati delovnik ali pa uvesti vsaj še proste petke, tako da bi se delovno življenje in privatno življenje nekako uravnotežilo. Žal pa v praksi ravno delovno življenje vedno bolj vdira na polje privatnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas se ne bo isto zgodilo...v neki meri se strinjam z zakonom...če si poslušal tistega gospoda veš zakaj...problem je da moramo vodo uporablja racionalno....in če bi bila voda zastojn tega ne bi počeli...predstavljaj si kaj bi delali ljudje doma če bi imeli neomejene količine vode na razpolago....nekje vode sploh nimajo pri nas jo pa stran mečemo...

sej tudi zrak ni zastojn....ker če bi bil...bi ga še prej uničili kot ga bomo sedaj...

čeprav so vodni viri na zemlji obnovljivi in se regenerirajo to še ne pomeni da nismo sposobni z iracionalnem izkoriščanjem vode nekoč ostati brez nje.....

Voda je skoraj zastonj, glede na ceno drugih dobrin. Po nekaterih vaseh, kjer imajo vaške vodovode, plačujejo za vodo v povprečju manj kot 5k na leto. Pa je vseeno v večini ne uporabljajo neracionalno. Zakaj pa bi jo. Uporabljaš jo pač toliko, kot jo potrebuješ. In nabijanje cen takim vrstam dobrin se samo polnijo določeni žepi in malhe, ekologija pa je za to izvrsten izgovor.

In da bomo ostali brez zraka in vode. Zakaj že? A ju bo kdo odnesel? Po moje malo podcenjujete naravo. In tudi industrija, ki je bila na dobri poti, da tu kaj pripomore, se je v zadnjih dveh desetletjih močno spremenila.

Mi smo samo delček v velikem mozaiku narave. In še zdaleč nimamo možnosti, da jo uničimo. Saj nismo bogovi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še zdaleč nimamo možnosti, da jo uničimo. Saj nismo bogovi. .)

a res ne...si prepričan....trenutna količina jederskega orožja ki se hrani na zemlji bi bila dovolj da bi zemljo v 10 minutah spremenili v puščavo....praviš da nimamo te moči...si prepričan.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem, da nikomur ne bi uspelo celotno Zemljo spremeniti v puščavo. Vedno bo ostal en kotiček, ki bo preživel. In iz njega bo nastal nov razvoj. Kakšen, kdo ve? V to sem pa prepričan! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V puščavo...za koliko časa namreč?...dovolj, da se znebi človeške zalege oz. jo zreducira na minimum...sem pa sigurna, da bi se obnovila...počas pa ziher...sam nas, ki bi to lahko videli ne bi bilo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............ In še zdaleč nimamo možnosti, da jo uničimo. Saj nismo bogovi. .)

Razstrelimo na prafaktorje verjetno res ne. Zasvinjamo tako, da bomo uničili večino življenja pa brez problema. Smo na zelo dobri poti. In pri vsem skupaj mi je v silno uteho, da bo človeštvo zaradi lastne neumnosti uničilo sebe, nekaj življenja bo pa vseeno ostalo.

Pa glede vode? Se ti res zdi samoumevno, da odpreš pipo in ven priteče pitna voda? Hja, verjemi, da si eden redkih srečnežev na tem planeto, ki ŠE imaš to možnost.

Pa uničevanje ozona? Ti je jasno, da je ta zadevica tam gor nujna za preživetje na kopnem? In freoni in podobna svinjarija, ki smo jo pred 20 let spuščali v ozračje vpliva šele zdaj? Se pravi, da če takoj nehamo z uničevanjem ozona.....še 20 let bo šlo s tem samo na slabše in ne na boljše.

Mislim.....kako kratkoročno nekateri gledate vse skupaj. :wacko:

Zaradi čiste pitne vode bo svet še bil boje.....pa prekleto drago jo bomo plačevali.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako kratkoročno nekateri gledate vse skupaj.

Ravno v tem je štos.

Ti gledaš kratkoročno.

Onesnaženje in uno in tretje.

Če pa gledaš dolgoročno, ti pa lahko vse skupaj malo dol visi.

Človek je epizoda v Zemljini zgodovini.

Nenadoma se je pojavil, jo zavzel, in tudi izginil bo.

Do sedaj je več živalsko/rastlinskih vrst izginilo, kot pa jih trenutno biva na Zemlji, zato ni panike.

Pa če bo treba od kakšnih jamskih žuželk naprej, pa bo šlo.

Samo enake poti po vsej verjetnosti ne bo in ko izgine homo sapiens, ga ne bo več nazaj.

Je bilo v evoluciji preveč slučajnosti, da bi se lahko vzorec ponovil.

Tudi atomske bombe so del narave Zemljine. Jih ni nihče iz Marsa ali od kod drugod uvozil.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem....samo vseeno bi nekako rada, da bi moji otroci (če bodo kdaj obstajali) dihali kolikor toliko čist zrak in pili kolikor toliko čisto vodo. Ne pa da jim bomo v 100 letih to tako zasvinjali, da bodo naravo poznali samo iz slik in filmov.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek je epizoda v Zemljini zgodovini.

Nenadoma se je pojavil, jo zavzel, in tudi izginil bo.

Hjaaaa, če pa tko gledamo,

potem pa res poglejmo malo širše:

Zemlja pa ni epizoda v zgodovini vesolja = samo trenutek, utrinek na nebu ...

In kaj je vesolje proti večnosti ... za to moramo definirati večnost:

Daleč na severu leži dežela Svithjod.

V njej je Granitna Skala.

1000 milj je visoka, 1000 milj dolga in 1000 milj široka.

Vsakih 1000 let enkrat si na to Skalo prileti droban ptiček obrusit kljunček.

Ko bo obrabil vso skalo, bo minila le skunda večnosti.

Hmmm - dol visi?

:hmm:

Komu?

Men ne, tistemu, ki preživi 3 dni večnosti, tistemu pa lahko ...

:)

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ljudje v trenutku izginemo iz obličja zemlje, v 2000 letih ne bo več nobenega vidnega dokaza, da smo obstajali ... B) ... razen mogoče piramid, ki pa so jih takoalitako naredili marsovci ... ;)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!