Skoči na vsebino

podlozka pri variomatu


rokslapar

Priporočene objave

zanima me glede tele podlozke ki je na notranji strani vetrnice in pride ob tisti valj ki je nosilec celega variomata in sicer sem jo probal dat cisto na notranjo stran s tem se mi niso pospeski niti malo poslabsali pri koncni pa sem pridobil vec kot 10 km/h :naughty:

zdej me pa zanima al je to lohk kj narobe ker pri koncni mam le obcutk d bom bat vsak cs dubu med noge aja pa se slikca d bo bl razumliv ker mi razlaganje nikol ni slo dobr od rok :D hvala za odgovore!

post-24-1095779222.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to podlozko das stran..

to je blokada u variotu... :naughty:

Popravljeno . Popravil G-L-I-H-Y
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pol k jo das stran nastne tm med unmu valjam pa tm k bi mogla bit podlozka na vetrnci nastane en tak rob pa nevem ce je kj skodliv za jermen aja pa mam malossi mhr na aerox-u pa je slo prej 105 pa obijalski pospeski (vrze te na zadnga z mesta brez d bi pomagu z rokam, seveda se mors mal bl nazaj usesst) zdj gre pa mal vec k 115 km/h pa isti pospeski pa se lukne ni med 50 in 60km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to podlozko das stran..

to je blokada u variotu... :naughty:

To ni tista podložka, ta je ful tanka (una k je pa blokada je pa ful debela) k jo mam tut jest not, pr aeroxu sevede :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta podlozka je za pospeske. ce jo das ven mas boljso koncno...

verjetno pa se drugace obnasa pri 70, ker tam je pa vecja moc, in se ti zato zdi da imas iste pospeske in da si dobil na koncni.... poskusi dat ven podlozko na enem novem "originalnem" nepredelanem aeroxu... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!