Skoči na vsebino

AvtoMotoTuning Show v Domžalah 25.9.2004


kađiva

Priporočene objave

Torej to sem zasledil na avtomobilizem.com

Piše,da je to zbor avtomobilov in motorjev :yea2:

Mislim,da bo kar žur ,kva pravte? :D

več o tem na My Webpage

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khhmmmm :huh:

Ej Cagiva k si ze glih mojster..... :yea2:

Tole se mi zdi bolj pase pod kategorijo Avtomobilizem :rolleyes: :P

Ali se mogoce motim :unsure: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Tole se mi zdi bolj pase pod kategorijo Avtomobilizem :rolleyes:  :P ...

Evo tukile recimo :OK: :grim

T u n i n g

Drugace pa, ce bo vsaj napol tako kot je bilo v

Grosuplju pol bo sigurno dobr :notworthy: :yea2:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khhmmmm :huh:

Ej Cagiva k si ze glih mojster..... :yea2:

Tole se mi zdi bolj pase pod kategorijo Avtomobilizem :rolleyes: :P

Ali se mogoce motim :unsure: :D

Ja ne vem sem mislil,ker piše,da bo to zbor avtomobilistov in motoristov,da bi pasalo med moto dogodke :hmm: :)

no ja pa naj bo tukaj med avtomobili

piše pa da se bo tam kar dogajalo ,kurjenje gum z motorji in avtomobili,vožnja po zadnjem kolesu,live music,... :kva2: :yea2:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

piše pa da se bo tam kar dogajalo ,kurjenje gum z motorji in avtomobili,vožnja po zadnjem kolesu,live music,... :kva2:  :yea2:

Pismu :wacko: , poleg tega AvtoShowa B) se dogaja tudi v Izoli (BoatShow) :naughty: in se

v Radgoni vojaski sejem :yea2: pa se

v Salzburgu je en velik sejem :huh: . :D

:xx: Teska bo vse v enem vikendu obhodit. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mislim,da bo kar žur ,kva pravte? :D

...

Ej Cagiva, dej pejt ti v Domzale in ne pozabit poslikat vse dovoljeno in nedovoljeno pa pol prpopi tule, da bomo lahko vidl dogajanje O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tukile recimo :OK: :grim

T u n i n g

Drugace pa, ce bo vsaj napol tako kot je bilo v

Grosuplju pol bo sigurno dobr :notworthy: :yea2:

mislm da se grosupla ne da ponovit :) ker men je blo tam res ql, striptiz super, dobri auti, pa ženske da sam :ph34r: :OK: no evo vam eno slikco iz grosuplga.

post-17-1095963009.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da se grosupla ne da ponovit :) ker men je blo tam res ql, striptiz super, dobri auti, pa ženske da sam :ph34r:  :OK: no evo vam eno slikco iz grosuplga.

To se cist strinjam, da je blo v Grosuplju :yea2:

Samo bode v oci :cry: , da motomarsovci nismo dovolj dobri :huh: za se slikic iz tvojega albuma :rolleyes: O:-)

Hocmo se fotk (pa cim vec takih kot je bla prva)

Tista zgoraj ze pase v temo U kaka ritka - kompetisn B) :OK:

Lahko jo se tam pripopas :D (mogoce jo bom se jaz O:-) )

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa,če vam povem,da bo v Domžalah tud lesbo show :kva2: :kva2:

a je kej več kandidatov :naughty:

@Max: na žalost nimam digitalca,da bi kej pofotkal,bo pa gotov en drug ga imel s seboj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalost :( .Sem mislo,da bo kaj več za pogledat. :devil:

ja no men je blo pa še kar v redu,sam zvečer je pol ljudi šlo,pa ful mal motoristov je bilo :(

no če ne drugega je bil vsaj striptiz dober :yea2: :D :D pa tud muzka je bla dobra za nas motoriste :D

avtomobili so pa bili več ali manj vsi znani <_<

P.S po neuradnih informacijah je bilo tako malo avtomobilistov zato,ker so imeli v petek zvečer policaji na drag raceu-ilegalnemu pri LeClercu racijo! :ph34r:

Baje da je več kot 100 avtomobilov ostalo brez registrskih tablic,ker niso imeli homologacijskih kartončkov :ph34r:

še enkrat pa poudarjam,da so to neuradne info. :huh:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

P.S po neuradnih informacijah je bilo tako malo avtomobilistov zato,ker so imeli v petek zvečer policaji na drag raceu-ilegalnemu pri LeClercu racijo! :ph34r:

Baje da je več kot 100 avtomobilov ostalo brez registrskih tablic,ker niso imeli homologacijskih kartončkov :ph34r:

še enkrat pa poudarjam,da so to neuradne info. :huh:

...

Ja to pa skor da ni mogoče, ker drag racov(ilegalnih seveda)že kakšne 3 tedne za Leclercom NI, ker so naši iznajdlivi pajaci v modrem tisto cesto po kateri se je dragal zabarikadirali z dvema kupoma šodra na začetku ceste in koncu te ceste!Dvomim da so nasipa odmaknili in da se je spet dragalo tam, možno pa da so racijo izvedli na krožišču tam pri merkurjevem centru v ind.coni Rudnik ker po tanovem oz. ne po tanovem ampak zdaj ko se tam ne draga več malo bolj intenzivno driftajo čez to krožno križišče .) ...to sicer ni uradna novice ker jst nism uradna oseba ampak vse kar sem povedu preverjeno na lastne očke :) ;)

P.S.:

Sorry for :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sem jaz slišal so dragali kar od krožnega križišča mimo Rutarja,vendar zdej sem prebral na avtomobilizem.com da jim niso tablic pobral tam ,ampak so že v petek zjutraj začeli ustavljati po LJ vse kar se je premikalo na 4 kolesih in je bilo predelano :( ,potem pa so v petek zvečer in ponoči opravljali tehnične preglede na LPP do 4 zjutraj in od 40 avtomobilov ki so bili tam je samo eden baje odšel domov s tablicami vsi ostali so bili brez :ph34r:

Racija uspela :BUA: :BUA: :ph34r: bi rekli policaji

drugač pa vem,da za Leclercom ni več dragov zarad peska,sem bil tam že nekajkrat,enkrat še z motorjem .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sem jaz slišal so dragali kar od krožnega križišča mimo Rutarja,vendar zdej sem prebral na avtomobilizem.com da jim niso tablic pobral tam ,ampak so že v petek zjutraj začeli ustavljati po LJ vse kar se je premikalo na 4 kolesih in je bilo predelano :( ,potem pa so v petek zvečer in ponoči opravljali tehnične preglede na LPP do 4 zjutraj in od 40 avtomobilov ki so bili tam je samo eden baje odšel domov s tablicami vsi ostali so bili brez :ph34r:

Racija uspela :BUA: :BUA: :ph34r: bi rekli policaji

drugač pa vem,da za Leclercom ni več dragov zarad peska,sem bil tam že nekajkrat,enkrat še z motorjem .)

lp cagiva

Ja tam pa možno da so dirkali!

Pa sej so milorečeno teli naši policajčki ene navadne pizde :angry: :angry: :angry: ...ne morjo organizirat ene zapuščene ceste da bi se folk vsaj v petek zvečer mal zdivjal...pa saj takih racij pa non-stop kontroliranja na teh zbirnih točkah kjer se zbirajo taki jim nebi blo treba izvajat .) :angry: :BUA:

Ti modeli so na konc prhajal za Leclerc kr v civilnih avtih pa sred proge sam lučke pa kr folk napizdevat pa največkrat sploh noben ne dirka samo neki se jih je zbral tm za Leclercom pa so kr prletel z eno zeleno Octavijo karavan pa tm preganjal folk...še največ pi***rij so oni naredl tm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

@Max: na žalost nimam digitalca,da bi kej pofotkal,bo pa gotov en drug ga imel s seboj :D

:) Torej..... Slikce so ratale, ja? :unsure:

Kaj je ta kolega imew sabo fotkica in kaj pofotkal :hmm: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ga ni bilo :( :angry: :angry:

bom pa probal iz kakšnega drugega foruma kaj pametnega najdit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!